Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Dikili Apart Otelleri ve En Uygun Dikili Apart Seçenekleri

Yükleniyor..
Di̇ki̇li̇'de kriterlerinize uyan 19 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

İzmir Dikili’ye tatil için geldiğinizde konaklama yerleri olarak apartlar ekonomik bir tatil çözümü olarak göze çarpıyor. Aileler için hem bir arada hem de bütçeleri sarsmayacak bir tercih olan Dikili apart otelleri ucuz olmaları yanında sundukları imkanlar ile tatil konforunuzu tamamlıyor. Daha bağımsız bir tatil arayanlar için Dikili apart evler tam olarak ideal bir konaklama tercihi olabilir.

Dikili Apartları Nasıl? Neler Sunuyor?

Fiyatlarına göre otel konforunda tatil yapmanız Dikili apart otel ve Dikili apart pansiyon seçenekleri ile mümkün. Dikili apartları misafirlerine odalarında banyo ve banyo malzemeleri olarak ihtiyaç duydukları tüm donanımı sunmaktadır. Apartların tümü klima ve televizyon seçeneği sunuyor. Dikili Apartları mutfak ve mutfakta duyacağınız malzeme ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Böylece kendi yemeğinizi eviniz rahatlığında yapabilirsiniz. Oda kahvaltı ve yarım pansiyon öğün seçenekleri için Dikili otelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Dikili denize sıfır apartlar

İzmir Dikili’de denize sıfır apart bulmanız mümkün. Bu sayede plaja hemen erişiminiz oluyor. Tabi denize sıfır avantajı fiyatın biraz daha fazla olmasına neden oluyor. Denize sıfır apartlar biraz hareketli ortamlara yakın olduğundan sakinlik istiyorsanız size uygun olmayabilir. İzmir Dikili Bademli bu konuda biraz daha sakin ve huzurlu bir ortam sunabilir.

Dikili günlük kiralık apart evler 

Dikili'de kısa süreli tatil yapacaksanız ve müstakil bir konaklama istiyorsanız İzmir Dikili günlük kiralık evler size bu imkanı sağlayabilir. Daha çok uzun süreli ve kalabalık tatil grupları için tasarlanmış olsa da bu apartları günlük olarak kiralayabilirsiniz. Kısa süreli tatiller genelde hafta sonlarına denk geldiğinden bilgi alarak yer ayırtmanız yerinde olacaktır. Ayrıca daha konforlu ve biraz daha lüks bir tatil düşünüyorsanız Dikili kiralık yazlık seçenekleri tam size göre olabilir.

Dikili Apart Fiyatları

Dikili apart otel fiyatları konuma göre değişiklik göstermekte. Dikili merkezde denize biraz uzak olan apartlar daha uygun fiyatlarda hizmet veriyor. Ayrıca Bademli bölgesinde de uygun fiyatlı apartlar bulmanız mümkün. Ucuza tatil yapmak istiyorsanız bu bölge hem sakin hem fiyat olarak uygundur. Hizmet kalitesine ve konsept türüne göre fiyatlar farklılık gösterebilir. Rezervasyonu uygun zamanda yaptırmak da ekonomik tatil seçeneklerine sahip olmanızı sağlamaktadır. Ekonomik tatil seçenekleri arasında ayrıca Dikili pansiyonları da tatilde konaklama ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak çeşitlilikte.

En Uygun Fiyatlı Dikili Apartları

En uygun Dikili apart ev fiyatları Bademli ve Dikili iç kesimlerinde bulmanız mümkün. Denizden uzaklaştıkça fiyatlar genelde düşük oluyor. Hizmet kalitesi yüksek olanlar denize uzakta olsa bile sağladıkları konfor ile denize sıfır otel fiyatlarını aratmıyorlar. Burada tercihleriniz fiyatların değişiklik göstermesine neden oluyor.

Dikili'de Tatil Boyunca Gezilmesi Gereken Yerler

İzmir Dikili, doğal güzellikleri ve Tarihi bölgeleri ile gezilmesi ve görülmesi bol yerlere sahip. Denize girmek ve plaj eğlenceleri dışında tatilinizi iyi değerlendirmenizi sağlayacak görmeniz gereken bir çok yer bulunuyor.

Tatiliniz boyunca Dikili'de gezip görebileceğiniz yerler listesine buradan ulaşabilirsiniz.