Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Cunda Havuzlu Oteller

Yükleniyor..
Cunda'da kriterlerinize uyan 5 tesis bulundu.

Cunda Havuzlu Oteller Hakkında

Cunda adası doğal güzelliklerinin yanı sıra kaliteli tesisleriyle de fark yaratmayı başaran bir tatil adasıdır. Cunda havuzlu otelleri, denize sıfır otelleri, aile otelleri diye tanımlayabileceğimiz alkolsüz otelleri, apartları ve butik otelleriyle tüm konaklama çeşitliliklerini bir arada bulunduran bir merkez olmuştur. Tatil planlarımızın merkezinde aslında deniz ve havuz ikilisi vardır. Denizin kendine özgü bir keyfi ve güzelliği varsa da oteldeki havuzun konforuna da ihtiyaç duyarız. Plajlar her zaman tatilin vazgeçilmezidir ama plajda özellikle de çocuklar ile bulunuyorsanız devamlı tetikte olma ihtiyacı hissedersiniz. Çünkü uçsuz bucaksız denizde çocuklarınızın ve ailenizin güvende olduğunu görmek istersiniz. Bu da haliyle yorar insanı. Havuz her zaman için denizin size yüklediği yorgunluğu giderir. Havuz başında ailen ve çocuklarınız daha gözünüzün önündedir. Çocuğunuz denizde iken her zaman gözünüzün üstünde olma zorunluluğu havuzda yoktur. Denize göre daha emniyetlidir. Hele de aileniz veya çocuklarınız yüzme bilmiyorsa havuzun rahatlığını denizde bulamazsınız. Otellerdeki havuzun kalitesi, temizliği ve hijyen kurallarına uyup uymadığı çok önemlidir. Eğer bu standartları sağlayan bir oteldeyseniz hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz havuzu. Cunda adası havuzlu oteller muhteşem bir tatil için tüm imkanları konukları için seferber etmektedir. Siz de Cunda özel havuzlu oteller ile istediğiniz şartlarda bir tatili en güzel şekilde yapabilirsiniz. 

Havuzlu Otel Kalitesi

Havuzlu otelleri tercih ederken özellikle havuzun kalitesini incelemeniz gerekir. Günlük bakımları ve temizliği kadar çevre şartları da önemlidir. Güvenlik açısında çevre taşlarının kaygan olup olmaması önem arz eder. Ayrıca çocuk havuzlarının derinliği ve emniyeti de çok önemlidir rahat bir tatil için. Tüm bu şartlara sahip otelleri Cunda adası havuzlu oteller ile  bulabilirsiniz. Denizinin, doğasının güzelliği kadar otelli havuzların standartları da her geçen gün artan Cunda bu konuda da ihtiyaç duyulan bütün beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Cunda adasında özel havuzlu oteller özellikle yerli turizme hitap ettikleri için müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutarak ideal havuz için gereken tüm bakım masraflarından kaçmadan kaliteli bir hizmet vermektedirler.
Hepimiz tecrübe etmişizdir. Çocuklar havuzu denize her zaman tercih ederler. Havuzda daha bir keyif alırlar ve daha kolay sosyalleşirler çevreleriyle. Ama deniz de çevresine pek dikkat kesilemezler, dikkatlerinin hepsini dalgalara, kumlara verirler. Oysa havuz da tüm dikkatleri sınırlı bir mekânda olduğu için çevresini daha kolay fark ederler. Havuz başında edindikleri arkadaşlıkları genelde plajlarda kuramadıklarını hemen hemen hepimiz tecrübe etmişizdir. Havuz başında tanıştıkları arkadaşlıklarını 1 yıl boyunca anlatır dururlar. Bu yüzden özellikle çocuklu ailelerin tercihi genel de havuzlu oteller olmaktadır. Çocukların geçirdiği güzel vakit bizim de hanemize yazıldığı için bizim de tatilimiz eğlenceli hale gelir. Cunda adası havuzlu oteller hem çocuklar hem de ebeveynler için en iyi tercih olacaktır.

Ada, Deniz ve Havuz Üçlüsü

Tatil denince özellikle yaz tatillerinde deniz kadar havuz da önemlidir. Denizin tadını kokusunu almadan bu ihtiyaçlarınızı havuzda alamazsınız. Akşam saatlerinde plajda denize giremeyeceğimiz için akşamdan sabaha geçen tüm zamanımızı havuz ve havuz etrafında yapılan sohbetlere ayırırız. Havuzsuz bir otelde ne kadar yavan bir zaman geçireceğimizi düşünürsek havuzun tatilde bizim ve çocuklarımız için ne kadar önemli olduğunu anlarız. Cunda adası havuzlu otelleri size ve çocuklarınıza hem denizin hem de havuzun tüm keyfini eksiksiz sunabilecek kalitede tesislere sahiptir. Tatilde suda çekilen en net ve en güzel fotoğraflarımız her zaman havuzda çekilen fotoğraflardır. Denizdeki çekimler biraz daha zahmetli ve biraz daha profesyonellik gerektirdiği için denizde verilen pozlarımızın hiçbir fotojenik olmaz. Albümümüz de tatil resimlerimizin çoğunun havuz resimleri olmasının sebebi de budur. İdeal tatil denizsiz olmaz. Ancak havuzsuz hiç olmaz. İdeal bir tatil için eksiksiz tesislere ve otellere sahip Cunda adası havuzlu otelleri tüm beklentilerimize fazlasıyla cevap vermektedir. Siz de Cunda özel havuzlu oteller ile tatilinize renk katabilirsiniz. İster tek başınıza ister ailenizle mükemmel bir tatil deneyimi için Cunda adası ideal tercih olacaktır.