Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Kazdağları Balayı Otelleri

Yükleniyor..
Kazdağları'da kriterlerinize uyan 19 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Kazdağları balayı otelleri, muhteşem bir doğa içinde yeni evli çiftlere özel tasarımlı odalar, hediyeler ve kampanyalar sunuyor. Kazdağı eteklerinde, romantik anlar için gereken her şeyi düşünen Kazdağları balayı otelleri, yeni evli çiftlere uygun pek çok seçeneğe sahip. 

 

Oksijen oranı yüksek dağ eteklerinden, Kuzey Ege kıyılarına kadar uzanan geniş bir alana yayılmış olan Kazdağları balayı otelleri, yeni evli çiftler için her beklentiye hitap eden doğa ya da denizle iç içe tatil fırsatları sunuyor. Tüm yıl açık olan Kazdağları balayı otelleri sayesinde yaz aylarında denizin, kumun, güneşin doyasıya tadını çıkarabileceğiniz gibi kış aylarında şömine karşısında şarabınızı yudumlayabilir, oldukça romantik zamanlar geçirebilirsiniz. 

 

Tahtakuşlar, Yeşilyurt, Adatepe gibi Kazdağları köylerinde yer alan balayı otelleri, taş ve ahşap mimariye sahip, şık yapılardan oluşmakla birlikte Küçükkuyu, Altınoluk, Akçay gibi Kazdağları kıyılarında bulunan balayı otelleri ise daha modern ve uygun fiyatlı tesislerden oluşuyor. Ek olarak az sayıda açık yüzme havuzlu Kazdağları balayı otelleri de mevcut.