Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Burhaniye Ören Butik Oteller

Yükleniyor..
Burhani̇ye Ören'de kriterlerinize uyan 6 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Burhaniye Ören Butik Otelleri Hakkında

Balıkesir’in turistik açıdan en ilgi gören yerlerinden biri olan Burhaniye Antik Çağa kadar uzanan tarihi, hararetli sohbetlerin gerçekleştiği köy kahveleri, zeytin ağaçları boyunca uzanan yolları, fesleğen kokusundan kendinizi alamayacağınız sokakları ve hemen kuzeyinde bulunan Kaz Dağları sayesinde ‘oksijen çadırı’ denecek kadar temiz havasıyla her sene misafirlerini ağırlamakta.

Adramytteion Antik Kenti Burhaniye’nin tarihi zenginliğinin başlıca örneklerinden biri olarak sizi karşılıyor. Burhaniye kendine mitolojide de yer bulmakta. Kumsalının ışıldayacak kadar güzel olması nedeniyle buraya ‘ışık sahili’ denmiş. Zeus’un hayat arkadaşı Hera’nın İda Dağları’ndan çıkıp burada güneşlendiği söylenilmektedir.

İlçenin en turistik mahallesi olan Ören, antik kenti, temiz denizi ve mavi bayraklı plajlarına ev sahipliği yapmasının yanı sıra asırlık meşe ve çınarları da içinde barındırmaktadır. Ziyaretçilerine çok yönlü bir tatil vadeden Burhaniye sahip olduğu butik oteller sayesinde yapılabilecek aktivitelerden sonra konforlu bir konaklama sunmaktadır.

Burhaniye Ören butik otelleri misafirlerine, sahip olduğu Ege benliğini hissettirmenin yanı sıra samimiyetiyle de rahatınıza katkıda bulunmaktadır. Her sene birçok festivalle kapılarını açan Burhaniye, kültürünü bu sayede tanıtmış olmaktadır. Tatilini her yönüyle değerlendirmek isteyenler için Burhaniye sunduğu tüm imkanlarıyla yaz tatilinde doğru adres olmayı başarıyor. 

Burhaniye Tatili

Burhaniye göz alıcı plajlarının yanı sıra tarihi ve doğal güzelliklerin bir arada bulunduğu bir tatil yeridir. Balıkesir’in Burhaniye ilçesinin bir mahallesi olan Ören’in Türkiye’nin eşsiz denizlerinden olan Ege denizine kıyısı bulunması burayı turistik bir bölge yapmıştır. Bu tarz tatil bölgelerinde insanlar denize girmek ve güneşlenmenin yanında gezmeye de önem vermektedirler. Burhaniye Ören butik otelleri tam da bu amaca hizmet etmektedir. Tatiliniz boyunca hem benzersiz bir deniz tatili yaşayabilir hem de bölgenin farklı olanaklarının keyfini çıkartabilirsiniz. Ören mevkii Burhaniye Ören butik otelleri denize yakınlığı sebebiyle deniz tatili arayan tatil severler için daha uygun bir seçenek olmaktadır. Butik otellerde büyük otellere kıyasla daha samimi bir ortam oluşmaktadır. Butik oteller sahibi tarafından işletilmekte olup, kolay bir şekilde iletişime geçebilmenize olanak sağlar. Oda sayılarının az olması nedeniyle farklı ziyaretçilerle kolayca tanışma imkanı sağlamaktadır. Böylece tatiliniz süresince sıkılmayacağınız ve hayatınıza yeni insanlar katacağınız bir süreç sizi bekliyor olacak. 

Burhaniye Butik Otel Fiyatları

Tatil planlamasının en temel unsurlarından biri olan fiyat hemen hemen herkesin tatiline doğrudan etkide bulunmaktadır. Burhaniye bulunduğu bölgeye kıyasla fiyatların en uygun olduğu yerlerden biridir. Burhaniye Ören butik otelleri denize yakınlığı, konfor seviyesi sunduğu birçok imkanlar bakımından fiyatlarda farklılık göstermektedir. Fakat ‘butik’ otel olmaları sebebiyle normal bir otelden farklı olarak fiyat konusunda daha uygun olmaktadır. Bu şekilde beş yıldızlı bir otele toplu olarak vereceğiniz para yerine Burhaniye Ören’de butik otellerde konaklayıp, denizin ve bölgenin farklı güzelliklerinin doya doya tadını çıkarabilirsiniz. 

Tatil severlerin tatillerden beklentileri kendi aralarında farklılık göstermektedir. Ancak her tatil sever parasının karşılığını en iyi şekilde almak ister. Beş yıldızlı oteller butik otellere göre fiyat olarak daha fazladır. Ancak beş yıldızlı otellerde size otelin tanıdığı imkanlar dışında farklı bir seçeneğiniz olmadığını hatırlatmak isteriz. Butik otellerde ise yapabileceklerinizin sınırını kendiniz belirlersiniz. Tek bir otele büyük rakamlar ödemek yerine tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmek için butik otelleri tercih etmeniz daha efektif olacaktır. Bu sayede artan paranızı kendi zevklerinize ve keyfinize göre harcama imkanınız olacaktır. Beş yıldızlı otellerde ödemesini yapıp neredeyse hiç kullanmadığınız hizmetlerden ziyade butik otellerde aldığınız hizmetin karşılığını ödediğiniz bir tatil geçiriyorsunuz. 

Burhaniye Butik Otelleri Nasıldır

Otel kalitesi kuşkusuz herkesin önemsediği bir konudur. Tatil severler için tatilin iyi olmasındaki önemli faktörlerden biri de otel kalitesidir. Burhaniye Ören butik otelleri müşterilerine konfor odaklı bir konaklama sunmaktadır. Butik otellerin konaklama odaklı işletmeler olmasından dolayı misafirlerin rahatlığı esas alınmakta.

Bundan dolayı odada konforlu bir şekilde konaklamanız için herşey düşünülmüş. Oda temizliği, yatak konforu ve daha birçok etkenden bahsetmek mümkün. Burhaniye sahip olduğu mavi bayraklı plajlarıyla Ege’nin en kaliteli deniz deneyimlerinden birini yaşatmayı başarıyor. Yaz tatilinin olmazsa olmazlarından olan deniz, bir çarşaf gibi Ören’de kendini gösteriyor. Güzel bir otel deneyimi yaşayıp, tatilinizi kendiniz yönetmek isterseniz Burhaniye Ören butik otelleri sizin için en ideal seçeneklerden biri olacaktır.