Beyza Hotel

İskele Mahallesi Sahil Caddesi No:1 / Balıkesir, Edremit, Altınoluk
3.4
Kötü
1 değerlendirme yapıldı
  • Genel 2
  • Havuz 4
  • Hizmet 2
  • Konum 6
  • Odalar 4
  • Temizlik 4
  • Yemekler 2

İbrahim A. tarafından yapılan son yorum şu şekilde: "Haziran 2012`de Gittik. Kimseye Tavsiye Etmem. " 2012 Haziran`da 2 kız kardeşim ve kız kardeşimin eşi ile birlikte buraya gittik. Şimdi yaşadıklarımız, sıra ile: 1) Kız kardeşim 4... devamı

Alternatif Teklifler

Beyza Hotel ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Beyza Hotel Özellikler

Beyza Hotel Yorumları
3.4 puan
İbrahim A. Profile Picture
İbrahim A.
"Haziran 2012`de Gittik. Kimseye Tavsiye Etmem."
03.07.2012 tarihinde gönderildi

2012 Haziran`da 2 kız kardeşim ve kız kardeşimin eşi ile birlikte buraya gittik. Şimdi yaşadıklarımız, sıra ile: 1) Kız kardeşim 4 taksit üzerinden anlaşma yapmıştır. Resepsiyondaki bayana, ödemeyi Maxiumum kredi kartıma 4 taksit yapacağımı söylediğimde "bunun ekstra maliyeti var" cevabını aldım ve "elindeki kağıtta ne yazılı ise onu alabilirsin" dedim ve normal şekilde ödemeyi yaptım; ama fırsat bulup çakmaya çalışmaktan geri kalmadılar. 2) Fakirlikten ölüyorlar sanki. Otelde yemek sıfır idi. Bu konuda eski konuklarla konuşma şansımız oldu. Eskiden böyle değildi vs dediler; ama sonuçta bizim kaldığımız süre boyunca rezaletti. 3) Kız kardeşim odasına beşik istemişti önceden. Beşik odada idi, bebeği yatma zamanına kadar ona koymamıştık. Yatma zamanı geldiğinde baktık ki beşik düz durmuyor, katlanıyor. Adamlar beşiği test etmeden bizim odaya koymuşlar ve gece gece koridorda beşik tamir etmeye çalıştılar, koskoca otelde yedek beşik yok, çalışmayan beşiği odaya koyabilmişler. 4) Havuzdan çıkıyorsun, havuz yanındaki soğuk suda vücudumu temizleyeyim diyorsun, su adam gibi çalışmıyor, tekliyor. 5) Havuz yanındaki top kaleleleri kırık, ne diye orada bilemiyorum. 6) Bebeğe simit alacağız, "kalmadı" diyorlar. Ne salak birşeydir ya. Satınalmadaki elemanlar yatıyor sanırım. vs Neyseki ki Kaz Dağı etekleri vs iyiydi. Bir de Ova Kahvaltı yerine gitmeniz lazım. Otele ise gidilmesini asla tavsiye etmem.

Genel Bakış

Oda Özellikleri
Halı kaplamalı 83 odada 24 saat sıcak su, wc, duş, direkt telefon, uydu tv, split klima, market ve minibar bulunmaktadır.

Yeme-İçme Nasıl?
300 kişilik komple deniz manzaralı restoranımızda usta şeflerimiz eşliğinde hazırlanan açık büfe ile hizmetinizdeyiz.

Tesisin Konumu
Çanakkale asfaltı üzeri buruncuk mevkii Altınoluk

Çevre Aktiviteleri
Akşam üzeri denize sıfır sahil cafede nargile ve semaverde çay. profesyonel halk müziği ve halk oyunları.

Diğer Bilgiler
Tesisimizde çocuklar için büyük bir oyun parkı,iki adet kaydıraklı havuz,çocuk kulübü (mini clup) ve çim futbol sahası bulunmaktadır.

Özellikler

Bu Hotel için daha önce degerlendirme yapilmamis!

Genel Kurallar
  • Tesis Hotel olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 13:00 sonrası - Çıkış saati 11:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı Belirtilmedi

Beyza Hotel Sık Sorulan Sorular

Tesis Hotel statüsündedir.

Giriş en erken 13:00, çıkış en geç 11:00 saatindedir.