Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Burhaniye Ören Balayı Otelleri

Yükleniyor..
Burhaniye Ören'de kriterlerinize uyan 17 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Ören Balayı Otelleri

Evliliğinizin ilk günlerinde eşinizde muhteşem bir balayı tatili sunan balayı otelleri çiftlere özel tatil olanakları ile sizlere farklı bir tatil deneyimi sunuyor. Ören Balayı otelleri yılın her mevsiminde yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır.  Romantik bir balayı geçirmek isteyenlerin rotasını çevireceği ilk balayı bölgelerinden birisi olan Ören aynı zamanda altın kumu, masmavi denizi plajı, güneşi inciri cevizi, söğüdü ile Ören için adeta cennetten bir köşe dememiz daha doğru olur.

Ören Hakkında Merak Edilenler

Ören denize kıyısı olan turistik bölgelerden birisi olan Ören, meşe ve söğüt ağaçları ile ünlüdür. Son dönemlerde bölgede artan konaklama yerleri ve tesisleri sayesinde nüfus sayısında bir hayli artış meydana gelmiştir. Her bütçeye hitap eden balayı ve diğer otel seçeneklerine sahiptir.  Deniz ve doğa ile kucak kucağa sevdiğinizle baş başa bir tatil istiyorsanız ören balayı otelleri sizlere hoş ve özel alternatifler sunuyor. 

Edremit ve Ayvalık Arasında Saklı Kalmış Koy

Edremit ve Ayvalık arasında saklı kalmış olan Ören muhteşem kaliteli hizmetler sunan balayı otelleri ile ön plana çıkıyor. Bölgenin nemsiz olmasından dolayı da de misafirlerin ilk tercihleri arasında yer alan uygun Ören Balayı otelleri dışında apart otelleri butik oteller ve her bütçeye uygun pansiyon seçenekleri ile her keseden müşteriye hitap etmektedir.  Özellikle yaz aylarında epey hareketli olan bölgeye ulaşım sağlamakta o kadar zor olmuyor. Deniz kum plaj dışında bölgenin   gezilecek doğal güzellikleri ve tarihi alanlarını da mutlak gezip, balayı tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Tarihi açıdan oldukça önemli bir yere sahip olan bölge, il merkezine yakın mesafede yer alıyor.  Örene gelmişken,
•    Assos,
•    Çanakkale, 
•    Bozcaada 
•    Kaz dağları
•    Efes 
Gibi yerlerin gezip görmeniz gerekir. Aynı zamanda bölgenin mesire yerlerinde aileniz ile piknik yapabilir ve doğa yürüyüşlerine katılabilirsiniz. 
Ören Balayı Otel Fırsatları
Ören balayı otelleri yeni çiftlere rüya gibi tatil fırsatı sunmaktadır. Çiftler için özel hazırlanan karşılama organizasyonu sizi balayı odasında sizleri bekliyor olacaktır. Otele gelişinizden ayrılışınıza kadar sizi özel hissettirecek tatil olanakları ile eşinizle rüya gibi bir balayı geçirme fırsatınız olacaktır. Adınıza özel ayrılmış ve mis kokulu çiçekler ile dizayn edilmiş yatak ve yatağın hemen yanında şık bir meyve sepeti ve şarap ile evliliğinizin kutlama şansınız olacaktır. Ayrıca sabah kalktığınızda doğam manzaralı odanızda kahvaltınızı yapıp, gününüzü sevdiğiniz aktiviteler ile dolu dolu geçirebilirsiniz. 

Ören Balayı Otel Fırsatları

Balayı otellerinin verdiği hizmetler farklılık gösterse de bazı hizmetler standarttır. Bu hizmetler:
•    Evli çiftler için özel olarak hazırlanmış balayı odası
•    Karşılama organizasyonu, 
•    Otele geldiğiniz ilk gün odaya meyve sepeti, 
•    Odaya kahvaltı servisi, 
•    Terlik bornoz 
 Tabi ki bu olanaklar otellerin türüne ve hizmet kalitesine göre değişiklik göstermektedir. 

Ören Balayı Otelleri Fiyatları 

Ören ‘de çok sayıda balayı otel seçeneği bulunmaktadır. Eğer ucuz Ören balayı otelleri arayışı içindeyseniz mutlaka otelin önceden rezervasyon olanaklarından yararlanmalısınız. Belirli dönemlerde kampanya düzenlen Ören balayı otelleri sayesinde evliliğinizin ilk günlerin huzur dolu geçirme fırsatınız olacaktır. Ören balayı otelleri fiyatları yaz aylarından daha yoğun olduğundan dolayı biraz daha fiyatlı olmaktadır. Ancak kış sonbahar aylarında balayı otelleri yaz mevsimlerine göre biraz daha uygun fiyatlı olarak hizmet sunmaktadır. Ayrıca Ören balayı otellerinin büyük bir kısmı sezonluk olarak hizmet sunduklarından dolayı açık olan Ören balayı otelleri de uygun fiyat olanakları ile faaliyet gösteriyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos gibi yaz aylarında bölge daha yoğun olduğu için otel fiyatlarında da bu aylarda biraz daha fiyatlı faaliyet gösteriyor.