Balnet
Olanak
Tip

Burhaniye Ören Kamp Alanları

Yükleniyor..
Burhani̇ye Ören'de kriterlerinize uyan 3 tesis bulundu.

Ören Cadır Kamplar

Yazın gelmesi ile birlikte herkesin aklında tatil yapma fikri başlıyor. Tatil yapma fikri insanların aklına girdiği andan itibaren nerede tatil yapılır soruları beliriyor. Çünkü herkes en güzel tatil yapmayı planlıyor. En güzel tatil nerede yapılır en güzel denize nerede girilir, en güzel yemekler nerede yenir,  en güzel tatil yeri nerde aramaya koyuluyorlar. Herkes kendine uygun tatil planı belirliyor. Kendi bütçesini, kendi aile durumuna,  kendi coğrafi tercihi isteği doğrultusunda bir tatil Rotası çiziyor. Kendine uygun en güzel tatil bölgesini belirleyip nasıl gidilir, nasıl konaklanır, oralarda neler yapılır, hangi bölgeler gezilir araştırmaya koyuluyor. 

Cennetten Bir Köşe Ören

Tatil planlarınıza Balıkesir Ayvalık ilçesinin en güzel koylarından birisi olan Ören tatil koyunu ekleyebilirsiniz. Burhaniye ören tertemiz mavi Bayraklı Denizi Plajı ve doğal güzellikleri ile harika bir tatil yeri. Ören koyu 4 bayrak ödülü almıştır. Harika bir denize sahiptir. Ören koyunun eşsiz denizi kadar,  bitki örtüsü de sit alanı sayıldığından koruma altına alınmıştır.  Geniş kendinde doğal kumlu plajı denize girmek, güneşlenmek için oldukça uygudur. Ayrıca Voleybol gibi sosyal plaj aktiviteleri yapmak da mümkündür. Ören tatil yapmak isteyenlerin en tercih ettiği bir tatil beldesidir.
Tertemiz denizi ile adeta cennetten bir yer. Sizde tercihleriniz arasına koyabilirsiniz. Ören çadır kamplar fiyatları modernliğe göre ayarlanmış olup yüksek değildir. Ören tatil koyu en tercih edilen tatil beldesidir. Birçok lezzeti barındırıyor. Geniş arazilerin bulunduğu Burhaniye-Ören de doğal ortamlarsa büyüyen meyve sebzeleri tadabilirsiniz. Ayrıca deniz mahsulleri ünlüdür. Mutlaka tatmalısınız.  

Ören İle Tatil Keyfi

Burhaniye-Ören de tatil yaparken gezebilirsiniz. Gezerken eğlenebilirsiniz. Ayrıca bölgeye yakın tatil beldelerini gezebilirsiniz. Ayvalık’ta küçük bir gezinti yaparak tatil yapabilir, farklı yerleri gezerek deneyim yaşayabilirsiniz. Burhaniye-ören bölgesi ve civarında bulunan tarihi yapıları gezebilirsiniz. Ayrıca doğa yürüyüşleri, plaj yolu gezileri yaparak tatilinizi renklendirebilirsiniz. 

Tatilinizin Keyfini Çıkartın

Burhaniye-Ören tatil semtinde bir birinden çeşitli oteller bulabilirsiniz. Aparatlar, butik oteller, balayı otelleri, muhafazakâr oteller bulabilirsiniz. Otel seçimi yaparken sunduğu olanakları göz önünde bulundurmalısınız. Otelin mevcut konumu, sunduğu hizmet bize sağladığı olanaklar önemlidir.  Sizlerde otel seçimi yaparken kendi bütçenize uygun oteli seçebilirsiniz. Otel de hoş vakitler yaşayabilir siniz. 

Ören Konaklama Seçeneği Çadır Kamplar

Ören’de otellerin yanı sıra ucuz Ören çadır kamplar bulunmaktadır. Bu sayede sadece otelde kalma zorunluluğu ortadan kalkmakta ve tatili bu bölgelerde geçirme imkânı sunulmaktadır. Otelde müşterilerin zaman geçirmesi için birçok aktivite alanı bulunmaktadır. Bu aktivitelere katılabilirsiniz. Otelde düzenlenen beach partilere gidebilir, otelin sunduğu tekne turlarına katılabilirsiniz. Kimi oteller tatil paket imkanı sunarken, kimi oteller her şey dahil konsept sunmaktadır. Otellerin fiyatları otelin genel durumu ve olanakları göz önününse alınarak farklılık gösterir. Otelde sunulan imkân otelinin fiyatını belirler. Sabit bir otel fiyatı yoktur. Seçtiğiniz otel olanaklarıyla alakalı olarak fiyatları değişiklik göstermektedir.

Ören'de Uygun Çadır Kamplar

Ören ülkemizin önemli tatil bölgelerindendir. Bu sebeple içerisinde birçok konaklama imkânı sunan yerler bulunmaktadır. Bunların başında çadır kamplar bulunmaktadır. Uygun Ören çadır kamplar size hem konaklama imkânı hem de çok eğlenceli zaman geçirme imkânı sunacaktır. Doğa ile iç içe bir şekilde çadır kamplarda sorunsuz bir şekilde kala bilirsiniz. Bu sayede kamp hayatını güzel bir tatillerini yapmaya bilirsiniz. Bölgede oldukça yoğun şekilde tercih edilen kamp çadırlar oldukça yoğun bir şekilde Ören'de bulunmaktadır.