Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Assos Kadırga Koyu Bungalow Evler ve Fiyatlar

Yükleniyor..
Assos Kadırga Koyu'da kriterlerinize uyan 14 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Doğa tutkunları, romantik bir tatil yapmak için Assos Kadırga Koyu bungalow evleri tavsiye edilir seçenekler arasında. Kadırga Koyu otelleri arasındaki önemli seçeneklerden biri olan bungalovlar özel bir tatil deneyimi yaşamanızda da önemli rol oynuyor. Samimi ve doğal bir tatil ortamı arıyorsanız çoğunluğu aile işletmesi bungalow evler tam size göre. Bungalov evlerin çoğunluğunda internet mevcut. Genellikle evcil hayvan kabul ediyorlar, ancak yine de gelmeden sormakta fayda var. Ayrıca çocuklara özel hizmet sunan bungalov otel işletmeleri mevcut. Rezervasyon öncesi bilgi almanız yerinde olacaktır. Tek veya aile ile kalınabilecek bungalow evler bulunuyor. Restoran ve kafe hizmeti veren bungalov oteller sayesinde yemek ve eğlence aktivitenizi düşünmeden tatil yapabilirsiniz.

Assos Kadırga Koyu plajına yakın bungalovlar

Çanakkale Assos Kadırga Koyu'nda bungalow evlerin hemen hepsi denize yakın konumda. Bir kısmı plaja sıfır konumda, diğerleri de 1-2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Neredeyse tüm bungalov ev işletmeleri plaj hizmeti veriyor.

Assos Kadırga Koyu Bungalov Evleri Kimler Tercih Etmeli?

Öncelikle doğa severler ve betondan sıkılmışlar bungalow tarzı konaklamayı tercih etmekteler. Çanakkale Assos Kadırga Koyu bungalowlar genellikle gençlerin ve romantik bir ortamda tatil yapmak isteyenler tercih etse de çocuklu aileler tarafından da konaklama tercihleri arasında yer almakta.

Çiftler için romantik bir seçenek

Balayı geçirmek isteyen yeni evli çiftler romantizm yaşamak için bungalov evleri tercih etmekteler. Bazı bungalov otel işletmeleri bu tarz talepler için özel oda hizmeti sunuyorlar. Yeni evli olmasa da kafa dinlemek ve güzel anlar yaşamak için bir çok çift tercih edebiliyor. 

Bahçe ve oyun alanlarıyla çocuk dostu bungalovlar

Assos Behramkale Kadırga Koyu bungalov evler genelde bahçe içindeler ve çocuklar için güvenli alanlara sahipler. Ancak bazı işletmeler bu bahçelerde çocuklara özel oyun alanı hazırlayarak ebeveynlerin daha rahat ve konforlu tatil yapmalarına olanak sağlıyorlar. Böyle bir tercihiniz varsa konaklama talebiniz sırasında belirterek rezervasyon yaptırmanız yerinde olacaktır.

Aileler için rahat bir tatil

Bahçeli mekanlardan oluşan bungalov tatil mekanları aileler için rahat bir konaklama imkanı sunmakta. Gürültüden uzak sakin bir ortamda tatil yapmanız için doğru bir seçenek diyebiliriz. Çocuğunuz yerel işletmecilerin sağladığı bahçe ortamında oynarken siz de tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Assos Kadırga Koyu Bungalov Fiyatları

Kadırga Koyu Bungalov fiyatları pansiyon seçeneklerine göre biraz yüksek kalabilir. Ancak sunulan hizmetler bakımından gayet yerinde fiyatlar diyebiliriz. Herşeyden önce müstakil tatil hizmeti aldığınızı düşünürsek makul seviyelerde olduğu düşünülebilir. Fiyatlar tercihlerinize göre şekilleneceği için gelmeden hemen önce fiyat almanız daha doğru olur. Özellikle yaz ortasında ve haftasonu fiyatların doğal olarak biraz yüksek olacağını belirtebiliriz.