Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Butik Oteller

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 60 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos Butik Oteller Hakkında

Assos Ege’nin en eski tarihi yerleşme yerlerinden biridir. Tarihte adeta ev sahipliği yapmadığı medeniyet kalmamıştır desek yanlış olmaz. Son zamanlarda gördüğü ilgi, sahip olduğu muhteşem doğal güzellikleri, denizi ve otantik ortamıyla yerli turistlerin en gözde tatil yerlerinden biri haline gelmiştir. Denizinin berraklığı, turkuaz rengiyle ve tarihi kimliği ile misafirlerini büyülemeyi becerebilen kendine has tarif edilmez bir çekiciliği vardır Assos antik kentinin… Son yıllarda tesisleşme konusunda yaptığı ataklarla adında çok sık bahsettiren Assos antik kenti tarihiyle de insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ağırlıklı olarak yerli ve yabancı turistleri çeken Assos şimdilik ulusal bir marka olsa da çok kısa bir zaman sonra bir dünya markası olmayı başarabileceğinden emin olabiliriz. Tesis çeşitlilikleriyle diğer tatil bölgelerine de örnek olan Assos her kesimden ve her bütçeden insana hizmet verebilecek kabiliyette bir profesyonelliğe de sahip olmuştur. Ege’nin en gözde ve en tarihi yeri olmasından dolayı yerli turistleri kendine çekmesi ve her kesimden insanın imkanlarına göre Assos’ta kendine yer bulması burayı bir turizm merkezi haline getirmiştir. Assos tatili için Assos butik oteller muhteşem alternatifler sunmaktadır. 

Ege Tatilinin Gözdesi Assos Butik Oteller

Ege kıyılarındaki tatil merkezleri ülke insanının beklentilerini karşılayacak kalitede olması ve tatil bütçelerini zora sokmayacak kadar makul bir seviyede olması adaya ve insanlara farklı bir avantaj sağlamıştır. Yabancıya endeksli tatil merkezleri genellikle yerli turistlerin bütçelerini aştığı için orta gelirli insanları buralara yöneltmiştir. Hizmet kalitesi bakımından diğer yerlerden geriye kalmayan Assos butik otelleri orta gelire hizmet vermede adeta fark atmıştır. Assos butik otel konsepti diğer otellere göre aileye daha uygundur. Daha rahat ve daha samimi bir ortam avantajı olmasına rağmen asıl tercih sebebi makul fiyatlarının olmasıdır. Assos butik oteller büyük otellerin resmi ve kurumsal ağırlığını yaşamadan daha kendilerinden bir ortamda tatil yapmayı tercih eden kişilerin ilgi duyduğu otel tipidir. Assos butik otelleri ve diğer tesislerinin bu konsepte aldığı mesafe gerçekten dikkate değer bir başarıdır. Makul fiyatlarla verdiği kaliteli hizmetleri ve aile ortamının daha kolay sağlandığı bu otellerin sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. 

Assos Butik Otel Ayrıcalığı

Orta gelir düzeyindeki insanların sıklıkla tercih ettikleri butik otel tipi her geçen gün turizm bölgelerinde sayıları hızla artmaktadır. Aile sıcaklığının olduğu ve diğer müşterilerle kurulan dostlukların sayısı butik otellerde daha fazladır. Müşteri sayısının ve kalabalığının çok olmaması ve bundan dolayı kurulan dostlukların hikayeleri genelde butik otel tarzı yerlerde çok olur. Kalabalıklar insanı korkutur, ilişki kurmak daha zor olur. Ama Assos butik otelleri bu noktada gerçekten başarılı bir performans sergileyerek yoluna devam etmektedir. Assos’un tarihi, otantik ve büyüleyici ortamında samimi içten bir butik otel Assos’ta tatili bir adım daha öne çıkarmaktadır. Siz de Assos butik oteller ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygun Fiyata Tatil

Assos’u yerli turizmin merkezi haline getiren en büyük özellik fiyatlarının çok makul olmasıdır. Orta gelirli bir ailenin rahatlıkla kalabileceği fiyat politikasıyla verdikleri hizmeti kıyasladığınızda gerçekten fiyatlarının makul olduğunu göreceksiniz. Tüm bunların yanında otel kaliteleri de müşteri memnuniyetini en üst sıralara çıkarmaktadır. Hem fiyat hem de kalite bakımında uygun olması Assos’u ulusal bir marka haline getirmiştir kısa sürede. Tüm bu ayrıcalıkları fark eden yerli turistin bu bölgeleri tercih etmesi gerçekten verilen hizmetin kalitesiyle doğru orantılıdır. Her türlü övgüyü hak eden Assos butik otelleri diğer tatil bölgelerine bir başarı örneği de sunmuştur.  Yerli turizmin canlanmasında ve büyümesinde, kültürel ve tarihi birikimiyle Assos’un da kendine göre hiç de azımsanmayacak bir katkısı olmaktadır.  Ulusal bir marka olma yolundan, uluslararası marka olmaya doğru emin adımlarla ilerlemektedir Assos Antik kenti. Siz de Assos’ta sevdiklerinizle, ailenizle ya da tek başınıza büyüleyici bir tatil için ilk adımı Assos butik oteller ile atabilirsiniz. Sakin, mutlu, huzurlu ve aynı zamanda eğlenceli bir tatil deneyimi için Assos butik oteller ideal bir tercih olacaktır.