Balnet
Olanak
Tip

Kıyıkışlacık Pansiyonları ve Oteller

Yükleniyor..
Kıyıkışlacık'ta kriterlerinize uyan 12 tesis bulundu.

Kıyıkışlacık nerede diye arattığınızda bu harika tatil noktasının Muğla’nın Milas ilçesine bağlı ve ege kıyısında bulunan şirin pansiyonların yer aldığı bir cennet nokta olduğunu göreceksiniz. Kıyıkışlacık köyü tarihi yapısı ve sakinliği ile dikkat çekmektedir. Farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Milas Kıyıkışlacık köyünü ziyaret etmek ve tatilini bu bölgede geçirmek isteyenler, konakla ihtiyaçları için araştırma yapmaktadır. Kıyıkışlacık nerede kalınır diye arama yapıldığında, pansiyon ve otel listelerine ulaşılabilmektedir. Kıyıkışlacık köyü Bodrum Güllük tatil merkezi karşısında yer alır. Pansiyonlar, bölgede gezilebilecek tüm yerlere yakın konumda bulunmakta ve misafirlerin sakin bir ortamda konaklamasını sağlanmaktadır. Milas Kıyıkışlacık pansiyonları yaz dönemlerinde, sakin bir ortamda dinlenmenizi ve denizin keyfini çıkartabileceğiniz tatil seçenekleri sunmaktadır. Kıyıkışlacık Milas yaz dönemlerinde ziyaretçi nüfusunda artış olduğu için pansiyonlardan yerinizi erken rezervasyon ile ayırtabilirsiniz.

Kıyıkışlacık Pansiyon Fiyatları

Muğla Milas Kıyıkışlacık köyü, şehir karmaşasından uzak, temiz doğası ve antik kent özelliği ile misafirlerinin güzel zaman geçirmesini sağlamaktadır. Kıyıkışlacık pansiyon fiyatları hakkında bilgi edinebilmek için sitede yer verilen tüm pansiyonları, özellikleri ve fiyat seçenekleri incelenebilmektedir. Kıyıkışlacık pansiyonları tercih eden tüm misafirlere huzurlu tatil geçirmeleri için konforlu ve güvenli ortamlar sunuyor. Milas Kıyıkışlacık köyü pansiyonları ailenizle birlikte yılın her dönemi konaklama için çeşitli alternatifler sunmaktadır. Pansiyonlarda verilen hizmetler ile tatilinizi ev rahatlığında geçirebilir, tatilinizi sakin ve huzurlu bir ortamda geçirebilirsiniz. Pansiyon seçiminde, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri kullanabilirsiniz. Çam ormanları ve en güzel manzaralar arasından ulaşabileceğiniz Bodrum Kıyıkışlacık köyüne ulaştığınızda tatilinizi huzurlu bir ortamda geçirebileceğini görebilirsiniz.

Kıyıkışlacık Otelleri

Tatillerini kalabalık ve hareketli yerler yerine daha sakin bir ortamda yapmak isteyenler, Milas ilçesine bağlı Kıyıkışlacık Milas ve buradaki otelleri tercih ediyorlar. Kıyıkışlacık pansiyon fiyatları gibi otel fiyatları da uygundur ve her bütçeye uygun seçenekler içermektedir. Otel ve pansiyonların yanısıra özel bir tatil için Yazlık kiralayanlarda mevcut. Kıyıkaşlacık otelleri için rezervasyonunuzu yaptığınızda, tatilinizi yeşil ve mavinin bir arada bulunduğu bir ortamda geçirebileceğiniz tahmin edebilirsiniz. İasos Kışlacık köyü konaklama için farklı alternatifler sunmaktadır. Otel seçeneklerini değerlendirmek isteyenler, sitede yer alan otellerin konumları, fiyatları ve sunulan hizmet türlerini inceleyebilir. Milas kıyıkışlacık apart, otel ve tüm pansiyon seçenekleri, kaliteli hizmetlerin sunulduğu sıcak ortam seçenekleri sunuyor. Günü birlik ya da birkaç günlük tatilleriniz için apart ya da butik otellerden faydalanabilir, aradığınız konforu bulabilirsiniz. Muğla Kıyıkışlacık köyü sakin bir yapıya ve kalabalık bir nüfusa sahip olmadığı için daha çok pansiyon az da olsa butik otel seçenekleri yer almaktadır. Kıyıkışlacık Bodrum otel ve pansiyon fiyatları ile tatil ya da günü birlik ziyaretlerde uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Kıyıkışlacık Gezilecek Yerler

Antik adı olan İassos günümüzdeki adı ile Kıyıkışlacık Ege bölgesinde küçük bir balıkçı köyü iken şimdilerde tatilcilerin mekanı hale gelen saklı güzelliklerden birisi. Kıyıkışlacık İassos Muğla Milas’a bağlı eski bir Rum köyü. Köye yaklaştığınızda yapılardan mimariden az çok bunu anlayabiliyorsunuz.

Kıyıkışlacık gezilecek yerler için İasos Antik Kentinden bahsedebiliriz. Geçmişi M.Ö. 3000 li yıllara dayanan İasos Kıyıkışlacık neredeyse birleşik durumda. Köy içinden kolayca ulaşabiliyorsunuz. Ulaştığınızda Agora kent merkezi  ve Tiyatronun bir bölümü karşınıza çıkıyor. Anıt mezar ve deniz bölgesinde liman kalıntılarını görebilirsiniz. 

Kıyıkışlacık Denizi Nasıl?

Kıyıkışlacık denizi nasıl diye sorulursa genel olarak ege denizinin tüm karakteristiğini görebileceğiniz bazen dalgalı bazen durgun bir denize sahip. Köy merkezinde denize girilecek bir alan yok, genelde kayalık ve derin. Yakın plajlarda denize girebiliyorsunuz. Bunlardan birisi de Kıyıkışlacık Köyü Zeytinlikuyu plajı.

Kıyıkışlacık Köyü Nasıl Gidilir?

Kıyıkışlacık köyü Bafa Gölü ile Milas arasındaki ana yoldan iç kesime doğru ayrılan köy yolundan ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 18 km.lik bu yol sizi doğruca köye götürüyor. Kıyıkışlacık nasıl gidilir sorusuna verilecek en kolay tarif bu olsa gerek. Umarız bu güzel tatil köşesine kolayca ulaşmanıza yardımcı olmuşuzdur.

Sakin Huzurlu Bir Tatil Alternatifi Zeytinlikuyu Pansiyonları

Milas ilçesi Kıyıkışlacık’ta tatil yapmayı planlıyorsanız Zeytinlikuyu plajına yakın konumda olan pansiyon arayışına girersiniz. Zeytinlikuyu pansiyon kategorisi tatil planlarınıza ve bütçenize uygun pansiyonları bulabileceğiniz bir kategoridir. Denize sıfır olan pansiyonların bilgilerini ve sunduğu imkanları inceleyerek istediğinizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz pansiyona rezervasyon yapabilirsiniz.