Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Akçay Butik Oteller

Yükleniyor..
Akçay'da kriterlerinize uyan 11 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Akçay Butik Otelleri Hakkında

Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunan güzide tatil beldelerinden biri olan Akçay ülkemizin de ilk tatil yerleşkelerinden biri olma özelliğine sahiptir. Kazdağları’na oldukça kısa mesafede bulunan Akçay astım hastaları için bulunmaz bir havaya sahiptir.  

Hem yeraltı hem de yerüstü su zenginliklerine sahip olan beldede ziyaretçilerin en ilgi gösterdiği yerlerden olan Altınkum Plajı parıldayan kumsalı ve duru deniziyle ilgi çekmektedir. Ayrıca merkezde yer alan Sarıkız Heykeli görülmeye değer yerler arasında yer almaktadır. Tatil yerlerinde nadir bulunan Kordon, Akçay’ın göz alıcı yerlerinden biridir. Kordonda keyifli yürüyüşler ve bulundurduğu çeşitli kafelerde keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Sahip olduğu Ege kültürünü hissedeceğiniz Akçay, ziyaretçilerine farklı lezzetler sunmaktadır. Taze balıkları ve zeytinyağlı yerel yemekleri favori lezzetlerindendir. Barındırdığı bolca zeytin ağaçlarından dolayı farklı zeytin imkanları sunmaktadır. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan zeytini Akçay’da tecrübe etmenizi özellikle öneririz. Doğayla iç içe konumu ve güzelliğiyle büyüleyen denizi yaz tatili için mükemmel bir fırsat olarak karşınıza çıkmaktadır.

Bulundurduğu butik otelleri, Akçay’ı her yönüyle değerlendirebileceğiniz bir seçenek olacaktır. Akçay butik oteller sunduğu çeşitli imkanlarıyla her sene misafirlerinin tatilini en güzel şekilde geçirebilmeleri için çalışmaktadır. Hemen hemen hepsi deniz kenarında veya denize yürüme mesafesinde olan Akçay butik otelleri Ege tatilinin en güzel tecrübe edileceği seçeneklerden biridir. Bunun yanında bungalow tarzında butik otelleri de barındıran Akçay’ın doğayla iç içe olduğunun da göstergesidir.

Akçay Küçük Oteller 

Yoğun ve yorucu geçen bahar ve kış aylarından sonra yaz sezonunun açılmasıyla tatil severler hem bu yorgunluğu atmak hem de keyifli bir tatil yaşamak için tatil planlamasına başlamaktadır. Hem bütçenizi fazla zorlamamak hem de güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız Akçay butik oteller tam da size göre. Otele kapanmak yerine Akçay’ı tüm dokusuyla tanımak ve gezilecek çeşitli yerlerini deneyimlemek için doğru tercih olan Akçay butik oteller sizin için keyifli bir deniz tatili yaşamanın yanı sıra aynı zamanda kültürel bir tatil yaşamak için de bir fırsat oluşturmaktadır.

Beş yıldızlı otellere ödeyeceğiniz yüksek rakamlara nazaran size bütçenizi en verimli şekilde yönetebileceğiniz bir yaz tatili sunmaktadır. Oda sayılarının az olması sebebiyle farklı insanlarla tanışmanıza uygun ortam sağlayacak butik oteller Ege’nin sıcak ortamını tanımanıza fırsat sağlayacaktır. Kendisine özel plajları bulunduran butik oteller olduğu gibi denize yürüme mesafesinde bulunan butik oteller de mevcuttur. 

Akçay Butik Otel Fiyatları

Tatil planlamalarının en önemli etkenlerinden biri de kuşkusuz rakamlardır. En uygun fiyata en güzel tatil deneyimini yaşamak isteriz. Bunun için en uygun seçeneklerden biri olan Akçay butik oteller bütçenizi zorlamamakla beraber size geçirebileceğiniz en güzel tatil deneyimlerinden birini vadetmektedir. Bulunduğu konuma ve barındırdığı imkanlara göre fiyatlandırılan Akçay butik otelleri fiyatlarıyla cebinizi üzmeyecek rakamlara sahiptir.