Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Apart Otelleri - 2020 Assos Apart Fiyatları

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 14 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos Apart Oteller Hakkında

Tarih, doğa ve deniz tatili dediğimizde aklımıza ilk gelen yerlerin başında Assos antik kenti gelmektedir. Assos sahip olduğu tarihi ve coğrafi avantajlarıyla yerli turistleri bu ihtiyacını fazlasıyla karşılamaktadır. Her geçen gün sayıları artan apart oteller ve turistik tesisleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Assos hızla yerli turizm merkezi olmaya doğru emin adımlar ile yürümektedir.

Ülkemizde oksijen oranının en fazla olduğu yerlerin başında gelen bölgede yer alan Assos tarihi zenginliklerinden dolayı adeta tarihi ve kültürel gezilerin merkezi durumuna gelmiştir. Kültür turizmin yükselen yıldızı haline gelmesi uluslararası bir değer olmasını da sağlamıştır.

Orta gelirli kesimlerde özellikle tercih edilen oteller apart otellerdir. Bu talepler doğrultusunda her geçen gün Assos’ta apart otel sayılarında hızlı bir artış görülmektedir. Doğayı bozmadan yapılan Assos apart otelleri, oteller ve tesisler ve bu yönde yapılan başarılı imar politikaları ile ekolojik dengeyi bozmadan da turizm merkezi olunabilirliğini bizlere ve diğer turistik merkezlere başarılı bir şekilde göstermiştir.

Assos’ta Apart Otel Tatili

Doğa tatili düşlediğimizde genellikle konaklama yerlerinin de bir ev ortamı olmasını isteriz. Kendimize ait oda, mutfak ve balkon ile günlük rutinimizi bozmadan tatil yapmak isteriz. Otellerin olağan hizmetlerinin dışında kendimiz mutfağımızda ya da evimizde zaman geçirmek isteriz. Bu ev ortamı sağlayan otellere apart otel diyoruz. Apart oteller genellikle ailelerin tercih ettiği otel çeşitleridir. Temizliğinizden tutun da mutfak ihtiyaçlarınızın hepsini kendiniz karşılar ve kendiniz yaparsınız.

Tamamen aile bütünlüğü ve rutinine göre planlanmış otel tipleridir. Normal hayat rutinimizi bozmadan doğanın içinde ailece zaman geçirmenin zevkini apart otelde daha fazla hissedildiği için sayıları her geçen gün artmaktadır. Assos bölgesinin en büyük başarısı yukarıda da değindiğimiz gibi ekolojik ortam ve konaklama tercihlerine göre gözetilerek yapılan otel ve tesislerdir. Doğal güzellikler yok edilmeden tamamen yeşile ve ekolojiye saygı duyularak gelişen yapılaşma Türkiye de örnek teşkil etmektedir.

Ege kıyılarında kurulan köylerin hemen hemen hepsinde aynı hassasiyet gözetilmiş ve kısa sürede bir turizm cenneti haline gelmiştir. Assos apart otelleri yerli tatilcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir. Doğal tatil derken lüks bir otelin hizmetlerinde veya imkanlarında geri kalacağımız anlamına gelmez. Buralar da kurulan otel ve tesisler merkez otelleri aratmayacak ve hatta onlardan daha fazla imkân sunabilecek özellikte otellerdir. Tatilin yanında tarihi bir kentte köy yaşamının da tüm güzelliklerini yaşayabileceğiniz ender yerlerden biridir. Yöresel yemeklerin ve lezzetlerin sunulduğu otellerde misafirler beklentilerinin ötesinde bir hizmet kalitesiyle karşılaşmaları tesislere olan rağbeti de artırmıştır.

Doğayı bozmadan doğa ile iç içe bir yapılaşmayı becerebilen ender yerlerden olması dolayısıyla buralara yerli turizm yatırımcılarını da çekerek bir cazibe merkezi haline gelmeyi başaran ender yerlerden biri olması Uluslararası marka olma yolunda da hızla ilerlemeyi hedefleyen tesislerin sayısını artırmıştır. Apart oteller Assos markasının oluşmasına ve gelişmesine büyük katkı sunmaktadır. Özellikle doğayla iç içe ve görece daha sakin bir tatil düşleyenler için Assos apart oteller harika fırsatlar sağlar. 

Assos’ta Konaklama Çeşitliliği

Assos sahip olduğu doğal güzellikler ve tarihi kimliği ile kültür turizminde de üst sıralara tırmanmayı becerebilmiştir. Ülkemizin oksijen oranı en fazla olan doğal merkezlerden olması da ayrı bir avantaj sağlamaktadır Assos’a. Havası ve doğal zenginliklerinin mükemmel olması tarihte de buraları yerleşim merkezi olarak tercih edilmesine sebep olmuştur. Ayrıca sahip olduğu tarihi zenginlikleri, doğal kaynakların etrafında kurulan Assos apart otelleri, yerli yabancı bütün turistlere en kaliteli hizmeti verecek kadar da tecrübeye sahiptir.

Tarihi ve kültür turizmi için genelde tercih edilen oteller apart otellerdir. Tarihi dokuyu bozmadan inşa edilen Assos apart otelleri bir otelden beklenebilecek hizmetlerin hepsine sahiptir. Fiyat açısından diğer otellere göre daha uygun olması da ayrı bir tercih sebebidir. Siz de Assos apart oteller ile doğanın kalbinde sıra dışı bir tatil yapabilirsiniz. Doğanın kalbinde, kalabalıklardan uzak ve sakin bir tatil için Assos apart otel seçenekleri uygun olacaktır. Siz de ister bireysel olarak ister ailenizle birlikte Assos apart oteller ile harika bir tatil için ilk adımı atabilirsiniz.