Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Cunda Balayı Otelleri

Yükleniyor..
Cunda'da kriterlerinize uyan 18 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Cunda Balayı Otelleri 

Yaz mevsimi şu günlerde kendini hissettirmeye başladı. Yaşadığımız şehirler mevsim sıcaklarının artmasıyla birlikte bunaltıcı bir havaya büründü. Sıcak havaların bunaltıcı etkisi, sizlerde tatil fikrini daha çok gündeme getirmiş olabilir. Ucuz Cunda balayı otelleri özellikle yeni evlenen çiftlere son derece güzel tatil olanakları sunuyor.

En Güzel Tatil Nerede Yapılır?

Tatil kararı aldınız, peki nerede tatil yapacaksınız? Nasıl bir plan belirleyip, nasıl hareket edeceksiniz? Ulaşımı nasıl sağlayabilir, seçtiğiniz bölgeye nasıl ulaşılır, soruları sizin de kafanızda soru işareti bırakmış olabilir. Kafanızdaki soruları bu yazıyı okuyarak biraz yanıtlamış olabilirsiniz. Akdeniz bölgesi, Ege bölgesi tatil planlarınızda mutlaka seçenekleriniz arasında olsun. Ege bölgesinde bulunan Balıkesir ilimizin birçok tatil beldesi vardır. Ayvalık beldesi Balıkesir ilimizin önemli tatil bölgelerinden birisidir. Ayvalık ilçesinin içinde bulunan Cunda yarımadası saklı bir cennettir. Kuzey Ege’de yer almaktadır. Son zamanlarda güzel mekânların açılması ve keşfedilmesiyle adı şu sıralar gündemdedir. Diğer ismi Alibey adasıdır. Bölge zeytin ağaçları ve çam ağaçları ile bürünmüştür. Tarihi bir değer kazanması ile birçok otel ve turizm projeleri yapılmıştır. 

Tatil Cenneti Cunda, Ulaşım Ve Tarihi Yapıları

Cunda adasında ulaşım feribotlarla, hava yolu ile ve kara yolu ile yapılmaktadır. Cunda adasına ulaşmak isteyen tatilciler öncelikle Balıkesir ilinde bulunan Ayvalık ilçesine gelmelidir. Ayvalık’tan ister kara yolu ile ister feribot seçenekleriyle Cunda adasına ulaşım yapabilir. Feribot ve kara araçlarını genellikle her saat bulabilirsiniz. Cunda adasında neler yapılabilir? 
• Tekne ve feribot turları yapabilirsiniz
• Damla sakızlı kahve için
• Kesinlikle doğa yürüyüşleri yapın
• Ayvalık’ta yapılan lokma tatlısını mutlaka tadın
• Müze, kitaplık gibi tarihi yerleri gezin 
Bunlara ek olarak deniz ürünlerini tatmadan gelmeyin,  bol bol mavi suların tadını çıkartın, dar sokakları keşfedin.

Cunda Adasında Konaklama

Tam anlamıyla tatil beldesi olan Cunda adasında birçok otel, pansiyon ve ev seçenekleri vardır. Bütçenize ve aile yapınıza göre otel bulmak mümkün. Balayı otelleri için harika konseptler bulunmaktadır. 

En Çok İlgiyi Balayı Otelleri Görmekte

Yaz aylarında yapılan düğünlerden sonra yeni evli çiftlerimiz düğün stresini ve yorgunluğunu atmak için Cunda adasını tercih etmektedir. Cunda adasında birçok konseptle uygun Cunda balayı otelleri bulunmaktadır. Çiftlere özel balayı odası, tekne turu, doğa ve tarihi yapı gezilerinin olduğu paket tatiller bulunuyor. Ayrıca bazı oteller çiftleri hava limanlarından veya Çiftlerin geldiği son noktadan karşılayarak otellerine kadar yolculuklarında eşlik ediyorlar. Bu sayede otel yolunu bulma kargaşası ortadan kalkıyor. Çiftler yorgunlukları atarak tatil yapıyor, aynı zamanda gezip tarihi mekânları görüyor. Eşsiz yemeklerin tadına denizin masmavi görüntüsünde bakarak görsel şölen yaşıyorlar.

Ucuz Cunda Balayı Otelleri

Cunda adasında bulunan balayı otellerinin fiyatları otellerin hizmet ve kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Otelin sunduğu hizmet, odaların dizaynı, restoranın yemek çeşitliliği otel fiyatlarını etkilemektedir. Hangi otel olursa olsun bulunduğu konum ve bölgede fiyatlara etki etmeye neden. Balayı otellerini seçen çiftler Cunda balayı otelleri fiyatları araştırması yaparak kendi bütçelerine uygun otelleri bularak harika bir tatil keyfi yapabilirler. Tatillerini eşsiz kılmak isteyen çiftler Cunda balayı otelleri seçeneklerini tercih edebilirler.