Gökçeada Yeni Bademli

Gökçeada Yeni Bademli Bölgesine Yakın Konumlar

Gökçeada Yeni Bademli bölgesine bağlı veya Gökçeada Yeni Bademli bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Gökçeada Yeni̇ Bademli̇'ye Gidenler Yorumluyor

Gökçeada Yeni̇ Bademli̇'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Çanakkale / Gökçeada / Gökçeada Yeni Bademli
"Güven Pansiyon"
çok temiz, alternatif bir pansiyon.sahipleri çok güler yüzlü ve şeker.tavsiye ederim,her tatilde güven pansiyon 👍;
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Gökçeada / Gökçeada Yeni Bademli
"Efendi Dayının Yeri"
Daha önce 2 kere geldim buraya ve çok memnun kaldım. Apart sahipleri çok cana yakın ve güleryüzlü insanlardı.Gerek sahile yakınlığı gerek evin konforu ve temizliği çok iyiydi. Gözümü kırpmadan öneririm. En kısa sürede tekrar gitme ümidiyle...
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Gökçeada / Gökçeada Yeni Bademli
"Gökcan Pansiyon"
Bu yıl ailece tatil yaptık. 2. yılımızda ve bu defa 10 gün tatilimiz olsun dedik. Harikaydı. Gökcan pansiyon ile Nilüfer hanım harikaydı. Tatildeyiz düşüncesiyle emanet gibi olmadık. Konakladığımız mekanı bizimmiş gibi o kadar benimsedik ki, sanki kendimize aitmiş gibi oldu. Sessiz, sakin, huzur... İhtiyacınız olan her şey hemen elinizin altında, yanı başınızda tiril tiril mis ve enfes... Mekanın yanı sıra Nilüfer Hanımın o samimiyeti, içtenliği, güler yüzü, ikramları, hediyeleri de çok güzel, mükemmel ötesi, kelimelere sığmıyor. Tabi kayın validesinin o tatlı dili ve bahçesinin o mis emekleri. Dolu dolu, doya doya bir tatilimiz oldu. Dönünce hüzün yaşadık, akrabalarımıza misafirliğe gitmişiz gibi olduk. Teşekkür ederiz Gökcan Pansiyon, teşekkür ederiz Nilüfer Hanım.. ELLERİNİZE, EMEĞİNİZE, YÜREĞİNİZE SAĞLIK..
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Gökçeada / Gökçeada Yeni Bademli
"Huzurlu Bir Tatil Oldu"
Biz bahçesini çok beğendik. Çiçekler içinde huzurlu bir ortama olanak sağlıyor. Ve gerçekten temizdi herşey. Mangal, fırın , bulaşık makinası yok, çamaşır makinası ortak fakat konumu, bagcesi ve temizliği bizi çok etkiledi. Memnun kaldık, tavsiye ederiz.
+ devamını gör