Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Çandarlı Otelleri Listesi - 2020 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Çandarlı'da kriterlerinize uyan 13 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Çandarlı Otelleri Hakkında

Çandarlı, Ege Bölgemizin İzmir Dikili'ye bağlı olan güzel bir tatil beldesidir. Bu güzel tatil beldesi, tarihte birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Tarih kalıntılarıyla ve aynı zamanda kaleleriyle en eski yerleşim merkezlerinden birisidir. Çandarlı Kalesi, oldukça görkemli bir yapıya sahiptir. Bu özelliğiyle çok geniş bir tarih yelpazesine de sahiptir. Bu kale, geçmişten günümüze ihtişamını ve sağlamlığını koruyarak gelmeyi başarmıştır. Çandarlı Kalesi'nin duvarlarında bulunan antik özellikler, daha önceden buranın kutsal bir tapınak olarak kullanıldığı hissini uyandırmaktadır.

Bu özelliğiyle tarih kokan bir kaledir. Çandarlı ; tarihi, denizi, doğal güzellikleri ve eşsiz manzarasıyla turistlere kucak açmıştır. Üç tarafı denizlerle çevrili olan Çandarlı; doğası, sakinliği, denizi ve rüzgarıyla tatilcilerine harika anlar yaşatmaktadır. Bu harika anları yılın her mevsiminde yaşayabilirsiniz. Çünkü Çandarlı'da Akdeniz iklimi görülmektedir ve Akdeniz ikliminin getirmiş olduğu ılımanlık bu bölgenin turistik bir yer olabilme etkenlerinden birisidir.

Yaz aylarında oldukça yoğun olan Çandarlı Otelleri kış aylarında da yarı yarıya dolu olmaktadır. Bunun nedeni müşterilerine birçok imkan sunmasıdır. Kış aylarında denizler ve açık havuzlar soğuk olacağından dolayı kapalı havuzları bulunmaktadır. Yani Çandarlı Otelleri müşterilerini birçok yönden düşünmüşlerdir. 

Çandarlı Uygun Fiyatlı Oteller

Tatil sadece gezmek ve eğlenmek değildir. Kişilerin, günlük hayat stresinden çıkması ve kalabalıktan uzak bir şekilde kafalarını dinlemesidir. Çandarlı, hem tarihi yerleriyle hem havasıyla yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği güzel bir tatil kasabasıdır. Ailesiyle ve arkadaşlarıyla keyifli bir tatilin yanında güvenilir bir tatil de geçirmek isteyenler Çandarlı Otelleri tercih edebilirler.

Bunun nedeni buradaki otellerin gerçekten de insan güvenliğine her açıdan önem veriyor olmasıdır. Bunun açık bir şekilde anlaşılabileceği birden çok duruma rastlanabilir. Örneğin, Çandarlı Otelleri güvenlik kameraları yönüyle oldukça zengindir. Otelin iç ve dış bütün kısımları ( kişiye özel kullanım alanları hariç ) kamerayla izlenmektedir. Ayrıca denizlerde veya havuzlarda kendi bünyelerine ait cankurtaranlar bulundurmaktadırlar.

Özel güvenlik sayısı ve bekçi sayısı da bu otellerde oldukça fazladır. Bütün bunlardan da anlaşılacağı üzere, Çandarlı Otelleri insanların tatilinin yanı sıra insanların güvenliğini de çok önemsemektedir. 

Çandarlı Doğal Güzelliği 

Çandarlı; tarihi, denizi ve doğal güzellikleri bakımından zengin olan bir beldedir. Bu özelliğinden dolayı yerli ve yabancı turistlere eşsiz bir tatil sunmaktadır. Çandarlı'da bulunan doğal güzellikler, koylar ve uzun sahil şeritleri burada turizmin gelişmesinde büyük rol oynamıştır. Çünkü ünlü tatil beldelerine bakıldığında bu özelliklerinin ya hepsi ya da daha azı bulunmaktadır.

Bunu fark eden Çandarlı halkı, kasabalarında önce küçük yerli işletmeler açmıştır ve sonradan dışarıdan da gelen destekle birlikte işletmelerini büyütmüşlerdir. Oluşum süreci bu şekilde olan Çandarlı Otelleri, her kesimden insana hitap etmeyi de başarmıştır. Geniş bir fiyat yelpazesi olan Çandarlı Otelleri, bu özelliği sayesinde de etraftaki beldelerde bulunan otellerden daha çok tercih edilmektedir. Tarihi kalıntıların ve güzel koyların bir arada bulunduğu Çandarlı, bünyesinde bunların ikisini bulundurduğu için hem tarihseverler tarafından hem de tatillerinde deniz isteyen tatilciler tarafından tercih edilmiştir. 

Çandarlı Otelleri Sık Sorulan Sorular
Çandarlı'daki havuzlu oteller hangileri?
Çandarlı'da havuzlu otellerden bazıları: Cumhur Yeşilirmak Çiftliği, Çandarlı İşeo Otel. Tam liste: Çandarlı Havuzlu Oteller
Çandarlı'da denize sıfır oteller hangileri?
Çandarlı'daki denize sıfır otellerden bazıları: Zeytin Apart Otel. Tam liste: Çandarlı Denize Sıfır Oteller