Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Apartları - Güncel Assos Apart Fiyatları

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 15 tesis bulundu.

Assos

Çanakkale’nin tüm Güney sahillerinin geneli Assos olarak bilinse de Assos yerleşim merkezi Çanakkale Ayvacık ilçesine bağlı Behram Köyü çevresindeki antik yerleşim bölgesinin adıdır. Birçok plajı mavi bayrak almaya hak kazanacak derecede çok temiz bir denize sahip olmakla birlikte kumsal plajı ile en popüleri Kadırga Koyu’dur. Kadırga Koyu dışında turizm açısından en bilinen yerleri Babakale, Sokakağzı, Sivrice, Assos liman bölgesi ve Küçükkuyu olarak sayılabilir.

Bölge turizm açısından popüler olunca haliyle konaklama ihtiyaçlarını da beraberinde getiriyor. Çanakkale Assos apart oteller arasında yıl boyunca hizmet veren bir çok seçenek bulunmakta.

Assos Apartları Neler Sunuyor?

Ayvacık Assos Apartlar daire şeklinde veya bağımsız oda ve ortak kullanım alanlı şekilde olabiliyorlar. Oda şeklinde olanların bazıları içerisinde mutfak ve banyo seçeneği bulunurken bazıları ortak kullanım alanlı olduğundan daha ekonomik olmaktadır. Daire şeklinde olanlar kalabalık aileler için ideal konaklama seçeneği. Çanakkale Assos bölgesinde bu yapısal farklılık dışında konum farklılığı olarak tarihi alanlara yakın olanlar, doğa içerisinde olanlar ve denize yakın apartlar bulunmakta.

Ekonomik tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihi Assos apart pansiyonlar olabiliyor. Uygun fiyatlı apartlar için Sokakağzı bölgesini incelemenizde fayda var. Yine Sivrice koyu bu konuda uygun bir alternatif olabilir. Kadırga Koyu için biraz daha fazla bütçe ayırmanız gerekebilir. Plajı ve mavi bayraklı denizi ile daha fazla tercih edildiğinden yaz döneminde pahalı olabiliyor. Hafta içini tercih ederseniz %20 ye varan indirimli fiyatlarla konaklama yapabilirsiniz.

Denize yakın Assos apart oteller

Denize yakın Assos apart otelleri genel olarak Sokakağzı, Sivrice Koyu ve Kadırga Koyu bölgelerinde yoğunluk kazanmaktadır. Denize yakın, deniz manzaralı ve denize sıfır apartları bu bölgelerde bulmanız mümkün.

Kalabalık aileler için en uygun seçenek apart evler

Kalabalık aileler için tüm maliyetler gibi tatil de maliyetli hale gelebiliyor. Otel konaklamaları bu durumda pahalıya gelmekte. Kalabalık aileler için en uygun seçenek olan Assos apart evler, kendi eviniz gibi tatil yapacağınız çok odalı, banyolu ve mutfaklı olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şekilde size sunuluyor.

Assos kiralık yazlık ve tatil evleri

Assos kiralık apart evler istediğim ihtiyacı karşılamaz daha bağımsız bir konaklama istiyorum diyenler için kiralık yazlık müstakil bir tatil için idealdir. Apart evlere göre biraz pahalı olmasına karşın bağımsız bölüme sahip olması dolayısıyla rahatını düşünenler için tercih edilen bir konaklama tipi. 

Assos bölgesinde ağırlıklı olarak Assos Behramkale bölgesinde yer alan yazlık ve tatil evleri Koyunevi, Sazlı Köyü ve Kuruoba köylerinde bulunmaktadır. Çoğunluğu klasik mimari taş ev olup hepsinin manzarası muhteşemdir. Taş evi benimsemeyenler için modern mimari evler de bulunuyor. Kiralama yapmadan önce evcil hayvan ve sigara konusunda ön bilgi almalısınız. Bazı işletmeciler evlerde sigara içmek ve evcil hayvan bulundurmaya izin vermiyorlar. 

Assos Apart Fiyatları

Ayvacık Assos apart fiyatları tesisin yapısına ve konumuna göre değişiklik gösteriyor. Yaz ortalarında yüksek olan fiyatlar haftasonları hariç diğer mevsimlerde daha uygun. Assos apart fiyatları her bütçe için uygun olabilecek seçenekler sunuyor. Uygun fiyatlı konaklama seçenekleri için Çanakkale Assos apart pansiyonlar en doğru seçenek olabilir. Aynı zamanda uygun fiyat seçenekleriyle en güzel pansiyonları Assos pansiyonları listemizden inceleyebilirsiniz.