Yeni Bademli

Yeni Bademli

Yeni Bademli Konaklama İmkanları

Yeni Bademli'de tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Yeni Bademli Bölgesine Yakın Konumlar

Yeni Bademli bölgesine bağlı veya Yeni Bademli bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Yeni Bademli'ye Gidenler Yorumluyor

Yeni Bademli'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Çanakkale / Gökçeada / Yeni Bademli
"Gökcan Pansiyon"
Bu yıl ailece tatil yaptık. 2. yılımızda ve bu defa 10 gün tatilimiz olsun dedik. Harikaydı. Gökcan pansiyon ile Nilüfer hanım harikaydı. Tatildeyiz düşüncesiyle emanet gibi olmadık. Konakladığımız mekanı bizimmiş gibi o kadar benimsedik ki, sanki kendimize aitmiş gibi oldu. Sessiz, sakin, huzur... İhtiyacınız olan her şey hemen elinizin altında, yanı başınızda tiril tiril mis ve enfes... Mekanın yanı sıra Nilüfer Hanımın o samimiyeti, içtenliği, güler yüzü, ikramları, hediyeleri de çok güzel, mükemmel ötesi, kelimelere sığmıyor. Tabi kayın validesinin o tatlı dili ve bahçesinin o mis emekleri. Dolu dolu, doya doya bir tatilimiz oldu. Dönünce hüzün yaşadık, akrabalarımıza misafirliğe gitmişiz gibi olduk. Teşekkür ederiz Gökcan Pansiyon, teşekkür ederiz Nilüfer Hanım.. ELLERİNİZE, EMEĞİNİZE, YÜREĞİNİZE SAĞLIK..
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Gökçeada / Yeni Bademli
"Huzurlu Bir Tatil Oldu"
Biz bahçesini çok beğendik. Çiçekler içinde huzurlu bir ortama olanak sağlıyor. Ve gerçekten temizdi herşey. Mangal, fırın , bulaşık makinası yok, çamaşır makinası ortak fakat konumu, bagcesi ve temizliği bizi çok etkiledi. Memnun kaldık, tavsiye ederiz.
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Gökçeada / Yeni Bademli
"Dinlenmek"
Sema hanıma ilgisi ve güler yüzü için çok teşekkür ederim.Evinizde gibi rahat bir ortam.
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Gökçeada / Yeni Bademli
"Aydın Apart"
Tatilimiz süresince bize göstermiş oldugunuz nezaketten dolayı teşekkür ederiz hersene yanınızdayız saglıkla kalmanız dilegimizle tşk ederiz....
+ devamını gör