Olanak
Tip

Assos Kadırga Koyu Hakkında

Assos 3000 yıllık tarihe sahip bir antik bir şehirdir. Antik zamanlardan günümüze getirdiği antik eserler ile adeta bir açık hava müzesidir. Bu yönüyle insana doğaya saygı konusunda önemli mesajlar vermektedir. 3000 yıldan beri bir yerleşim merkezi olarak güzelliğini koruyabilmesi bize büyük sorumluluklar yüklemektedir.

Bizlerde 3000 yıl sonrasına Assos’un değerine değer katıp gelecek nesillere bırakmalıyız. Antik çağda kurulan Yunan şehirlerinin bir kültür merkezi durumunda olan Assos havası ve doğal güzellikleriyle adeta insanları büyülemiştir. Kıyısında dünyanın en güzel koylarını barındıran merkez bugün hak ettiği değeri görmese de en kısa zamanda bir dünya markası olmayı hak edecek kadar tarihi zenginliklere sahiptir. Assos’un en güzel koylarından biri Kadırga Koyudur. Assos Kadırga Koyu bungalov evler doğayı bozmadan kurulup hizmet vermesi çirkin yapılaşmalarında önüne geçmiştir.

Assos Bungalov Tatili

Assos eşsiz havası ve doğal güzellikleriyle adeta her karış toprağında bir tarih saklayan merkez, Assos Kadırga Koyu bungalov evler ile doğasını muhafaza etmeyi başarmıştır.  Assos sahip olduğu evrensel değer niteliğindeki tarihi eserleri bir dünya mirası olduğu için, dikkatli yapılaşma ve doğal zenginlikleri koruma adına ciddi planlamalar yapılarak tesisler kurulmaktadır.

Assos Kadırga Koyu bungalov evler doğal ortamı muhafaza etme adına sevindiricidir. İnsanlar artık doğa tatillerinde sık sık bungalov evleri tercih etmeleri aslında tatilin tamamen bir doğal ortamda doğa ile iç içe olması gerektiğini göz önüne seriyor.  Assos Kadırga Koyu bungalov evler hem doğal güzellikleri koruma adına hem de bu yöndeki ihtiyaçlara cevap verme adına inşa edilmiştir.

Bu evlerin inşasında doğaya ve özellikle tarihe sıfır zarar sloganı ile yola çıkılarak planlamalar yapılmış ve çok da başarılı olmuştur. Assos kadırga Koyu doğasına hiç dokunulmamış bir harika bir sahile sahip ülkemizin en güzel koylarından biridir. Tarihi Assos kadar eskidir.

Bungalov Tatili

Assos merkezine çok yakın kurulmuş Assos Kadırga Koyu bungalov evler tesisler bol oksijeni ile adeta tatilcileri büyülemektedir. Otantik ortamı ve muhteşem tabiatıyla doğayı özleyen tatilcilere özgürlük hissi veren küçük, temiz ve tamamen doğal bir ortam sunması yerli tatilcileri cezbetmiştir. 
Sahip olduğu otel ve pansiyonlardan öte koy sahilinin uzun olmasından dolayı Assos Kadırga Koyu bungalov evler tesislerinin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Fiyatları her kesimden insanın bütçesini hiç zorlamayacak derecede makuldür. Ortalama bir turizm şehrindeki otel harcamanız kadar bir bütçe ayırmanız yeterli olacaktır. Doğal bir barınma ortamında Kadırga Koyunda bol oksijenli havasıyla şehir hayatının tüm yorgunluğunu birkaç günde attığınızı hissedeceksiniz.

Günümüzde doğaya ve tarihi yerlere olan merak tarihin hiçbir döneminde bu kadar yoğun olmamıştı. Eskiden zaten insanlar zaten tamamen doğal yaşadıkları için böyle bir ihtiyaç hissetmemiş olabilirler. Ama günümüz şehir yaşamında beton yapılarda, bol ışıklı kapalı yerlerde vaktimizin çoğu geçtiği için eski zamanlara göre günümüz insanı doğayı ve doğal olanı daha fazla arzular hale gelmişlerdir.

Tatillerde konaklama yerlerinin de tercihlerinde artık tarihi ve doğal olana rağbet artmaktadır. Assos Kadırga Koyu bungalov evler özellikle doğa ve kültürel turizmin konaklama yerleri olarak en çok tercih edilen şey olmasının sebebi tamamen bu ihtiyaçtan kaynaklanmaktadır. 

Kadırga Koyu Bungalov Fiyatları

Assos kadırga Koyu bungalov evler diğer otel fiyatlarıyla kıyaslandığında pahalı değildir. Hatta yer yer daha ucuzdur diyebiliriz. Assos Kadırga Koyu ideal mana da doğa tatili, tarihsel ve kültürel malzemelerin bol olduğu antik çağdan günümüze taşıdığı güzellikler ile de tatilcilere kaliteli hizmet sunan bir tatil beldesidir.