Kapıdağ Camping

Kapıdağ Kamping, Düzler mevkii Erdek / Balıkesir 10500 - TÜRKİYE / Balıkesir, Erdek, Düzler
9.3
Mükemmel
2 değerlendirme yapıldı
  • Genel 9
  • Hizmet 10
  • Konum 10
  • Odalar 9
  • Temizlik 9
  • Yemekler 8

Özdemir K. tarafından yapılan son yorum şu şekilde: "Tatilde Cennet Burası " Cennetten bir köşe. Koca koca çam ağaçlarının altında tertemiz bir kapıdağ havası. Kuş sesleri mükemmel. Yöneticileride çok yardımsever. Deniz sabahları mükemmel akşamları süper.... devamı

Alternatif Teklifler

Kapıdağ Camping ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Kapıdağ Camping Özellikler

Kapıdağ Camping Yorumları
9.6 puan
Özdemir K. Profile Picture
Özdemir K.
"Tatilde Cennet Burası"
25.07.2020 tarihinde gönderildi

Cennetten bir köşe. Koca koca çam ağaçlarının altında tertemiz bir kapıdağ havası. Kuş sesleri mükemmel. Yöneticileride çok yardımsever. Deniz sabahları mükemmel akşamları süper. Sakin ve ruha hitap eden bir yer. Tabi ki zorlukları da var. Ama önemsiz. Normal. Yine geleceğim. Bekle beni Kağıdağ. Eylül'de..

8.9 puan
Nurcan k Profile Picture
Nurcan k
"Kapıdağ Camping Erdek"
27.07.2019 tarihinde gönderildi

Aile ve gençlerin kalabileceği çok güzel bir kamp alanı. Getireceğiniz yiyecekleri koyabileceğiniz buzdolapları mevcut, sandalye ve masa götürmenize gerek yok hemen temin ediyorlar, (hafta ici gittigimiz icin yogunluk yoktu) lavabolar ve tuvaletler sürekli temizleniyor, (yanınızda tuvalet kağıdı mutlaka götürün) yaninizda mutlaka 15 metrelik ara kablo olsun elektrik panosu için, piknik tüpü olsun çay ve kahvaltı için, geceleri serin ve rüzgarlı oluyor çadırınız mutlaka korunaklı olsun. sıcak su sadece duş alanında mevcut, mutfakta da olmasını tercih ederdim bulaşıklar soğuk suyla temizlenmiyor, yanınızda mutlaka vücut için sinek kovar götürün, sivri sinekler çok aç :)) deniz sığ ve kumlu, fakat içinde ki yengeçler çok can sıkıcı... sahil biraz kirli temizlenmiyor, milletimiz de kirli bırakıyor maalesef. Kaldığınız 3 gece boyunca hicbir gürültü ve olumsuz bir durum yaşamadık, hafta sonu için yakın güzel bir mekan.

Genel Bakış

Kamp Yeri için tanitim metni henüz hazirlanmamis..

Özellikler

Bu Kamp Yeri için daha önce degerlendirme yapilmamis!

Genel Kurallar
  • Tesis Kamp Yeri olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati Belirtilmedi - Çıkış saati Belirtilmedi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı Belirtilmedi

Kapıdağ Camping Sık Sorulan Sorular

Tesis Kamp Yeri statüsündedir.