Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Dikili Günlük Kiralık Yazlıklar

Aile olarak veya kalabalık arkadaş grupları ile kısa süreli veya günlük konaklama için İzmir Dikili’ye geldiğinizde apart veya günlük kiralık yazlık tercih edilebilir. Kiralık yazlıklar daha özel bir kullanım seçeneği sunduğundan bağımsız tatil yapmak isteyenlere daha uygundur. Dikili kiralık yazlık evler konforlu bir konaklama için tercih edilebilir.

Dikili Günlük Kiralık Tatil Evleri

Dikili yazlık kiralık ev için Çandarlı kiralık yazlıklar ve Salihleraltı bölgeleri daha uygun konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bademli ve Dikili merkez kiralık yazlık konusunda bir alternatif olabilir ancak fiyat olarak diğerlerine göre biraz daha yüksek olabilir. Özellikle hafta sonları için mutlaka yer ayırtmalısınız, bu bölge genel olarak hafta sonları tatilciler açısından yoğunluğun yaşandığı bir yer. Farklı bir seçenek olarak Dikili apart kiralama alternatifini de değerlendirebilirsiniz. Ancak fazla kalabalıksanız yazlık en doğru tercih olacaktır.

Genelde iş amaçlı seyahatlerde kısa bir tatil molası veya çiftler için bir haftasonu kaçamağı için Dikili yazlık kiralık evler tercih edilebilir. Yine kalabalık gezi grupları ve uzun gezi planlayan aileler için ideal bir tatil molası seçeneğidir.

Dikili Kiralık Yazlıklar Neler Sunuyor?

Dikili bölgesindeki kiralık yazlıklar bir evde bulabileceğiniz tüm donanıma sahipler. Gerekli tüm malzemeler kiralık evlerde mevcut. Çoğunluğu bahçeli olan yazlıklarda garaj, havuz ve mangal seçenekleri de olabiliyor. Dikili kiralık yazlık denize sıfır olanlar için plaj hizmetlerini de ücretsiz sağlayan yazlıklar bulunmakta, ancak bu hepsi için geçerli değil bu nedenle gelmeden yer ayırtırken bilgi almalısınız. Ayrıca hem tatilim uygun fiyatlı olsun hemde otel kalitesinde bir hizmet almak istiyorsanız Dikili pansiyonları isteklerinizi karşılayabilecek uygunlukta.

Dikili Günlük Kiralık Yazlık Fiyatları

Kirlayacağınız evin tipine göre fiyatlar değişmekte. Tripleks bir yazlık villa haliyle tek daire bir yazlığa göre daha fiyatlı olabiliyor. Yine yazlık evin donanımı ve denize yakınlığı fiyatı etkiliyor. Kendi aracınızla gelecekseniz denize uzak bir yazlık daha huzur verici olabilir. Dikili Salihleraltı kiralık yazlık açısından uygun bir tercih olabilir. Daha çok aileler tarafından tercih edilen bölge fiyatları makul. Ancak bir hafta sonu kaçamağı için Çandarlı veya Dikili merkezi tercih edebilirsiniz. Çandarlı Dikili merkeze göre ücretlendirme olarak biraz daha uygun.