Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Çandarlı Pansiyon - 2021 Çandarlı Pansiyon Fiyatları

Yükleniyor..
Çandarlı'da kriterlerinize uyan 6 tesis bulundu.

Çandarlı Pansiyonları Hakkında

İzmir'in Dikili ilçesine bağlı olan Çandarlı Beldesi , Amazon Kadın savaşçılarının hakim olduğu tarihiyle oldukça fazla sayıda medeniyet görmüş bir yerdir. Çandarlı, doğal ve tarihi güzellikleriyle '' Kraliçe Kenti '' olarak da bilinir. Temiz doğasıyle ve masmavi deniziyle yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Masmavi denizi aynı zamanda yosunludur.

Yani masmavi denizin berrak sularında yüzerken ayağanıza birden takılabilecek olan yosunlar çok az sayıdadır. Akdeniz ikliminin de etkisiyle burada denizler geç soğumaktadır. Bu nedenden dolayı Çandarlı'da yaz ayları turizmi Eylül hatta bazı zamanlarda Ekim ayına kadar sürmektedir. Tabi ki ikliminin ve doğal güzelliklerinin yanı sıra burada bulunan tarihi eser kalıntıları da turizmin gelişmesinde büyük rol oynamıştır.

Eskilerde birçok büyük medeniyetlerin bünyesinde bulunmuş olduğundan dolayı, çeşitli kültürlerden ve çeşitli zamanlardan birçok tarihi esere burada rastlanmaktadır. Bu eserlerin başında Roma İmparatorluğu'ndan ve Osmanlı İmparatorluğu'ndan kalan eserler bulunmaktadır. Yani hem deniziyle hem de tarihiyle Çandarlı, gerçekten de emsallerine az rastlanabilecek türdendir.  

Pansiyon Tatili

Pansiyonlar, şehrin gürültüsünden kaçanların ve yoğun iş temposundan yorulan insanların tatile çıktıklarında kalabilecekleri bir yer olmakla beraber aynı zamanda tam olarak bir ev havası ve bir ev rahatlığındadır. Çandarlı Pansiyonları , oldukça fazla tercih edilir hale gelmiştir. Bunun nedeni gerçekten de insanların tatillerine hemen adapte olabilmelerini sağlamasının yanında güvenli ve ucuz fiyatlarının da olmasıdır. Aslında ucuz kelimesinin kullanılma amacı, verdiği hizmete göre ucuz fiyatlar talep etmesinden kaynaklanmaktadır.

Çandarlı Pansiyonları , sahile yakın olduklarından dolayı da oldukça tercih edilmektedir. Çünkü önlerinde masmavi denizin olduğu upuzun bir sahil şeridi bulunmaktadır. Diğer tarafında ise yeşilliklerden oluşan bir ormanlık alan vardır. Masmavi denizin ve yeşil orman alanlarının kesişiminde ise Çandarlı Pansiyonları bulunmaktadır. Çandarlı Pansiyonları , konumunun bu kadar güzel olması nedeniyle de oldukça tercih edilir hale gelmiştir.

Özellikle kalabalık olan aileler ve kalabalık arkadaş grupları tarafından oldukça fazla tercih edilen pansiyonlar aynı zamanda yalnız kalmak isteyenler için de bir seçenektir. Çünkü pansiyonlar gerçekten de bir ev havası sunmaktadır ve tatilini evinden uzakmış hissi yaratmadan geçirmek isteyenler için belki de en iyi seçenek pansiyonlardır. Çeşitli dostlukların kurulduğu , güzel sohbetlerin edildiği ve genellikle ev yemeklerinin yenildiği pansiyonlarda, tatilinizi oldukça iyi bir şekilde geçirebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ve güvende hissetmek istiyorsanız  Çandarlı Pansiyonları oldukça iyi bir seçenek olacaktır.

Çandarlı'da Huzur Dolu Tatil

Huzurun yeni adresi olarak son yıllarda gösterilen birkaç yerden birisi de Çandarlı Beldesi. Huzurun yeni adresi denmesinin sebebi ise mükemmel derecede iyi olan tatil beldelerindeki konforun aynısına sahip olmasının yanı sıra artı olarak da keşfedilmemiş olmasıdır. Keşfedilmemiş olmasından kasıt ise çok fazla insanın akın akın gelmiyor olmasıdır. Bu Çandarlı için iyi bir işarettir çünkü Çandarlı 'yı Çandarlı yapan özelliklerden birisi de budur: sessiz ve sakin olması. Siz de Çandarlı Pansiyonları arasından tercihinizi yaparak sessiz, sakin, huzurlu ve mutlu bir tatil için ilk adımı atabilirsiniz.