Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Küçükkuyu Bungalov Evleri

Yükleniyor..
Küçükkuyu'da kriterlerinize uyan 16 tesis bulundu.

Küçükkuyu Bungalov Evler

Küçükkuyu 3000 yıllık tarihe sahip bir yerleşim yeridir. Tarihten taşıyıp günümüze getirdiği antik eserle ile günümüz insanına doğaya saygı konusunda derin mesajlar vermektedir. Antik çağdan beri bir yerleşim merkezi olarak güzelliğini koruyabilmiş ise bizde bundan sonraki zaman diliminde eserleri koruyarak ve doğayı bozmadan gelecek nesillere emanet etmek için bu güzel yere sahip çıkmalıyız. Küçükkuyu her ne kadar şimdi küçük bir kasaba olsa da tarihte bir medeniyetin en önemli yerlerinden biri olmuştur.  Antik çağda kurulan şehir devletleri zamanında bir kültür merkezi durumunda olan Küçükkuyu havası ve doğal güzellikleriyle adeta insanları büyülemiştir. Kıyısında dünyanın en güzel koylarını barındıran kasaba bugün hak ettiği değeri görmese de en kısa zamanda bir dünya markası olmayı hak edecek kadar tarihi zenginliklere sahiptir.
Kazdağlarının eşsiz havası ve şifalı termal kaynaklarıyla adeta her karış toprağında bir güzellik saklayan Küçükkuyu günümüze kadar doğasını muhafaza etmeyi başarmıştır. Bugün de gerçi dikkatli yapılaşma ve doğal zenginlikleri koruma adına ciddi planlamalar yapılarak tesisler kurulmaktadır. Koylarının yakınlarında ağaçtan yapılan bungalov evleri doğal ortamı muhafaza etme adına sevindiricidir. İnsanlar artık doğa tatillerinde sık sık Küçükkuyu bungalov evleri tercih etmeleri aslında tatilin tamamen bir doğal ortamda doğa ile iç içe olması gerektiğini göz önüne seriyor. 
Küçükkuyu bungalov evleri hem doğal güzellikleri koruma adına hem de bu yöndeki ihtiyaçlara cevap verme adına inşa edilmiştir. Bu evlerin inşasında doğaya sıfır zarar sloganı ile yola çıkılarak planlamalar yapılmış ve çok da başarılı olmuştur.  Doğa ile baş başa kalmanın keyfini en iyi bu evlerde çıkarırsınız. Tamamen ağaçtan yapılan bu evler bir evden beklenen tüm ihtiyaçlara cevap verecek kadar dikkatli inşa edilmiştir.

Küçükkuyu Bungalov Evlerini Neden Tercih Etmeliyiz

Kazdağlarının eteklerinde kurulmuş Küçükkuyu bungalov tipi evler  tesisler bol oksijeni ile adeta tatilcileri büyülemektedir. Otantik ortamı ve muhteşem tabiatıyla doğayı özleyen tatilcilere özgürlük hissi veren küçük, temiz ve tamamen doğal bir ortam sunması yerli tatilcileri cezbetmiştir. Sahip olduğu otel ve pansiyonlardan öte Küçükkuyu bungalov evleri tesislerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Fiyatları her kesimden insanın bütçesini hiç zorlamayacak derecede makuldür. Küçük bir Anadolu şehrindeki otel harcamanız kadar bir bütçe ayırmanız yeterli olacaktır. Doğal bir barınma ortamında Kazdağlarının bol oksijenli havasıyla şehir hayatının tüm yorgunluğunu birkaç günde attığınızı hissedeceksiniz. Günümüzde doğaya olan merak ve ihtiyaç tarihin hiçbir döneminde bu kadar yoğun olmamıştı. Eskiden zaten insanlar doğa ile iç içe yaşadıkları için böyle bir ihtiyaç hissetmemiş olabilirler. Ama günümüz şehir yaşamında beton yapılarda, bol ışıklı kapalı yerlerde vaktimizin çoğu geçtiği için eski zamanlara göre günümüz insanı doğayı ve doğal olanı daha fazla arzular hale gelmişlerdir. Tatillerde konaklama yerlerinin de tercihlerinde artık doğal olan rağbet artmaktadır. Küçükkuyu bungalov evleri özellikle doğa turizmin konaklama yerleri olarak en çok tercih edilen şey olmasının sebebi tamamen bu ihtiyaçtan kaynaklanmaktadır. Tabiatta beton binaların içinde konaklamak doğa turizmine pek uymadığı için artık bungalov evlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Küçükkuyu Bungalov Evleri Pahalı mıdır

Küçükkuyu bungalov evleri   diğer otel fiyatlarıyla kıyaslandığında pahalı değildir. Hatta yer yer daha ucuzdur diyebiliriz. Küçükkuyu ideal manada doğa tatili, tarihsel ve kültürel malzemelerin bol olduğu antik çağdan günümüze taşıdığı güzellikler ile de tatilcilere kaliteli hizmet sunan bir tatil beldesidir.