Balnet

Marjolaine Hotel

Hayrettin Paşa Mahallesi Barbaros Caddesi 49. Sokak / Balıkesir, Ayvalık, Ayvalık Merkez (Haritada Gör)
6.8
İyi
2 değerlendirme yapıldı
  • Genel 6
  • Hizmet 6
  • Konum 10
  • Odalar 6
  • Temizlik 6
  • Yemekler 6

uğur kemal e. tarafından yapılan son yorum şu şekilde: "Başka Hiç Bir Yerde Yaşamadığım Mutluluğu Burada Yaşadım " Ayvalık'a sıradan kısa bir tatil için gelmiştim ve Mercan Köşk'e yerleştim.. Yeri çok güzel, mimarisi çok güzel, odalar çok güzel, hijyenik,... devamı

Alternatif Teklifler

Marjolaine Hotel ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Marjolaine Hotel Hakkında

Bilinmesi Gerekenler
  • Tesis Butik Otel olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 13:00 sonrası - Çıkış saati 12:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı 365 gün açık
  • Tesisin temaları Balayı şeklinde tanımlanmaktadır.
Gidenler Ne Dedi?
9.9 puan
uğur kemal e.
"Başka Hiç Bir Yerde Yaşamadığım Mutluluğu Burada Yaşadım"
01.09.2014 tarihinde gönderildi

Ayvalık'a sıradan kısa bir tatil için gelmiştim ve Mercan Köşk'e yerleştim.. Yeri çok güzel, mimarisi çok güzel, odalar çok güzel, hijyenik, her şey çok kaliteli ve ulaşım açısından çok rahat ulaşılabilir ve her yere çok rahat ulastırabilir bir konumda fakat ben bunlardan bahsetmek istemiyorum çünkü; prensipleri olan herhangi bir yerdede bunlar olabilir, oluyorda.. Herkes belirli bir yatırım ile bir otel yapabilir fakat herkes o otele bir ruh kazandiramaz.. Mercan Köşk'ün bir ruhu var. Bir kimliği var. Orada hiç bir şey sahte değil. İnanırmısınız bilmem ama gülümsemeler bile sahte değil. Geçirdiğim 12 günün her gecesi huzur içinde başımı yastığa koydum. Kendimi evimde gibi hissettim ve orda olduğum her an misafirperverliklerinden beni sürekli mahcubiyete sevk eden çok değerli büyüklerim ile tanışma fırsatı buldum. Kısacık hayatımda edindiğim kısacik tecrubeler beni umutsuzluğa sürüklemiş iken, nezaketin ve doğru-dürüstlüğün yaşıyor olması insan olduğum için mutlu olduğum nadir anlardan birini yaşattı bana.. Çok laf kalabalığının hiç alemi yoktu çünkü ne yazmaya çalışırsam çalışayım anlatamayacağım ne kadar güzel vakit geçirdiğimi ama yinede denemek istedim anlatmayı.. Saygı ve sevgilerimi sunar herkese ömurlerinde bir kerede olsa burayı ziyaret etmelerini öneririm. Çok daha güzel otellere rastlayabilirsiniz hayatınızda ama anlatmaya çaliştığım şeyleri başka hiç bir yerde yaşayamazsınız :)

Sık Sorulan Sorular
Tesis nasıl tanımlanmaktadır?
Tesis Butik Otel statüsündedir.
Giriş (check-in) ve çıkış (check-out) saatleri nelerdir?
Giriş en erken 13:00, çıkış en geç 12:00 saatindedir.