Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Dikili Apart Otelleri - 2020 Dikili Apart Fiyatları

Yükleniyor..
Di̇ki̇li̇'de kriterlerinize uyan 20 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Dikili Apart Oteller Hakkında

İzmir'in tarih kokan ve çeşitli kültür zenginlinliklerine sahip olan Dikili ilçesi, Ege Bölgesi'nde yer almaktadır. Her geçen yıl ziyaretçi sayısının biraz daha arttığı Dikili'de onlarca ödüllü plaj bulunmaktadır. Hatta öyle ki bu ödüllü plajların her geçen yıl artmasının yanı sıra bu ödüllü plajların arasında mavi bayrağa sahip olan plajlar da bulunmaktadır. Bu plajlardaki suların ve özellikle Dikili'de bulunan termal suların çeşitli hastalıklara iyi geldiği de halk arasınaki söylentilerden birkçadır.

Lakin bu söylentiler sadece oranın yerli halkı arasında kalmamıştır ve çevre illerden de buraya bu sebeplerden dolayı gelen insanlar olmuştur. Ege'nin bu şirin ilçesi tarihte birçok medeniyetlere de ev sahipliği yapmış olup bu ev sahipliğinden dolayı birçok tarihi eser kalıntısı da bulunmaktadır. Dikili halkı, geçimlerini genellikle tarımdan ve balıkçılıktan sağlamaktadırlar.

Bunun yanı sıra son yıllarda oldukça gelişen turizm sektörü de buradaki halkın geçim kaynaklarından birisi olmuştur. Halkın bir kısmının apartı var, bir kısmı bu apartlarda çalışmakta , bir kısmı turistler için çeşitli hediyelik eşya yapmakta ve kalan diğer kısmı ise apartların yakın çevrelerinde kafe işletmeleri vardır. 

Dikili Apart Pansiyonlar

Dikili bölgesinde tatil yapmak isteyen tatilcilerin Dikili kiralık apart konaklamasını tercih etmesi halinde ailesiyle eşsiz bir tatil imkanı elde etmesi mümkün olur. Dikili'de bulunan apart evler konuklarına ev rahatlığını ve huzurunu vermektedir. Denize sıfır apart oteller ise tatilcilerin en sık tercih ettiği konaklama imkanları arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı olması, tatilcilere aileleriyle rahatça konaklama imkanı sunması itibariyle Dikili apart otelleri her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

Apart Otel Tatili

Dikili apart evler sıkça tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise sıcak bir aile ortamına sahip olmasıdır. Bu tarz aile ortamlarını andıran yerlerin olması , tatilcilerin oraya daha çabuk alışmasını sağlayacaktır. Böylece Dikili'ye tatil için gelen yerli ve yabancı turistler çok fazla yerlerini yadırgamadan hemen tatile adapte olacaklardır. Dikili apart oteller ev rahatlığında olduklarından dolayı burada oldukça güzel arkadaşlıklar da kurulacaktır.

Özellikle çocuklu ailelerin dikili apart otelleri tercih etmesi şiddetle önerilir. Çünkü çocuklar burada hem aileleriyle özgürce vakit geçirebilir, hem de komşu apartlarda yer alan diğer ailelerin çocuklarıyla rahatlıkla sosyalleşebilir. Ayrıca dikili apart oteller, oldukça da güvenilirdir.

Dikili Gezilecek Yerler

Dikili, doğal güzelliklerin ve tarihi kalıntıların bir sentezi haline gelmiştir zamanla. Eğer hem tatilinizi yapıp aynı zamanda da bir kültür gezisine çıkmak istiyorsanız Dikili sizin için oldukça iyi bir tercih olabilir. Dikili'de bulunan Çandarlı Kalesi , burada bulunan görülmeye değer onlarca yerden sadece bir tanesi.

Tarihi eserleriyle oldukça ünlü olan Dikili'de kesinlikle uğramanız gereken bir yer ise Pergamon Antik Kenti'dir. Özellikle kaplıcalarıyla ünlü olan Dikili ilçesinin Nebi Köyü'ne de uğrayabilirsiniz. Doğal güzellikleri de bünyesinde bulunduruyor: Kalem Adası ve Atatürk Botanik Bahçesi bunlardan saece ikisidir. Yani buradan da anlaşılacağı üzere Dikili'de görülmesi gereken gerçekten de çok fazla yer bulunmaktadır. Siz de Dikili Apart seçenekleri arasından size en uygun alternatifi seçebilirsiniz.