Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Burhaniye Ören Denize Sıfır Oteller ve Pansiyonlar

Yükleniyor..
Burhani̇ye Ören'de kriterlerinize uyan 23 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Burhaniye Ören Denize Sıfır Oteller Hakkında

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinin bir mahallesi olan Ören’in; Türkiye’nin eşsiz denizlerinden olan Ege denizine kıyısı bulunması burayı turistik bir bölge yapmıştır. Ören aslında pek bilinen bir bölge değildir. Burası doğayı keşfetmeyi seven ve yeryüzündeki saklı cennetleri keşfetmeyi seven kişiler tarafından bulununca zamanla buraya insanlar tatil yapmak için gelmektedir. Nüfusunun da 3000 civarı olması bu bölgenin sakin ve ıssız bir yer olduğunu göstermektedir. Ören’de faytonlar ile ulaşımın sağlanıyor olması da tarihin eski güzelliklerini günümüzde de kullanmasıyla buraya ayrı bir hava katmaktadır. Güzel kumsalında bir kayanın üzerine yapılan deniz kızı heykeli bölgeye mistik bir hava katmaktadır.

Ören’in geçim kaynağı turizm olarak bilinse de birçok devletin burada yaşaması ile kültür alanında da oldukça ileride olan bir mahalledir. Mahalleden tatil bölgesi olmasında sahip olduğu coğrafi konum ve güzellikler etkili olmaktadır. Bir tarafında deniz diğer tarafında orman olan bu bölge hayatın stresini bir kenara koyup kafa dinleyip tatil yapmak isteyen kişiler için ideal olabilecek bir tatil bölgesidir. Mahallenin merkez kısmında birkaç asırlık meşe ağaçlarının bulunuyor olması yerel halkın doğaya önem verdiğini göstermektedir.

Böyle güzel bir bölgenin zamanla bilinmesiyle birçok işletmeci bu bölgede oteller, pansiyonlar, eğlence mekanları açarak burada tatil için gelen insanlara hizmet etmektedir. Otellerin yanı sıra kamp sever insanlar için kamp alanlarına da sahip oluşu buranın birçok tatil çeşidi için birebir olduğunu bizlere göstermektedir. Burhaniye’nin keyfini yaşamak ve tatil yapmak için size önerebileceğimiz otel çeşitlerinden birisi de güzel, güzel olduğu kadar da temiz sulara sahip Ege denizinin kıyısında hizmet veren oteller olacaktır. Burhaniye Ören denize sıfır otelleri her yıl binlerce yerli ve yabancı tatilci tarafından tercih edilmektedir.

Denize Sıfır Burhaniye Tatili

Deniz kenarında bir otelde uyanıp pencereye bakıp uçsuz bucaksız Ege denizini görerek güne başlamak. Ardından günün ilk öğününü denize sıfır bir şekilde keyifle yapıp anın tadını çıkarmak. Bu hemen hemen her tatil yapmak isteyen insanın hayali olabilir.

Tüm bunları yaparken gürültüden uzak bir şekilde kitap okumak şiir yazmak. Bazı şairler güne burada uyanıyor olsaydı ve birkaç gün burada yaşasaydı ne güzel şiirler yazarlardı. Burhaniye Ören denize sıfır otelleri tercih etmenin en temel mantığı tabiki denizin ayaklarınızın altında olmasıdır. Burada her şeyi unutabilir, her şeyi düşünebilirsiniz.

Burhaniye Ören denize sıfır otelleri tatil yaparken konaklamak için gittiğinizde bu güzel manzaranın yanında lezzetli yemekleri yiyip sevdiklerinizle unutulmaz sohbetler edebilirsiniz. Yürüyüşlerinizi Ören’in kumsalında araç trafiğine kapalı yolda denizin serin sularının taşlara çarparak çıkardığı o güzel ses ile yapabilirsiniz. 

Burhaniye Ören Denize Sıfır Otel Fiyatları

Denize sıfır bir otelde kalmak her ne kadar insanları cezbedecek kadar güzel bir fikir olsa da onlara bu fikri yapmalarına engel olan şey fiyatının pahalı olacağı düşüncesidir. Birçok denize sıfır otellerde bu düşüncelerinin doğru olduğunu görseler de Burhaniye Ören denize sıfır otel ile bu düşüncenin yanlış olduğunu anlayacaklardır.

Ören birçok kişi tarafından hala bilinmeyen bir tatil bölgesi olduğundan buradaki işletmeler fiyat konusunda sizleri mutlu edecek bir fiyat aralığı belirlemişlerdir. Otellerin odalarının kalitelerine göre değişiklik gösteren bir fiyat tablosu olsa da bu fiyatlar bu kadar benzersiz bir manzarada konaklamanın edeceği fiyatlar değillerdir. 

Ören Denize Sıfır Uygun Fiyatlı Oteller

Hizmet konusu müşteriler tarafından oldukça dikkat edilen bir kriterdir. Bir işletmenin size göstereceği kötü bir hizmet ile size orayı bir daha tercih etmenizi engellerken iyi bir hizmet ile sizi oraya bağlayabilir. Burhaniye Ören denize sıfır oteller hizmet konusunda sizleri kendi evinizde gibi hissetmenizi bir misyon haline getirmiştir.

Çalışanların güleryüzü ve ilgisi ile güzel bir tatil geçirmenizi sağlayan Burhaniye Ören denize sıfır otelleri odaların temizliğine de oldukça önem göstermektedir. Size kaliteli bir hizmet vermeyi görev haline getirmiş olan Burhaniye Ören denize sıfır otelleri müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı görev haline getirdikleri için, müşterilerine diğer sene tatil planı yaparken Ören’e gidelim mi fikrini müşterilerine düşündürmektedir.