Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

İzmir Apart Otelleri - 2020 İzmir Apart Fiyatları

Yükleniyor..
İzmir'de kriterlerinize uyan 9 tesis bulundu.

İzmir Apart Oteller 

İzmir her mevsim sunduğu farklı güzellikler sayesinde tatil planı yapan pek çok kişinin gitmek istediği bir yerdir. İzmir’de çok sayıda konaklama imkânı olması da bu şehrin tercih edilirliğini oldukça artırır. İzmir apart oteller fiyatları bakımından da her kesime hitap edecek niteliktedir. Güzel bir tatil geçirmek isteyen herkes kendi bütçesine ve zevkine göre bir apart otel bulabilir. Bu sayede hem tatil süresince konaklama sorunu yaşamaz hem de İzmir’in sunmuş olduğu güzelliklerin tadını doyasıya çıkarabilir. 

İzmir Nerededir?

İzmir Türkiye’nin en kalabalık olan üçüncü şehridir. Türkiye’nin batısında yer alan bu nadide şehir ‘’Ege’nin incisi’’ diye anılır. Bu şehirde yapılacak çok fazla etkinlik ve görülecek çok fazla yer vardır. Ayrıca şehirde havaalanı olması ulaşım açısından da oldukça avantajlı bir durumdur. Bunun yanı sıra İzmir’e kara yolu ile de rahatlıkla ulaşılabilir. İzmir’in hem merkez yerleri hem de Karaburun, Çeşme ya da Seferihisar gibi nadide ilçeleri dünya çapında ün yapmış durumdadır. Harika bir doğa, 8500 yıllık bir tarih, kültür ve muazzam bir mutfak bulmak isteyenler İzmir’e kendilerini gönül rahatlığıyla bırakabilirler. Her yönden uygun İzmir apart oteller sayesinde sorunsuz bir konaklama geçirebilir ve İzmir’in tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ege’nin İncisi: İzmir 

İzmir’de şehir merkezinde de civar ilçelerde de gezilip görülecek çok fazla yer vardır. İzmir’e gelip muhakkak görülmesi gereken başlıca yerler şu şekildedir:
•    İzmir’in kalbi olan Saat Kulesi
•    Konak Pier
•    Tarihi Kemeraltı Çarşısı
•    Kızlarağası Han
•    Modernliğin içinde harika bir durak olan Agora Ören Yeri
•    İzmir Arkeoloji Müzesi
•    İzmir Tarih ve Sanat Müzesi
•    Avrupa’daki en büyük Doğal Yaşam Parkı
•    Harika bir manzaraya ev sahipliği yapan Tarihi Asansör 
İzmir bir tatilden beklenebilecek neredeyse her şeyi bir arada sunan bir şehirdir. Şehrin muhteşem plajlarında deniz, kum ve güneşin keyfine varılabilir. Tarih sevenler için görülecek harika yerler vardır. Bununla birlikte İzmir’in her köşesinde ayrı bir eğlence, ayrı bir aktivite söz konusudur. Bambaşka ve eğlenceli bir kültür tanımak isteyenler tatil planlarına mutlaka İzmir’i eklemelidirler. Bunların yanı sıra oldukça lezzetli bir mutfağı vardır ve herhangi bir sokağında bedava lokma yemek mümkündür. Şehirde ucuz İzmir apart oteller bulma olanağı vardır. Bu sayede bütçeye katkı sağlanabilir. Dileyen ziyaretçiler içinse son derece lüks oteller de mevcuttur. İzmir, her kesime ve her zevke hitap edebilen oldukça büyük bir şehirdir. 

Balayı Çiftleri İçin de Harika Seçenekler 

İzmir dört mevsim boyunca keşfedilebilecek oldukça romantik bir şehirdir. Şehrin kalbinde hem eğlence hem de romantiklik bulmak mümkündür. Bu nedenle balayı çiftleri tatilleri için İzmir’i rahatlıkla tercih edebilirler. Harika deniz manzarasına karşı en güzel anları yaşamak, Tarihi Asansör ’den İzmir’i seyretmek ya da İzmir’in en güzel plajlarında romantik bir tatil geçirmek unutulmaz bir deneyim olacaktır. 
İzmir balayı otelleri harika bir balayı geçirmek isteyen çiftlere ideal birçok seçenek yer alıyor. Düğün yorgunluğundan çıkan çiftler kendilerini bu harika şehirde ve mükemmel bir hizmet sunan otellerde istedikleri kadar dinlendirebilirler. Ayrıca İzmir’de her bütçeye göre seçenek bulmak mümkündür. İzmir balayı otellerinde düşük fiyatlı seçenekler de oldukça lüks hizmet sunan alternatifler de vardır. İzmir turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği bir şehir olduğundan dolayı İzmir otellerindeki genel hizmet iyi seviyededir. Çiftler kendi planlarına ve imkânlarına göre gerekli olan araştırmaları yaparak kolay bir şekilde en uygun olan oteli seçebilirler.