Balnet

Assos Kadırga Koyu

Kadırga Koyu, Assos'un güneyinde, kara yoluna 2 km uzaklıktadır. Assos bölgesinde konaklamak ve denize girmek için tercih edilen koylar arasındadır. Her bütçeye uygun otel, pansiyon, ve kamping bulabilirsiniz. Kadırga Koyu'nun plajı taşlık, geniz ve uzundur. Denizi temiz ve mavi bayraklıdır. Sahil boyunca yemek yiyebilmeniz için restoranlar bulunmaktadır. Akşam üzeri esen imbat rüzgarıyla sıcaktan etkilenmezsiniz. Doğal yapının bozulmadan günümüze gelmesinizin başlıca sebebi doğal sit alanı olmasıdır. Gürültüden, şehirin o karmaşıklığından uzak, kuş sesleri arasında huzurlu bir tatil için doğru bir tercih.

Assos bölgesindeki büyük tesisler sadece Kadırga Koyu'nda bulunuyor. Bu yüzden bölgede hakim olan butik otel ve oda kahvaltı anlayışını tercih etmek istemiyorsanız Assos Kadırga Koyu otellerini tercih edebilirsiniz. Kadırga Koyu'nda, yarım pansiyon veya tam pansiyon hizmeti sunan havuzlu otellerle birlikte ekonomik kamp alanları da bulunuyor.

Assos Kadırga Koyu Bölgesine Yakın Konumlar

Assos Kadırga Koyu bölgesine bağlı veya Assos Kadırga Koyu bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Assos Kadırga Koyu'ya Gidenler Yorumluyor

Assos Kadırga Koyu'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

8.8
Çanakkale / Ayvacık / Assos / Assos Kadırga Koyu
"Ich Empfehle Für Die Deutsche Auch... Wunderschön..."
Mükemmel bir Manzara, Kadırga Koyu'nun en güzel ve temiz noktası... En önemlisi işletme sahipleri cok misavirperver. Gelecek yıl mutlaka geleceğim. Teşekkürler..
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Ayvacık / Assos / Assos Kadırga Koyu
"İlgi Çekici Başlık"
Şimdi buraya über iyi diye yorum atsam kamp sahibi yazmış derler ama gerçekten über iyi erdem beyin iyi niyeti böyle insanlar kalmış mı dedirtir gözünüz kapalı tercih edin
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Ayvacık / Assos / Assos Kadırga Koyu
"Gözde Camping"
Tesis iyi, hepsinden iyisi tesis`e ait deniz kenarındaki dinlenme odaları ile akşam serinliğinde kendi teyibimiz ve içeceklerimiz yanımızda denizi seyretmek güzeldi. Hafta içi birgün kaldım. Hafta içi olduğu için sakin ve güzeldi. Deniz suyu çok temiz ve güzel. Tekrar aynı yerde tatil yapmayı arzu ediyorum.
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Ayvacık / Assos / Assos Kadırga Koyu
"Gözde Campıng"
Temmuz ayında oradaydım görebileceğiniz en güzel en temiz deniz. sanki damacanadan su dökmüşler içinde yüzüyorsunuz. gözde camp şahane işletmecisi levent bey güler yüzlü çok samimi birisi. çadırlar mükemmel zeytin ağaçlarının altında huzur buluyorsunuz. hafta sonları kalabalık fakat hafta içi size ait olduğunu hissediyorsunuz. gözde camp şiddetle tevsiye ederim.
+ devamını gör