Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Assos Kadırga Koyu Otelleri Listesi - 2020 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Assos Kadırga Koyu'da kriterlerinize uyan 39 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos Kadırga Koyu Otelleri Hakkında

3000 yılı aşkın bir tarihe ev sahipliği yapan Assos antik kenti hem bu büyüleyici tarihi mirası hem de eşsiz doğası ile ülkemizin en gözde beldeleri arasındadır. Bir açık hava müzesini andıran Assos yerli ve yabancı turizm açısından kritik bir öneme sahiptir. Antik medeniyetlere ev sahipliği yapmasının yanı sıra turizmde başarılı bir grafik çizen Assos Kadırga Koyu otelleri ile bu başarısını bir üst seviyeye taşımıştır.
Assos’un doğal güzellikleri dillere destan bir niteliktedir. Bölgede çok sayıda koy bulunur. Bunlar arasında en ünlüsü de Kadırga Koyu olarak gösterilebilir. Assos Kadırga Koyu otelleri sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil arayışında olanlar için tüm şartları barındırmaktadır. Günümüzde sıkça tercih edilmeye başlanan bu tesislerde diğer popüler rotalara göre daha sakin bir sosyal hayat vardır. Ancak söz konusu tatil ve eğlence olduğunda Assos Kadırga Koyu otelleri diğer yerlerden geri kalmaz. 

Assos Kadırga Koyu Tatili

Assos merkezine yakınlığı ile de dikkat çeken Kadırga Koyu otelleri ile de eşsiz niteliktedir. Sahip olduğu temiz hava ile adeta konuklarını büyüleyen bölgede eğlence imkanları genellikle doğa tatiliyle uyumludur. Koyun çevresinde her şeyden önce deniz gezintisi için tüm imkanlar mevcuttur. Bununla birlikte karada da gezilecek birçok yer bulunur. Assos’a yakın konumda olması sebebiyle Antik Kent de tatil planınıza ekleyeceğiniz rotalar arasına girebilir. Assos Kadırga Koyu otelleri herşeyden önce mükemmel plajı ile göz doldurmaktadır. Koy yalnızca ülkemizde değil dünyada da ilgi çeken özelliklere sahiptir. Temiz yapısının yanı sıra görsel olarak da oldukça iyi düzeydedir. 

Assos Kadırga Tatili Farkı

Assos Kadırga Koyu otelleri standart bir tatilden fazlasını sunacaktır. Yukarıdaki doğal güzellikler bir yana, yeme içme alanında da farklı alternatifler söz konusudur. Yerel Ege mutfağından birçok lezzete Assos Kadırga Koyu otelleri bünyesindeki restoranlardan ulaşabilirsiniz. İster bireysel olarak ister sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil deneyimi için Assos Kadırga Koyu otelleri doğru bir tercih olacaktır. Sezon öncesi tatil planlamanızı yaparken bu seçenekleri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Assos Kadırga Koyu otelleri tatilinizde hem siz hem de sevdikleriniz Ege’nin masalsı doğasında unutulmaz bir tatil yaşayacaktır. 

Assos Kadırga Koyu Otelleri Sık Sorulan Sorular
Assos Kadırga Koyu'daki havuzlu oteller hangileri?
Assos Kadırga Koyu'da havuzlu otellerden bazıları: Assos Altın Otel, Assos Kadırga Otel, Etap Altınel Assos. Tam liste: Assos Kadırga Koyu Havuzlu Oteller
Assos Kadırga Koyu'da denize sıfır oteller hangileri?
Assos Kadırga Koyu'daki denize sıfır otellerden bazıları: Assos Gelincik Pansiyon. Tam liste: Assos Kadırga Koyu Denize Sıfır Oteller