Balnet

Farklı, ekonomik ve doğa ile iç içe bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi kamp tatilidir. Dikili kamp alanları bu tarz tatili benimseyenler için ideal bir doğaya sahip bir bölgedir. Çoğunluğu Bademli ve civarında olmak üzere Dikili merkeze yakın ve yine Çandarlı merkeze yakın kamp alanları bulunmaktadır. Çandarlı Denizköy ise sakinliği tercih edenler için bir alternatif olabilir.

Dikili'de Nerede Kamp Yapılır?

Aileniz ile kamp yapacaksanız Bademli, Dikili ve Çandarlı merkeze yakın bölgeleri tercih etmeniz yerinde olur. Bunların dışında kalan yerler ağırlıklı olarak avcı, genç arkadaş grubu gibi belirli bir kitleye hitap etmekte. Kamp alanlarının daha fazla olması ve imkanlarının daha geniş olması nedeniyle Dikili Bademli kamp alanları önerilerimiz arasında.

Dikili Kamp Yerleri Nasıl?

Dikili çadır kamp yerleri ve karavan kamp alanları ile ekonomik, tüm hizmetleri alabileceğiniz ve ailenizle gitmeye çekinmeyeceğiniz kamp alanları. Kamp alanlarına kendi çadırınızla gelebilir veya çadır kiralayarak kamp için  kalacak yer sorununuzu çözebilirsiniz. Karavan ile kamp yapmak isteyenler kendi karavanları ile gelip giriş ücreti ödeyerek tüm imkanlardan yararlanabilirler. Dikili ücretsiz kamp alanları sadece sınırlı hizmet verdiklerinden tüm ihtiyaçlarınızı yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Kamp tatilinin yanı sıra pansiyon konaklamasını tercih eden tatilcilerimi Dikili pansiyonları listemizden de inceleme yapabilirler.

Dikili'de denize yakın kamp yerleri

Dikili’de kamp alanlarının çoğunluğu denize sıfır veya denize yakın. Ancak macera tutkunları için iç bölgelerde az sayıda kamp alanı mevcut. Genelde sessizliği seviyorsanız ve kuş sesleri içerisinde bir güne uyanmak istiyorsanız bu kamplar daha uygun. Biraz hareketliliği sevenler için Dikili denize sıfır kamp alanları daha iyi bir seçenek olacaktır.

Dikili kamp yerleri kimlere hitap ediyor?

Dikili kamp alanları konumuna ve hizmetlerine göre çeşitli tatilci profiline hitap etmekte.

  • Aileler
  • Genç tatilci grupları
  • Yeni evli çiftler
  • Tüm tabiat aşığı macera tutkunları

Dikili çadır kampları ucuz konaklama imkanı ve doğa içerisinde bir tatil imkanı sunmakta. Çadır kampları su, tuvalet, mutfak ve banyo gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahip. Bazı kamp işletmelerinin kendine ait plajı ve restaurantı bulunuyor. Restoranı bulunmayanlar için kamp alanındaki mutfakları kullanabilirsiniz. Bazı kamplar mangal imaknı sağlarken bazılarında kendi mangalınızı kullanabileceğiniz yerleri hizmetinize sunabiliyorlar.  

Dikili Kamp Alanı Fiyatları

Dikili kamp alanlarında ucuz bir tatil yapma imkanı bulmanız mümkün. Dikili kamp alanları gayet makul seviyede olmakla birlikte Dikili merkezi civarı Bademli, Çandarlı ve Denizköy'e göre biraz yüksek.

Dikili'de Nereleri Gezelim?

Dikili'ye geldiğinizde denize girmek doğal olarak yapacağınız bir aktivite, çünkü denizi ve plajları muhteşem. Bunun yanında doğa gezintisi ve tarihi alanları ile Dikili gezebileceğiniz pek çok yere sahip.

Dikili'de gezip görülmesi gereken yerlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.