Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Çanakkale Apart Otelleri - 2021 Çanakkale Apart Fiyatları

Yükleniyor..
Çanakkale'de kriterlerinize uyan 236 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Çanakkale Apart Oteller 

Çanakkale’ de yer alan apart oteller, her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile misafirlerine ulaştırılıyor. Ön ödemesiz, rezervasyonsuz bir şekilde gittiğinizde bile bütçeniz dahilinde konaklama ihtiyacınızı kolayca karşılayacağınız birçok alternatiften yararlanabilirsiniz.

Çanakkale Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Çanakkale, Türkiye’nin kuzeybatısında yer alan ve köklü bir tarihe sahip olan bir şehirdir. Osmanlı İmparatorluğu ve İtilaf Devletleri arasında gerçekleşen tarihi Çanakkale Savaşı'nın gerçekleştiği şehrimizdir. Geçmiş tarihin tüm izlerini yaşayan ve geçirmiş olan Çanakkale, günümüzde en sık ziyaret edilen şehirlerarasında ilk sıralarda yer alır. Çanakkale’nin güneydoğusunda yer alan Kazdağları, günümüzde Kazdağları Millî Parkı olarak korunmaktadır.

Çanakkale’de Görülmesi Gereken Tarihi Mekânlar ve Gezilecek Yerler

•    Çanakkale'de yer alan müzeler; Çanakkale Şehitleri Müzesi, Askerî Deniz Müzesi, Çanakkale Deniz Müzesi, Troya Müzesi, Çanakkale Arkeoloji Müzesi, Rhapsodos Mozaik Sanat Galerisi, Seramik Müzesi, Askerî Müze olan Nusret Mayın Gemisi, Mehmet Akif Ersoy Müze Evi ve Çanakkale çevresinde bulunan çok sayıda müze bulunur. 
•    Çanakkale’de yer alan plajlar; Kabatepe kumsalı, Güzelyalı Plajı, Habbale Plajı, Kömür Limanı, Kum Adası, Dardanos ve Zargana Plajları ve çevre illerde bulunan turistik plajlar yer alır.
•    Çanakkale’ye gittiğinizde gezilecek doğa ve parklar; Çanakkale Truva Heykeli, Truva Antik Kenti, Namazgâh Tabyaları, Ayazmapınarı Tabiat Parkı, Aynalı Çarşı, Saat Kulesi, Conk Bayırı Mehmetçik Parkı gibi birçok tarihi ve doğa harikası mekânlar bulunur.
Ayrıca günü birlik turlar, çevre gezisi turları sayesinde ve rehberlerin yardımı ile de tüm tarihi mekânları ziyaret edebilirsiniz. 

Çanakkale’de Bulunan Uygun Apart Oteller 

1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanmış apart otel odaları, kalabalık tatil yapan gruplar ve özellikle de öğrenciler tarafından daha çok tercih edilir. 5 ila 10 kişinin rahatlıkla kalabileceği apart otellerde kişilerin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri her detay düşünülmüştür. Uygun Çanakkale Apart oteller sayesinde ekonomik fiyatlarla ailecek ve arkadaş çevreniz ile birlikte güzel bir tatil geçirebilirsiniz. 

Ucuz Fiyatlı Apart Oteller ve Özellikleri 

Ucuz Çanakkale apart oteller bütçeniz dahilinde keyifli bir tatil gerçekleştirmenize olanak sağlayan birçok seçenek bulunuyor. Lüks otellere ayıracak bütçeniz bulunmuyorsa, apart otelleri tercih edebilirsiniz. Apart oteller, ucuz ve uygun fiyatlar ile ekonomik bir şekilde tatilinizi gerçekleştirme imkânı sunuyor. 

Çanakkale Apart Otel Fiyatları 

Çanakkale yaz kış demeden çok fazla sayıda yerli ve yabancı ziyaretçilerine ev sahipliği yapıyor. Çanakkale ilimiz, hem bir yerleşim yeri olduğu için hem de tatil amaçlı tercih edilen şehirlerin başında yer aldığı için çok sayıda apart otel bulunduruyor. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan şehir, her konuda ziyaretçilerine uygun fiyatlar sunuyor. Bu yüzden Çanakkale apart otel fiyatları ekonomik olduğu için ziyaretçilerin bütçelerini de sarsmıyor. 
Temizliğine büyük önem gösterilen apart otellerde; kahvaltılar servisleri, yemek servisleri, çay, kahve ikramları, atıştırmalıklar ikramlar, odalarda bulunan klimalar, ergonomik ve rahat yataklar, mini barlar, televizyon ve internet gibi birçok özellik bir arada bulunuyor. Bu sebeplerle tatili sona eren ziyaretçilerin tekrar tekrar gelmek istedikleri şehirlerarasında da üst sıralarda yer alıyor.