Marmara Adası Konaklama

Marmara Adası'nda konaklama seçeneklerinin tümü kıyı kesimlerinde bulunuyor. Adanın dört tarafına da yayılmış olan Marmara Adası otelleri, çoğunlukla adadaki köylerin içinde yer alıyor. Deniz kenarında bulunan bu köylerin dışında da özel plajı veya havuzu olan konaklama seçenekleri mevcut. 

Marmara Adası Genel Görünüm

Marmara Adası otelleri, genellikle aile işletmelerinden ve küçük otellerden oluşuyor. Tatil köyü veya kompleks şeklinde olan, her şey dahil sistemiyle çalışan tesisler Marmara Adası'nda bulunmazken, adanın geleneksel ve mütevazı yaşantısıyla uyumlu Marmara Adası motelleri ve Marmara Adası pansiyon seçenekleri çoğunlukta. 

Marmara Adası otel fiyatları ve Marmara Adası pansiyon fiyatları diğer tatil beldeleriyle karşılaştırıldığında oldukça uygun kalıyor. Tek gecelik konaklamadan çok genellikle 3-4 günlük veya bir haftalık konaklama imkanı sunan Marmara Adası otelleri, sadece oda/apart hizmeti sağladığı gibi oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon seçeneklerine de sahip olabiliyor. 

Marmara Adası Sahil Genel Görünüm

Büyük bir çoğunluğu adanın köylerinde toplanmış olan konaklama seçenekleri, yerleşimin olmadığı, özel bir plaj veya koy çevresinde de bulunabiliyor. Marmara Adası kuzeyden gelen rüzgarlara açık bir konumda olduğu için adanın güneyinde kalan yerlerin denizi çok daha sakin oluyor. 

Marmara Adası ulaşım seçenekleri için tıklayınız

Marmara Adası otelleri için tıklayınız