Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Akçay Denize Sıfır Oteller ve Pansiyonlar

Yükleniyor..
Akçay'da kriterlerinize uyan 36 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Akçay Denize Sıfır Oteller Hakkında

Türkiye'nin Balıkesir iline bağlı Edremit ilçesine bağlı olan Akçay kasabası, cennetin köşelerinden birisi olarak tanımlanmaktadır. Akçay, turizmin en yoğun olduğu yerlerden birisidir. Doğal güzellikler bakımından çok zengin olan bu yöremiz yaz ve kış aylarında yerli ve yabancı turistlerimizi ağırlamaktadır. Akçay, konumu, tarih, güzelliği, doğası, tertemiz havası ve deniziyle tam bir tatil beldesidir. Yılın her mevsiminde ve bütün aylarında misafirlerine kapılarını açık tutmaktadır. Yaz aylarında deniziyle, kış aylarında ise kaplıcalarıyla tatilcileri kendine hayran bırakan bu cennet belde, güzelliklerle doludur. Her sene binlerce tatilcinin mükemmel tatil isteğini, Edremit Akçay eksiksiz olarak tatilcilerine sunmaktadır. Akçay, adını Kaz Dağları'na dökülen deresinden ve beyaz mermerlerinden almaktadır. Ülkemizde doğal kalan cennetlerden birisi de Akçay'dır. Akçay, misafirlerine tatillerini sıcacık ve samimi bir ortamda geçirebilecekleri tam bir görsellik sunmaktadır. Her bakımından tam donanımlı olan Akçay Beldesi, yerli ve yabancı turistleri kendine hayran  bırakmaktadır. 

Denize Sıfır Otel Tatili

Akçay, denize sıfır otelleriyle ve plajlarıyla tam bir zenginlik sunmaktadır. Bu güzel beldemizde bulunan restorantlar da bu şirin beldeye ayrı bir hava katmaktadır. Edremit Körfezi'nin orta kısmında yer alan Akçay Denize Sıfır Oteller her bütçeye uygun oluşu ve ekonomik fiyatlarıyla yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Akçay'da konaklarken güneşin, kumun ve denizin keyfini gerçekten de çıkarabilirsiniz. Tatilinizi oldukça verimli geçirmek istiyorsanız Akçay Denize Sıfır Oteller seçimi isabetli olacaktır. Bu güzel ve şirin Akçay Beldesinin otellerininde konaklarken size Akçay'ın mükemmel manzarası da eşlik edecektir. Akçay beldesinin mükemmel kumu, güneşi ve upuzunun sahillerinin yanında tarihi güzellikleri de bulunmaktadır. Tarihi güzellikleriyle size bir de kültür gezisi sunacak olan Akçay tatilinizi her açıdan verimli ve dolu dolu geçirmenizi sağlayacaktır. Akçay Denize Sıfır Oteller aynı zamanda bu tarihsel kalıntılarının oldukları müzelere ve tarihi doğal güzelliklere de konumu itibariyle yakın olduğu için ulaşım da sizin için bir sıkıntı yaratmayacaktır. Yani Akçay tarihi ve doğal güzellikleriyle ve aynı zamanda bölgede bulunan antik kalıntılarıyla ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatacaktır. Akçay Denize Sıfır Oteller, aynı zamanda hizmet kalitesi olarak da oldukça iyidir. Bu durumu tatilcilerin geri dönütlerinden görebiliriz. Hem çeşitli sosyal medya platformlarındaki yorumlardan hem de bir sonraki tatilleri için yine burayı tercih etmelerinden anlaşılabilir. 

Akçay Tatili

Akçay Beldesi turizm faaliyetlerinin oldukça yoğun olduğu bir bölgedir. Bunun nedeni ise Akçay'ın denize olan konumudur. Tatilden beklentisi deniz olan turistler için Akçay Denize Sıfır Oteller gerçekten de nokta atışı olacaktır. Çünkü Akçay'ın denizi çok berraktır. Hatta öyle ki denizin içine girip ayaklarınıza bakarsanız onları net bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca yosunların sayısı da yok denilebilecek kadar azdır. Yani yüzdüğünüz sırada bir anda ayağınıza dolanan yosunlar olmayacaktır. Bunu farkında olan yerli ve yabancı turistler, seçimlerini de bu yüzden sıklıkla Akçay'dan yana kullanmaktadırlar.