Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Assos Sivrice Pansiyon - 2020 Assos Sivrice Pansiyon Fiyatları

Yükleniyor..
Assos Si̇vri̇ce'de kriterlerinize uyan 13 tesis bulundu.

Assos Sivrice Çok Arananlar

Assos Sivrice Pansiyonları Hakkında

Sivrice, Çanakkale ilinin Assos'a bağlı tatil beldelerinden biridir. Masmavi deniziyle ve tertemiz havasıyla yaz aylarında pek çok turist tarafından tercih edilen bir yerdir. Tarihte birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Sivrice, tarihi güzelliklerini de bozmadan bu günlere kadar getirmiştir. Huzur dolu bu şirin belde, tatil yapmak isteyenlerin tercihlerinde baş sırayı çekmektedir. Senenin neredeyse her mevsiminde huzuru arayanların uğrak yerlerinden birisidir. Sivrice'yi sessiz, sakin ve huzur dolu bir atmosfer kaplamaktadır.

Bunun nedeni ise bir yanında masmavi denizi bulundurması diğer yanında da ormanlık alanın olmasıdır. Sivrice gerçekten de bu iki güzelliğin kesişiminden oluşmaktadır. Üçüncü bir güzelliği olarak da tarihi bulunmaktadır. Zamanında Osmanlı ve Roma İmparatorluğu'nun bünyesi altında bulunan Sivrice'de birçok tarihi eser kalıntısı bulunmaktadır. Bu sayede tatilinizi yaparken aynı zamanda bir kültür gezisine de çıkabilirsiniz. Bu güzel antik kentimiz; tarihiyle, doğasıyla, deniz manzarasıyla, ormanıyla ve müzeleriyle misafirlerini en güzel şekilde ağırlamaktadır. Assos Sivrice , burada bulunan meşe palamudu ağacını restore ettirerek buraları Assos Sivrice Pansiyonlar olarak kullanmaya başlamışlardır. 

Sivrice’nin Tercih Edilme Sebepleri

Sivrice, kalabalık şehir hayatından yorulanların; huzuru ve sessizliği aradığı yer haline gelmiştir. Assos özellikle iklimi sayesinde de yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilmektedir. Akdeniz ikliminin görüldüğü Sivrice'de yazlar sıcak olmasına rağmen denizden esen serin rüzgarlar bu sıcaklığı dengelemektedir. Ayrıca kışların da burada sert geçmemesi yani yağışlı geçmesi de bir artıdır. Bu sebeplerden dolayı Sivrice'de yaz ve kış farketmeksizin turizm sürmektedir. Lakin yaz ayları, kış aylarına göre daha yoğun geçmektedir. Ayrıca plaj tatilinize aynı zamanda kültür tatili de eklemek istiyorsanız yapacağınız tercihlerin başında Assos Sivrice gelmelidir. Çünkü bu beldede Roma ve Osmanlı İmparatorluğu zamanından kalma birçok tarihi eser bulunmaktadır. 

Sivrice Pansiyonları Farkı

Assos  Sivrice Pansiyonlar hem ihtiyaçlara hem de kişinin zevkine yöneliktir. Bu yönelmeyi yaparken aynı zamanda da ekonomiktir. Assos Sivrice Pansiyonlar denize yürüme mesafesinde oluşları ve deniz manzarasıyla son zamanlarda çok tercih edilmektedir. Burada konaklayan insanların, her türlü ihtiyaçlarına eksiksiz olarak cevap verebilmeyi başarmıştır. Bu özellikleriyle de misafirlerine unutulmaz bir yaz tatili sunmaktadır. Ayrıca pansiyonların ilkeleri arasında konfor için tasarlanmak vardır.

Yani pansiyonlar öncelik olarak gösterişe değil, konfora ve müşterilerinin rahatlığına dikkat etmektedir. Bunlardan dolayı pansiyon tercihiniz sizi gerçekten de evinizde hissettirebilir. Tatilinizi yabancılık çektiğiniz bir yerde yapmaktansa, ev rahatlığında yadırgamayacağınız bir yerde yapmak sizin için daha iyi olacaktır. Assos Sivrice Pansiyonları, sizlere ev rahatlığının yanında konfor da sunduğu için tercih edilebilecek yerlerin başında gelmektedir. Mutlu ve huzurlu bir tatil için lüks ve ünlü tatil beldelerinde tatil yapmak şart değildir. Assos Sivrice Pansiyonlar ile unutulmaz bir tatil için ilk adımı atabilirsiniz.