Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Havuzlu Oteller

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 6 tesis bulundu.

Assos Havuzlu Oteller Hakkında

Assos’ta, antik zamanda anlatılan bir masalı yaşar gibi oluyor insan. Mitolojinin insan hayatını şekillendirdiği zamanlarda kurulan şehir klasik Yunan şehirlerinin en güzel örneklerinden biridir. Assos insan hayatını mitolojinin etkisinden kurtarıp aklın ve düşüncenin ışığında yeniden inşa edildiği yerdir.

Klasik Yunan felsefesi burada şekillenip gelişmiştir. O kadar merkez bir şehir olması zamanın en büyük filozofu olan Aristo’yu da buraya çekmiş ve iki yıl burada misafir etmiştir. Aristo felsefe okulu Atina’dan sonra Assos da kurulduğu söylenir. Kültür ve düşünce dünyasında zamanının en parlak yeri olmasının yanında deniz kıyısında olmasından dolayı da ayrıca bir ticaret merkezi olmasını sağlamıştır. Ticarette çok ilerilere gitmesi farklı kültürden insanları da buraya çekmiştir. Bu kültür çeşitliliğinin uzun yıllar bir arada kalması ortak bir kültür, medeniyet oluşturmasını sağlamıştır.

Tüm bu nedenlerden dolayı onlarca uygarlığa ev sahipliği yapmış ve bir medeniyet şehri olmuştur. Böylesine birikimlerini günümüze kadar taşıdığı için bugün de dünyanın ilgi odağı olmuştur. Yerli turizminde bu konuda en çok tercih ettiği yer Assos olması hiç de şaşırtıcı değildir. 
Tarihin yanında tatilciler eşsiz bir doğa manzarası da kuran Assos fiyat politikası en başarılı olan turizm merkezlerinden biridir. Tarihi kent olmasından dolayı ağırlıklı olarak kültürel gezilerin ve tatillerin vazgeçilmez yeri olan Assos sahip olduğu bol konaklama tesisleriyle her kesimden insanın bütçesine göre seçenek sunar. Otelleri, pansiyonları, butik otelleri ve havuzlu otel alternatifleriyle insanları kendine çekiyor.

Özellikle Assos havuzlu otel konseptini en kaliteli hizmet anlayışıyla kurgulayıp hizmet veren bir seviyeye gelmiştir. Assos’ta havuzlu otel konforu diğer yöreler kıyasla fiyat ve akliye bakımında çok önde olduğunu söyleyebiliriz. Tatilde havuzlu otel tercihleri genellikler insanların bütçesine göre tercih edilir. Assos havuzlu otelleri diğer yabacı ağırlıklı yerlerdeki pansiyon fiyatlarıyla neredeyse aynıdır desek kesinlikle abartmış olmayız. Assos havuzlu oteller tatil konforunuzu denizle sınırlamaz. Deniz keyfiniz bittiğinde havuz konforunu yaşamaya başlarsınız. Havuzların kalitesi ve bakımı gerçekten mükemmeldir. Her yaştan çocuklara göre yapılan Assos havuzlu oteller antik kentin tüm güzelliklerini sindirmenize neden olur. 

Tatilde Havuzlu Otel Konforu

Deniz tatillerinde havuzlu otel her zaman fazladan bir konfor sağlar insanlara. Assos’ta havuzlu otel imkânı denizden sonraki zamanınızda da keyif sağlar. Çocuklar için tatil demek aslında bir nevi havuz demektir desek yanlış söylemiş olmayız. Çocukların tatil rüyalarının içinde her zaman havuz vardır. Havuzlu oteller Assos tesisleri çocuklara göre yapılmıştır. Küçük çocuk havuzları ve farklı derinlikli havuzların olması nedeniyle gerçekten rahatlık sağlamaktadır. Tatil akşamları genellikle havuz başında geçtiği için bütçesi uygun olan ailelerin tercih ettiği otel türlerindendir.
Gündüz tarihin ışığında ve deniz kenarında geçirilen zaman akşamda tarihin karanlığında havuz kenarında devam eder Assos’ta hayat. Bu güzelliklerin tümünü aynı yerde bulmak gerçekten zordur. Assos size istediğiniz bütün bu güzellikleri cömertçe sunuyor olması onu tatil bölgelerinin yıldız haline getirmiştir.

Havuzlu Otel Fiyatları

Assos havuzlu oteller ile diğer oteller arasında bir fiyat farkının olması gayet normaldir. Ama Assos havuzlu otel fiyatları sizin tercihinizi değiştirecek kadar fazla değildir. Bu yüzden çok rahatlıkla tercih edebileceğiniz otellerdir. Diğer tatil beldelerindeki havuzlu otel fiyatları ile Assos’taki havuzlu otel fiyatlarını karşılaştırdığımız zaman Assos’un havuzlu otellerinin her bütçeye uygun olduğunu göreceksiniz. Yerli turizm bu fiyat avantajları için Assos’u tercih ediyor olması diğer yerlere göre fiyatlarının daha uygun olduğunu ortaya koyuyor.