Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Cunda Butik Oteller

Yükleniyor..
Cunda'da kriterlerinize uyan 85 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Cunda Butik Otelleri Hakkında

Cunda adası Ege’nin en büyük adalarından biridir. Son zamanlarda gördüğü ilgi, sahip olduğu muhteşem doğal güzellikleri, denizi ve otantik ortamıyla yerli turistlerin en gözde tatil yerlerinden biri haline gelmiştir. Denizinin berraklığı ve turkuaz rengiyle misafirlerini büyülemeyi becerebilen kendine has tarif edilmez bir çekiciliği vardır Cunda adasının. Son yıllarda tesisleşme konusunda yaptığı ataklarla adında çok sık bahsettiren Cunda adası tarihiyle de insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ağırlıklı olarak yerli turistleri çeken Cunda adası şimdilik iç turizme hizmet etse de çok kısa bir zaman sonra yabancı turistleri de kendine çekmeyi başarabileceğinden emin olabiliriz.

Cunda butik otelleri bu anlamda bir ekol oluşturmuştur. Tesis çeşitlilikleriyle diğer tatil bölgelerine de örnek olan Cunda adası her kesimden ve her bütçeden insana hizmet verebilecek kabiliyette bir profesyonelliğe de sahip olmuştur. Cunda adası Ege’yi inci gibi süsleyen bir ada olması yerli turistleri kendine çekmesi ve her kesimden insanın imkanlarına göre kendine adada kendine yer bulması burayı bir turizm merkezi haline getirmiştir. Ege kıyılarındaki tatil merkezleri ülke insanının beklentilerini karşılayacak kalitede olması ve tatil bütçelerini zora sokmayacak kadar makul bir seviyede olması adaya ve insanlara farklı bir avantaj sağlamıştır. Yabancıya endeksli tatil merkezleri genellikle yerli turistlerin bütçelerini aştığı için orta gelirli insanları buralara yöneltmiştir. Hizmet kalitesi bakımından diğer yerlerden geriye kalmayan Cunda adası butik otelleri ile orta gelire hizmet vermede adeta fark atmıştır. 

Cunda Butik Tatil

Cunda butik otel konsepti diğer otellere göre aileye daha uygundur. Daha rahat ve daha samimi bir ortam avantajı olmasına rağmen asıl tercih sebebi makul fiyatlarının olmasıdır. Cunda butik oteller üyük otellerin resmi ve kurumsal ağırlığını yaşamadan daha kendilerinden bir ortamda tatil yapmayı tercih eden kişilerin ilgi duyduğu otel tipidir. Cunda butik otelleri ve tesislerinin bu konsepte aldığı mesafe gerçekten dikkate değer bir başarıdır. Makul fiyatlarla verdiği kaliteli hizmetleri ve aile ortamının daha kolay sağlandığı bu otellerin sayısı her geçen gün hızla artmaktadır.  Orta gelir düzeyindeki insanların sıklıkla tercih ettikleri butik otel tipi her geçen gün turizm bölgelerinde sayıları hızla artmaktadır. Aile sıcaklığının olduğu ve diğer müşterilerle kurulan dostlukların sayısı butik otellerde daha fazladır. Müşteri sayısının ve kalabalığının çok olmaması ve bundan dolayı kurulan dostlukların hikayeleri genelde butik otel tarzı yerlerde çok olur. Kalabalıklar insanı korkutur, ilişki kurmak daha zor olur. Ama Cunda butik otelleri bu noktada gerçekten başarılı bir performans sergileyerek yoluna devam etmektedir. Adanın otantik ve büyüleyici ortamında samimi içten bir butik otel Cunda tatili daha bir farklı olur. 

Cunda Butik Otelleri Pahalı mıdır?

Cunda adasını yerli turizmin merkezi haline getiren en büyük özellik fiyatlarının çok makul olmasıdır. Orta gelirli bir ailenin rahatlıkla kalabileceği fiyat politikasıyla verdikleri hizmeti kıyasladığınızda gerçekten Cunda butik otel fiyatlarının makul olduğunu göreceksiniz. Tüm bunların yanında otel kaliteleri de müşteri memnuniyetini en üst sıralara çıkarmaktadır. Hem fiyat hem de kalite bakımında uygun olması Cundayı ulusal bir marka haline getirmiştir kısa sürede. Tüm bu ayrıcalıkları fark eden yerli turistin bu bölgeleri tercih etmesi gerçekten verilen hizmetin kalitesiyle doğru orantılıdır. Her türlü övgüyü hak eden Cunda butik otelleri diğer tatil bölgelerine bir başarı örneği de sunmuştur. Yerli turizmin canlanmasında ve büyümesinde Cunda adasının da kendine göre hiç te azımsanmayacak bir katkısı olmaktadır.  Cunda adası, Cunda butik oteller ile ulusal bir marka olma yolundan, uluslararası marka olmaya doğru emin adımlarla ilerlemektedir.