Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Cunda Muhafazakar Oteller

Yükleniyor..
Cunda'da kriterlerinize uyan 3 tesis bulundu.

Cunda Muhafazakâr Oteller

Cunda Balıkesir iline bağlı Ayvalık ilçesinde yer alan küçük bir adadır. Oldukça şirin ve güzel bir ortama sahip olmasından dolayı her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayarak faydalı hizmetler veriyor. İki günlük bir tatil kaçamağı bile yapsanız tüm stresinizi burada bırakma şansı elde edebilirsiniz. Balayı tatilini yaz aylarına denk getiren insanlar için tercih edebileceğiniz mekânlar arasındadır. Tarihi mekanları, otel olanakları, birbirinden farklı sokak ve konseptleri ile balayı tatilinde gelinebilecek bir yerdir. Günümüzde tatile olan talep arttıkça herkesin istek ve arzusuna göre oteller düzenlenir. Muhafazakâr kadınlar içinde sadece sizlere özel bir otel de kalabilirsiniz. Cunda muhafazakar oteller fiyatları bakımından herkesin bütçesine uyumludur. Cunda adasında dilediğiniz hizmeti ve sizlere uyumlu olan otelleri bulabilirsiniz.

Cunda Muhafazakar Balayı Otel Olanakları Nelerdir?

Dini inancı gereği kendinize özel bir balayı tatili yapmak isteyenlerin uğrak noktası muhafazakâr oteller normal otellerde mevcut olan olanakları sağlar. Balayı oteller bakımından oldukça rahat edebileceğiniz konfora sahip olan bu otellerde güzel bir tatile merhaba diyebilirsiniz. Fiyat bakımından ucuz cunda muhafazakar oteller de tercih edebilirsiniz. Muhafazakâr otel olanakları tüm otellerde olduğu gibi şu şekilde gösterilebilir.
•    Ücretsiz internet hizmeti verilerek 7 24 internete girebilme imkânınız vardır.
•    Araba ile Cunda adasına gelecekseniz eğer muhafazakâr otellerde ücretsiz otopark hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
•    Temizlik hizmetleri anlaşmış olduğunuz otele göre değişkenlik gösterse de muhafazakâr otellerin hemen hemen hepsinde çamaşır yıkama hizmeti vardır. Haftanın belirli bir zamanında ya da istediğiniz bir günde çamaşır yıkama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
•    Açık yüzme havuzu vardır bu havuzlar size aittir.
Balayı oteller bakımından sizlerin istediği hizmet ve fiyata göre uygun cunda muhafazakâr otelleri seçerek ideal bir balayı geçirebilirsiniz. Özellikleri yeni evli çiftler için balayı otelleri birçok seçenek sunuyor.

Cunda Adası Gezilecek Yerler Nelerdir?

Cunda adası Balıkesir’in güzel yerlerinden birisidir. Gezdikçe mutlu olacak ve şirin yerleri keşfettikçe cunda adasından daha fazla keyif alacaksınız.

Âşıklar Tepesi

Cunda adasının en güzel manzaralı noktası âşıklar tepesidir. Bu tepeye çıktığınız zaman adaya ve denizi kuş bakışı bir şekilde görebilir ve tüm manzaralara şahit olabilirsiniz. Oksijen seviyesi oldukça yüksek olan bu tepede yel değirmeni mevcuttur. Buraya geldiğiniz zaman mutlaka bu tepeye çıkmanız tavsiye edilir.

Hafızalardan Silinmeyecek Cunda Sokakları

Yürüdüğünüz yollardan dolayı ilk kez yorulmamayı öğrendiğiniz yer olarak anacağınız Cunda adası sokakları ile ünlenmiş yerler arasındadır. Rengârenk çiçeklerin süslediği sokaklar, mis kokulu doğası, her gittiğiniz noktada karşılaşılan ayrı sürprizler ile gidip görülmesi gereken yerler arasındadır. Bazı noktalarında evler Rumlar tarafından yaptırılmış ve mimarisi de onlara aittir. Burada bulunan çoğu taş evler otel ve butik konsepti ile gelen ziyaretçiler için hizmete açılmıştır. Cunda adasının renkli sokaklarında keyif kahvesi yudumlayarak güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Farklı Bir Eser Olan Saatli Cami

Fevzipaşa mahallesinde yer alan bu cami eski dönemlerden bugüne dek varlığını sürdürmüştür. 1840 yılında yapılan bu cami mimari olarak oldukça farklıdır. Eski dönemlerde kilise olsa da halkın ihtiyaçları göz önüne alınarak camiye dönüştürülmüştür.

Cunda Adasına Nasıl Gidilir?

Zengin mutfak kültürü, gezilecek yerleri, doğal ve tarihi mekânları ile sevilen yer olan Cunda adasına İstanbul üzerinden feribot ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bandırma da feribottan inerek Bandırma’dan sonra 3 ila 4 saat arasında otobüs ya da kendi aracınız ile buraya ulaşabilirsiniz. Uçak ile gitmek isteyenler için Edremit Koca Seyit havalimanında inerek buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Gidilebilecek en güzel mevsim yaz aylarıdır. Dilerseniz ekim ve eylül aylarında da gelerek güzel bir tatil geçirebilirsiniz.