Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Ayvalık Sarımsaklı Kiralık Yazlık ve Günlük Kiralık Daireler

Yükleniyor..
Ayvalık Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 10 tesis bulundu.

Tatil Cenneti Ayvalık..

Ve Cennet Ayvalık'ın dünyaca eşsiz Plajı Sarımsaklı.

Oteller ve Pansiyonlar kadar kiralık yazlık dairelerin ve Villaların yüzlercesinin bulunduğu olağan üstü bir yazlık tatil bölgesi.. 

Güvenilir Yazlık Kiralama

Balnet'te yer alan tesislerin tamamı tesis bazlı ziyaret edilmiş ve doğrulanmış tesislerdir.  

Sarımsaklı Kiralık Yazlık daireler

Kilometrelerce uzanan Sarımsaklı sahil şeridinde Oteller, Villalar ve bir o kadar da yazlık dayalı döşeli kiralık daireler. 

Bazıları olağan üstü lüx, bazıları evlerin fazla eşyaları ile döşenmiş konforu düşük.. Ama her şeye rağmen bu yazlıklar Ayvalık Sarımsaklıda uzun bir tatil geçirmek için son derece ekonomik seçenek.

Yazlıkların bir çoğu ful eşyalıdır. Çok az dairede ve Villalarda eksik eşya bulabilirsiniz.. Mutfak gereçleri genelde eksiksizdir.  Çamaşır makinasından buzdolabına temel ihtiyaç duyacağınız ev gereçleri mevcuttur. 

Kiralık Yazlık daire fiyatları

Ayvalık'ta kiralık yazlık fiyatları, yazlık konforuna, denize mesafesine ve tatil yapmak istediğiniz döneme göre değişiklik gösterir. Nisan, Mayıs ve Haziran ayları daha sakin bir tatil dönemi olduğu için rezervasyoları daha uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Keza Eylül ve Ekim 15 'e kadar yine aynı uygunlukta kiralık yazlık daire ve Villa bulabilirsiniz. 
Yazlık fiyatlarının en yüksek olabileceği dönem Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Tüm Türkiye'nin tatile koştuğu bu dönemde yazlık kiralama bedelleri en az % 40 daha yüksektir. 

 

Nasıl Kiralarım