Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Fethiye Pansiyon - 2021 Fethiye Pansiyon Fiyatları

Yükleniyor..
Fethi̇ye'de kriterlerinize uyan 9 tesis bulundu.

Fethiye Pansiyonlarından Ekonomik Bir Tatil

Muğla, hiç şüphesiz ki dünyanın en gözde tatil beldelerinden biri olarak kabul görür. Buraya geldiğinizde; Muğla pansiyon seçenekleri ile hem ekonomik, hem de unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Apart evlerin çoğunlukla tek odalı hali olarak düşünebileceğiniz pansiyonların fiyatları, otellere ve apart evlere göre genelikle daha uygundur. Her şeyden önemlisi ise güzel bir pansiyonda yaşanan bir tatil deneyimi, kimi zaman lüks bir otelde yapılan tatilden çok daha sıcak ve kalıcı anılar bırakabilir. Eğer tatilinizi Muğla'da bir pansiyonunda geçirmek isterseniz, yönünüzü şehrin en popüler destinasyonlarından biri olan Fethiye'ye doğru çevirebilirsiniz.

Ruhların Dinlenme Yeri: Fethiye

"Yaz tatili" deyince aklınıza gelebilecek her güzelliğin Fethiye'de var olduğunu söylemek, pek de yanlış olmayacaktır.  Fethiye'ye gittiğiniz zaman bir an önce görmek isteyeceğiniz yerlerden biri olan Ölüdeniz, sizi her daim durgun suyu ve dillere destan güzelliğiyle karşılar. Ölüdeniz pansiyonları genelde sahile birkaç kilometre mesafedeki çevre kasabalara dağılmıştır. Ölüdeniz'e yalnızca birkaç kilometre mesafede bulunan ve her sene yerli-yabancı sayısız turiste ev sahipliği yapan Hisarönü, bu kasabalar arasında ön plana çıkar. Hisarönü kasabası, kendi bünyesinde birçok pansiyon seçeneği barındırır. Ayrıca canınız yürüyüş yapmak isterse Tarihi Likya Yolu da bu alana son derece yakındır. Likya Yolu'ndan yürüyerek ya da kara yolundan arabayla birkaç kilometre giderek ulaşabileceğiniz bir başka yeryüzü cenneti ise yine Fethiye'ye bağlı olan Faralya köyüdür. Diğer yandan tatilini beldenin merkezinde geçirmeyi tercih edenler içinse, uzun sahiliyle Çalış Plajı ideal bir seçenek olarak dikkat çeker. Fethiye Merkez ise konaklayabileceğiniz farklı bir alternatif. 

Her Bütçeye Göre Pansiyon Fiyatları

Fethiye, uzun senelerdir gözde bir tatil yöresi olduğu için her bütçeye uygun olabilecek birçok pansiyon seçeneği sunar. Pansiyon fiyatları; pansiyonun sunduğu sabah kahvaltısı gibi yan hizmetlere veya havuzu olup olmaması gibi sahip olduğu ekstra özelliklere göre bağlı olarak farklılıklar gösterebilir. Ayrıca fiyatlar, rezervasyonun ne kadar önceden yapıldığına bağlı olarak da sezondan sezona değişebilmektedir. Vakit kaybetmeden fırsatları incelerseniz, siz de hayal ettiğiniz tatile daha ucuza ulaşma şansını yakalayabilirsiniz.

Pansiyon Yorumları

Kalınacak yer ararken yüzlerce pansiyon arasından pansiyon seçmek oldukça zor. Fiyata göre karar verebileceğiniz gibi, sizden önce konaklamış misafirlerin Yorumlarını okuyarak en doğru kararı verebilirsiniz. Pansiyon fiyatları sizi aldatmasın, ucuz ama şirin aile işletmesi olan çok güzel pansiyonlar bulabilirsiniz. 

Pansiyon Tavsiye

Önce karar verin ; pansiyon fiyatı mı önemli, kalitesi mi ?,  yoksa pansiyonun konumu mu ?
Her seçeneklte farklı farklı seçenekler ortaya çıkacaktır. Otel ve pansiyonları listeyen bir site olarak " şu pansiyonu tavsiye ediyoruz" dememizi beklemeyin. Filte seçeneğini kullanarak en ucuz, en yüksek puana göre listeleyerek daha hızlı karar verebilirsiniz. Ayrıca sizin için konum önemliyse HARİTADA ARA seçeneği ile tam istediğiniz gibi bir pansiyon bulabilirsiniz.