Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Gökçeada Yeni Bademli Pansiyonlar - 2021 Otel fiyatları

Yükleniyor..
Gökçeada Yeni̇ Bademli̇'de kriterlerinize uyan 59 tesis bulundu.

Gökçeada Yeni Bademli Çok Arananlar

Diğer Tesisler

Gökçeada Yeni Bademli Otelleri Hakkında

Yeni Bademli, Çanakkale iline bağlı Gökçeada ilçesinin bir köyüdür. Gökçeada ilçesinin her geçen sene bir öncekinden daha fazla rağbet görmesiyle doğan ihtiyaçtan dolayı yeni otellere ihtiyaç duyulmuştur. Yeni Bademli de bu ihtiyaçtan dolayı gelişmekte olan bir köydür. Doğayla iç içe olması Yeni Bademli’nin tatilciler tarafından seçilmesi konusunda büyük bir avantajdır.

Hem denize girmek hem de doğayı keşfetmek isteyenler için müthiş bir fırsat niteliğinde olan Yeni Bademli köyünün değeri gün geçtikçe artmaktadır. Gökçeada ilçe merkezine 4 km uzaklıkta olması sebebiyle oldukça tercih edilmektedir. Yeni Bademli köyünde konaklayan tatilciler Gökçeada’nın pek çok tarihi güzelliğini keşfedebilmektedir.

Binaların taş veya ahşap görünümleri, adanın doğal yapısını bozmadan canlılık katmaktadır. Gökçeada, Türkiye’nin en batısında bulunması sebebi ile ‘güneşin son battığı yer’ unvanına sahiptir. Bu sayede oldukça ilgi çeken ilçenin Türkiye’nin en temiz denizlerinden birine sahip olması da büyük bir avantajdır. Üstelik dalış severler, zengin bir sualtına sahip olmasından dolayı burada tatil yapmayı tercih etmektedir.

Adada hemen hemen her gün esen lodos ve poyraz rüzgarları sayesinde sörfe elverişli bir ortam oluşmaktadır. Bu sebeple adada bulunan otellerin birkaç tanesinde su sporları eğitimi verilmektedir. Gökçeada'nın turizm dışında halkın geçim kaynaklarını tarım ve hayvancılık oluşturmaktadır.

Tarım konusunda kendisini zeytin yetiştiriciliğinde geliştiren ada, Türkiye’de zeytin denilince akla gelen ilk yerlerdendir. Bunun dışında keçi ve koyun yetiştiriciliği de yapılmasından dolayı adada her zaman taze ve lezzetli et bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra, balıkçılıkta gelişmiş olduğundan, taze balık yemek isteyen ziyaretçiler adanın herhangi bir yerinde bu imkânı bulabilmektedir.

Gökçeada Yeni Bademli Pansiyonlar

Yeni Bademli köyünün 628 nüfusa sahip olmasından dolayı sakin bir hayat yaşanmaktadır. Bu sebeple kalabalık olmayan bu köyde şehrin gürültüsünden uzaklaşıp kendisini dinlemek isteyen ziyaretçilerin ilk tercihlerinden biri olmaktadır Yeni Bademli. Gökçeada Yeni Bademli otelleri ile turizmde de önemli bir yere sahiptir. Sualtı kaynaklarının bolluğu sayesinde ada boyunca pek çok yerde çeşmeye rastlamak mümkündür. Bu çeşmelerden su içmenin güvensiz ve sağlıksız bir yanı olmadığından ziyaretçilerin kullanmasında bir sakınca yoktur. 

Yeni Bademli’de Otel Deneyimi

Otel fiyatları genel olarak denize uzaklık-yakınlık, konaklayacak kişi sayısı, otelin sunduğu hizmetler, otelin konfor seviyesi gibi kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Her bütçeye hitap edebilecek kadar otel çeşidi bulunmaktadır. Tek kişilik, çift kişilik ve daha fazla kişi için odaları olan bu Gökçeada Yeni Bademli otelleri, dış görünüşünün güzelliğiyle birlikte sunduğu hizmetin kalitesi ile de her yıl pek çok yerli ve yabancı ziyaretçiye kapılarını açmaktadır.

Gökçeada otel konusunda kendisini çok fazla geliştirmiş tatil merkezlerinden biridir. Peki bunca otel arasından neden Yeni Bademli otellerinden birinde kalınmalı? Bu sorunun cevabı ziyaretçilerin tatil amaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Yani; kalabalık bir ortamda tatilini geçirmek isteyen ziyaretçiler için Gökçeada Yeni Bademli otelleri çok uygun olmasa da sakinlik seven, küçük bir yerleşim yerinde samimi, sıcak bir tatil geçirmek isteyenler için bulunmaz bir nimettir.

Hem tarihi bir gezi yapıp hem de Türkiye’nin eşsiz doğal güzelliklerini görmek ve ayrıca dalış veya sörf yapmak isteyen ziyaretçiler tarafından oldukça sevilmekte olan Gökçeada’nın, her sene kapılarını açtığı ziyaretçi sayısı artmaktadır. Bu artışla beraber, Gökçeada Yeni Bademli otelleri de her sene ziyaretçi sayısında artış görmektedir. Bu sebeple otel sayısı da artmakta olan Yani Bademli köyünde gitgide turizm yaygınlaşmaktadır.

Yeni Bademli Otel Fiyatları

Gökçeada ilçesine bağlı bir köy olan Yeni Bademli’de kurulmuş oteller ilçe merkezine yakın olması sebebiyle Gökçeada’nın sahip olduğu tüm avantajlara sahip olmakla birlikte ilçenin merkezindeki otellerin fiyatlarına oranla bir nebze daha uygun olup aynı deneyimi sunmaktadır. Kendi içerisinde de farklı fiyat aralıklarına sahip olan bu Gökçeada Yeni Bademli otelleri, denize yakın olması, hizmet kalitesi, konfor seviyesi gibi sebeplere göre bir fiyat çizelgesine sahip olmaktadır.  Tatil anlayışı sakinlik olan kişiler, verdikleri paranın karşılığını fazlasıyla almaktadır. Çünkü Yeni Bademli, Türkiye’de doğal yapısını korumuş ama sakinliğinden de ödün vermemiş nadir yerlerden birisidir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğundan dolayı her sene bir öncekinden daha fazla ziyaretçiye kapılarını açan Gökçeada Yeni Bademli otelleri, her sene olduğu gibi bu sene de ziyaretçilerini beklemektedir.

Yeni Bademli Konuk evi

Yeni bademli konukevi hakkında kısa bilgi.. Resimler ve telefon numarası