Balnet
Puan
Değerlendirme
Tip

Bademli İzmir Dikili’ye bağlı bir mahalledir. Dikili’nin güneybatısında kalmakta olup Dikili’ye 20 dakikalık mesafededir. Sakin ve huzur veren bir tatil bölgesi olan Dikili Bademli Köyü temiz denizi ve muhteşem kumsalları ile popülerliği gittikçe artmaktadır. Dikili pansiyonları arasında konaklama tercihiniz Dikili Bademli Köyü'nde olacaksa bütçenize ve isteğinize göre en uygun konaklama seçenekleri sizi bekliyor olacak. 

Dikili Bademli Köyü Pansiyonları

Bademli köyü yakın zamanda daha fazla ziyaret almaya başlamış ve buna paralel olarak pansiyon ve oteller hizmete girmeye başlamış. Genelde evden çevrilen pansiyonlar samimi ve güler yüzlü işletmecileri ile farklı bir tatil yapmanızı sağlıyor. Dikili Bademli Pansiyon seçenekleri içerisinde yeni yapılan modern pansiyon işletmeleri de bulunuyor. Ailenizle birlikte güvenle tatil yapabileceğiniz bir yer olan Dikili Bademli apart evler ile de farklı konaklama seçeneği sunuyor.

Dikili Bademli Ucuz Pansiyonlar

Dikili Bademli Köyü konaklama taleplerinize cevap verecek nitelikte uygun fiyatlı pansiyonlar bulunmakta. Ucuz diyebileceğimiz pansiyonlar genelde merkezden ve denize mesafesi olan pansiyonlar oluyor. Denize uzak ifadesi gözünüzü korkutmasın, hepsi bir kaç dakikalık mesafede.

Dikili Bademli Köyü Pansiyon Fiyatları

Dikili Bademli’de uygun fiyatlı pansiyonlar genelde aile tarafından işletilen küçük pansiyonlar. Bunların yanı sıra denize sıfır veya denize yakın pansiyonlar biraz daha yüksek bütçe gerektirebilir.

Pansiyonların konumları kadar sundukları hizmetler de fiyatları etkileyen faktörler. En ekonomik kiralama seçeneği sadece oda tipi konaklamadır. Böyle durumda yemek sorununuzu kendiniz çözmelisiniz. Bu ihtiyacınızı apart pansiyonların sağladığı oda içi veya ortak mutfakları kullanarak giderebilirsiniz.

Pansiyon konumu ve konaklama tipi tercihleri yanında pansiyonun genel yapısı fiyatları etkiliyor. Evden dönüştürülmüş bir aile pansiyonu ile modern yapılı bir pansiyon farklı fiyatların ortaya çıkmasına neden oluyor.

Yaz sezonu başlamadan yapacağınız rezervasyon ile tüm saydıklarımıza alternatif ekonomi sağlayacağınız bir seçenekte ortaya çıkmaktadır. Böylece sezon bağımlı fiyat dalgalanmalarından etkilenmezsiniz.

Dikili Bademli Günlük Kiralık Yazlıklar

Pansiyon yerine daha müstakil bir tatil düşünürseniz Dikili Bademli kiralık yazlıklar sizin için bir çözüm olabilir. Özellikle kalabalık aileler için uygun bir seçenektir. Kısa süreli konaklama için Dikili Bademli günlük kiralık ev ile özellikle hafta sonlarını değerlendirebilirsiniz.

Bütçeniz biraz yüksek ve yine de bağımsız bir tatil yapmak istiyorsanız Dikili Bademli Köyü kiralık villa seçenekleri ile muhteşem bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır. Villa seçeneklerinde deniz manzaralı villa seçimi tatil maliyetinizi arttırırken tatilinizin kalitesini yükseltecektir.

Dikili Bademli'de Nereler Gezilir?

Dikili Bademli Köyü civarında tatilinzde yapabileceğiniz etkinliklikler ve gezmeniz gereken yerler planınız için önemli rol oynayabilir. Sizde planınızı yapmadan önce Dikili'de gezip görülecek yerler listemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.