Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Ayvalık Sarımsaklı’ya komşu Altınova Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin bir mahallesidir. Ayvalık Altınova genelde sakinlik ve huzur arayanların tercih ettiği bir tatil beldesidir. Merkezi denize uzak olmasına karşın otel, pansiyon ve yazlıklar sahil civarında toplanmıştır. Balıkesir Altınova geniş arazilere sahip bir tarım köyüdür. Ayvalık Altınova otelleri ve pansiyonları kaliteli hizmet alabileceğiniz uygun fiyatlı konaklama seçenekleri ile bölgede ailenizle ve arkadaş grupları ile harika tatil yaşayabileceğiniz bir yer.

Ayvalık Altınova Pansiyonları Nasıl?

Altınova pansiyonları ailenizle huzur içerisinde bir tatil geçirebileceğiniz fiyat olarak uygun pansiyonlar. Ayvalık Altınova pansiyonları evinizdeki rahatlığı aratmayacak, hizmetleri ile memnun kalacağınız türden. Ayvalık Altınova'da pansiyonların çoğunluğunda kahvaltı ücrete dahil olarak sunuluyor. Akşam yemeklerini alakart olarak sunan oteller mevcut.

Uygun fiyatlı Ayvalık Altınova pansiyonları

Balıkesir Ayvalık Altınova pansiyonları fiyat olarak civardaki popüler bölge pansiyonlarına nazaran uygun. Aile olarak bütçenizi sarsmadan konaklayabileceğiniz pansiyonlar konforları ile rahat bir tatil yapmanızı sağlayabilirler.

Denize sıfır Ayvalık Altınova pansiyonları

Deniz ile iç içe tatil yaşamak isteyenler için tercih edilebilecek çok sayıda pansiyon mevcut. Konaklamaya başladığınız andan itibaren birkaç adımda denize ulaşabileceğiniz oteller akşam eğlencelerini yaşayacağınız tesislere birkaç adım mesafede. Kendi özel plajlarında yiyecek, içecek ve şezlong sorunu yaşamadan tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kalabalık aileler için apart pansiyonlar

Kalabalık aile olarak tatil yapmak istediğinizde hem ailelere uygunluğu hem de fiyat uygunluğu ile Altınova apart pansiyonlar çok doğru bir seçim olacaktır. Sabah kahvaltılarını dilerseniz pansiyon hizmetlerine dahil alabileceğiniz veya tüm yemeklerinizi mutfağınızda kendinizin yapabileceği apart pansiyonlar ile ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Ayvalık Altınova Pansiyon Fiyatları

Genelde birbirine yakın fiyatlar bulabileceğiniz Ayvalık Altınova pansiyon fiyatları, denize sıfır pansiyonlarda bir miktar yüksek, denizden uzak pansiyonlarda bir miktar düşük olabiliyor. Yerinizi önceden ayırtırsanız bir miktar daha uygun fiyatlara erişebilirsiniz. Ancak hafta sonları çok fazla indirim şansınız olmuyor. bunun sebebi bölgenin yaz boyunca özellikle hafta sonları yoğun tatilci alması.

Ayvalık Altınova'da Yapılması Gerekenler

Altınova’ya geldiğinizde yapacağınız en önemli şey dinlenmek ve yüzmek olacaktır.

  • Sahilde bol bol güneşlenip yüzebilirsiniz
  • Midilli manzarası ile birlikte gün batımını izleyebilirsiniz
  • Kano, deniz bisikleti ve diğer su sporlarını deneyimleyebilirsiniz.
  • Harika deniz ürünlerini ve gerçek Ayvalık tostunu tatmalısınız
  • Alışveriş için gezebilir böylece hemen yanıbaşınızda yetişen ürünleri kolayca satın alabilirsiniz

Altınova tatilinde neler yapılır listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Ayvalık Altınova'da Nereleri Gezelim?

Huzurlu bir tatil yaparken aynı zamanda civarda neler var merak ediyorsanız mutlaka gitmeniz gereken yerleri sıralayalım,

  • Kum Adası
  • Ayvalık Sarımsaklı
  • Ayvalık Şeytan Sofrası
  • Aşıklar Şelalesi

Altınova civarı ve Ayvalık tatilinde gezilecek yerler listesine buradan ulaşabilirsiniz.