Balnet

Ali Baba Kamp Çadır

Küçükkuyu – Assos Yolu Üzeri / Çanakkale, Ayvacık, Küçükkuyu (Haritada Gör)
8.5
Çok İyi
2 değerlendirme yapıldı
  • Genel 9
  • Havuz 8
  • Hizmet 8
  • Konum 9
  • Odalar 8
  • Temizlik 9
  • Yemekler 8

Firat a. tarafından yapılan son yorum şu şekilde: "Ali Baba Kamp Çadır " Biz ailece yıllardır geliyoruz buraya ve çok memnunuz tam aile ortamıdır tavsiyede bulunurum devamı

Alternatif Teklifler

Ali Baba Kamp Çadır ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Ali Baba Kamp Çadır Hakkında

Bilinmesi Gerekenler
  • Tesis Camping olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 13:00 sonrası - Çıkış saati 11:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı Belirtilmedi
Gidenler Ne Dedi?
9 puan
Firat a.
"Ali Baba Kamp Çadır"
12.06.2017 tarihinde gönderildi

Biz ailece yıllardır geliyoruz buraya ve çok memnunuz tam aile ortamıdır tavsiyede bulunurum

8 puan
Şefik E.
"Ali Baba Kamp Çadır "
21.05.2015 tarihinde gönderildi

Ben bu kampı tesadüfen buldum. Merak ettim ve kampın içine girdim .Beni güleryüzlü,enerjik bir bey karşıladı.Adını sordum Naim dedi ve ben bir gece kendi çadırımı kurup, yatabilirmiyim dedim. Çok ama çok içtenlikle kardeşim bir gece değil bin gece kal burası sizin . sonra sen çadır kurmayla falan uğraşma. Ben sana bir çadır vereyim de orada kal dedi.Çadırıma götürdü ve inanamadım pırıl pırıl temiz bir çadır ve içinde üç tane yaylı yatak var ve gerek nevresimi gerek çarşafları kar gibi beyazdı ve benden ücret olarak sadece yirmi lira aldı.Haaa buna ilaveten iki çadıra bir buzdolabı veriyor ve elektriğinide çadırına kadar çekiyor.Denizi pırıl pırıl.Sahilde setin üstünde gazinosuda var isterseniz okey de veya tavlada oynarsınız.Yani ben burayı kelimelerle ifade edemedim.Ama burada huzur içinde konaklayabilirsiniz.ister kendi çadırınızla,ister naim beyin vereceği çadırda.Küçükkuyu kampa dört kilometre mesafede.Gece isterseniz küçükkuyuda yemeğinizi yer gazinolarda çayınızı içersiniz ve marketlerden alışverişinizi yapabilirsiniz. Ayrıca naim beyle konuşursanız her sabah kahvaltınızı hazırlar.Yani ben hem sahibinden hemde kamptan çok olumlu duygularla ayrıldım. Israrla burada honaklamanızı öneririm.Saygılarımla.

Sık Sorulan Sorular
Tesis nasıl tanımlanmaktadır?
Tesis Camping statüsündedir.
Giriş (check-in) ve çıkış (check-out) saatleri nelerdir?
Giriş en erken 13:00, çıkış en geç 11:00 saatindedir.

Ali Baba Kamp Çadır Şuralarda Listeleniyor