Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Butik Oteller ve Assos Butik Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 60 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos

Assos Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi sınırların içinde kalan Behram Köyü civarında yer alan tarihi bölgenin adı. Tarihi ve doğası ile popülerliği her geçen gün artan Assos, turizme katkı sağlayan tesisleri ile misafirlerine hizmet vermekte. Butik oteller Assos bölgesinde konaklama tiplerinden birisi. Butik oteller genelde aile işletmesi olan konforlu ve samimi bir tatil geçirmenizi sağlıyor. 

Assos Butik Otel Konaklama Seçenekleri Neler?

Butik oteller bölgenin yapısına uygun çizgilerde bazıları taş evlerden restore edilerek bazıları mimari uyumları gözetilerek yapılmışlar. Bazıları denize sıfır olan Assos butik oteller bazıları doğa ile başbaşa olarak konumlanmış durumda.

Çanakkale Assos butik oteller tercihlerinize göre en iyi hizmeti verecek durumdalar. Beğeniler göreceli durumlar olduğundan bir ayrım yapmak doğru olmayacaktır. Öncelikle tercihlerinizi doğru belirlemeli ve bu tercihler doğrultusunda butik otelleri inceleyerek karar vermelisiniz. Otantik tatil tercihleri için Assos bungalow butik oteller de keyifli tatil geçirmeniz için ideal bir tercih olabilir.

Tatilinizi Assos butik otellerinde yapmayı düşünüyorsanız tercihlerinizi doğru belirlemelisiniz. Deniz manzarası veya orman manzarası seçimi gibi, veya denize sıfır seçimi gibi kriterleriniz yapacağınız tatilin kalitesini ve konaklama maliyetlerinizi etkilemektedir. Daha önce Assos'ta kalmış tatilseverlerin Assos butik otel tavsiyelerini incelemek doğru tercih yapmanızda önemli rol oynayabilir. Aynı zamanda Assos otelleri de konforlu seçenekler sunduğu için butik otel tercihinize yakın imkanlarda sunabiliyor. 

Yeni çiftler için romantik bir balayı tatili 

Assos butik otelleri romantik bir balayı tatili için muhteşem doğası ve otantik yapıları ile tavsiye edilir nitelikteler. Örneğin şömine başında sıcak dakikalar geçirmek isterseniz Assos butik otellerinin bazılarında bu isteğinizi yapmak mümkün. Bazı oteller balayı için özel oda süslemesini ücretsiz yaparak evliliğe ilk adımını atmış yeni çiftlere farklı bir ambians yaşatmaktalar.

Denize sıfır butik oteller

Denize sıfır butik oteller Antik Liman ve civarından Kadırga Koyu’na kadar olan bölgede bulunmaktalar. Denize sıfır butik oteller ile denizin tüm imkanlarını size sunuyor. Hem manzara olarak hem de plaj avantajları olarak eşsiz bir tatil yaşamanız için denize sıfır oteller harika bir tercih diyebiliriz. Assos denize sıfır butik oteller listemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Kazdağı yamaçlarında deniz manzaralı butik oteller

Tarihi evlerde ve tertemiz havası ile Kazdağı eteklerinde doğayla başbaşa tatil yapma imkanını Assos butik otellerinde bulabiliyorsunuz. Hem deniz hem doğa manzaralı oteller ile bol oksijenli tertemiz Kazdağı havasını soluma imkanı ile eşsiz deniz manzarasını birlikte yaşama imkanı bulabilirsiniz. Kazdağları Assos'unda büyük bir bölümünü kaplıyor. Bu nedenle Assos tatilinizde bir kaç gününüzü de Kazdağları'nda geçirmek isteyebilirsiniz. Kazdağları otelleri listemizden de uygun konaklama seçeneklerini listeyeleyebilirsiniz.

Assos Butik Otel Fiyatları

Assos butik otel fiyatları orta ve üst seviye tatil seçenekleri içerisinde planlanabilir. Özel konseptlere sahip butik oteller biraz yüksek fiyatlarla karşılaşmanız demektir. En uygun fiyatlarla  Assos tatili yapmak için erken rezervasyon yapmanız doğru bir karar olabilir. Assos bungalow butik otel fiyatları da hizmetlerine ve konumlarına göre farklılıklar gösterebiliyor.