Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Edremit Pansiyon - 2021 Edremit Pansiyon Fiyatları

Yükleniyor..
Edremi̇t'te kriterlerinize uyan 87 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Edremit Pansiyonlar 

Edremit, Balıkesir’e bağlı bir ilçedir. Marmara Bölgesinin güneyinde yer alan bu ilçe yaz aylarında çok fazla turist toplamakta ve tatil sezonunda nüfusu 2 milyonu buluyor. Kalabalık ama aynı zamanda sakin bir ortama sahip olan Edremit, konaklama ve ulaşım bakımından da ziyaretçilerine büyük kolaylıklar sağlıyor. 
Edremit ortalama 20 derece sıcaklığa sahip olup bunaltıcı bir etki yaratmıyor. Tatil sezonu erken başlayıp geç kapanıyor ve denizi de ılık olduğu için tatilciler bol bol yüzmenin tadına varabiliyor. Sağlamış olduğu imkanlardan dolayı yurtdışından bile turistler bu bölgeye akın ediyor. 

Akçay Pansiyonlar
Altınoluk Pansiyonlar
Burhaniye Ören Pansiyonlar

Edremit Ekonomik Pansiyonlar

Ucuz Edremit Pansiyonlar sayesinde ilçede konaklamak çok kolay oluyor. İl dışından gelen birçok tatilci pansiyonlarda konaklıyor ve her biri bu durumdan çok memnun. Pansiyonlar müşterilerine açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, sınırsız çay, otopark ve Wi-fi hizmetlerini sunuyor. Pansiyon dışında oteller de konaklama için çok tercih ediliyor. 
Çadır kamplar da gençler tarafından tercih edilen konaklama alanlarından biri. Kumsalda, gece yakılan ateşin sıcaklığında çalan gitar sesleri, şen şakrak sohbetler ve eğlence eşliğinde müthiş bir tatil geçirebilirsiniz. Buradaki çadırları kiralayabilir veya kendi çadırınızı da belli bir ücret karşılığında kurabilirsiniz. 

Edremit'te Ulaşım Basit

Uygun Edremit Pansiyonlar arasından birini rezerve ettiğiniz zaman aklınıza takılan ilk soru ulaşım olacaktır. Türkiye’nin neresinde kalıyor olursanız olun Edremit’e otobüs ve uçak ile yolculuk yapabilirsiniz. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir’den her gün otobüs seferi düzenleniyor. İstanbul’dan ortalama 5 saat, Ankara’dan 7 saat ve İzmir’den 4 saatte Edremit’e varabilirsiniz.  Balıkesir otogarına ya da Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’na geldiğinizde Edremit’e gitmek için havayolu ve otogarın bünyesinde çalışan servisleri kullanabilirsiniz. Bu serviler ile otogardan yarım saatte, havalimanından 10 dakikada Edremit’e ulaşabilirsiniz. 

Edremit Mutfağı Dikkat Çekiyor

Edremit'e gittiğiniz zaman hiçbir şekilde aç kalmazsınız. Zeytinyağlısından dönerine, atıştırmalıklarından balığına kadar her türlü yiyecek Edremit’te mevcut. Özellikle zeytinyağlı dolma, salata ve çorbalar ilçede çok meşhur ve damakta tatlı bir lezzet bırakıyor. Burada yiyeceğiniz her balık taze olduğundan buna yönelik birçok restoran kurulmuş. Hiçbirini de sevmiyorsanız tost, döner, çiğköfte gibi atıştırmalık satan dükkanlar da mevcut. 
Edremit'te meyve ve sebzenin en doğal halini bulabilirsiniz. Kendilerinin yetiştirdiği meyve sebzelerde hiçbir şekilde hormon bulunmuyor ve bu nedenle kahvaltıda yiyeceğiniz domates, salata ve meyvelerin tadı damağınızdan hiç silinmiyor. 

Edremit Gezilecek Yerler

Edremit'te gezilecek yer arıyorsanız çok fazla alternatifiniz var. Denize girmek istiyorsanız mutlaka yakın ilçeleri yani Akçay ve Altınoluk ilçelerini ziyaret etmelisiniz. Buraların denizi çok duru ve havası da iyidir. Üstelik denize yakın yerlerde atıştırmalık lokantaları da mevcut. Tarihi yerleri gezmek istiyorsanız Edremit Körfezi ve Anthendros Anıtı’nı ziyaret edebiliriniz. 
Kaplıcalardan hoşlanıyorsanız Derman ve Güre Kaplıcalarını tercih edebilirsiniz. Bu kaplıcalar romatizma başta olmak üzere pek çok hastalığa derman oluyor ve oldukça güzel mekanlar. Doğa manzarasını arıyorsanız da Kaz Dağı Milli Parkı’nı tercih edebilirsiniz. Burası yemyeşil doğası, tertemiz havası ve şen şakrak ortamıyla sizi yürüyüşe teşvik edecektir. 

Edremit'te Festivaller

Edremit Pansiyonlar fiyatları oldukça uygun olduğu için konaklamaya ayırdığınız parayı festival gibi eğlencelerde tüketebilirsiniz. Konserler, satış tezgahları ve çeşitli eğlencelerin düzenlendiği festivallerinde inanılmaz keyifli vakit geçireceksiniz. Her yönden kolaylık bulabileceğiniz benzersiz bir tatil geçirmek istiyorsanız bu seneki hakkınızı Edremit tatil ilçesinden yana kullanabilirsiniz.