Düzler Apart Oteller

Birçok insan okullar kapansa da tatile gitsek, diye hayal kuruyor. Yaz tatilinin gelmesi sonucunda çoğu aile tatile çıkmaya başladı. Tatil beldeleri akın akın turist ağırlamaktadır. Özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerine ilgi yoğundur. Denize girip tüm bir yılın yorgunluğunu atmak isteyen herkes, memleketlerinden Ege ve Akdeniz' e doğru yola çıkmaktadır. Dört ya da beş yıldızlı oteller, apart, butik oteller, pansiyonlar ve balayı otelleri yaz aylarından önce ya da yazın başlangıcında çabucak dolmaktadır. Siz de tatil planı yapıyorsanız öncelikle nereye gitmek istediğinize karar vermelisiniz. Tercihiniz sakin bir tatilden yana ise Düzler tam size göre olacaktır.

Düzler Nereye Bağlıdır?

Düzler, Balıkesir' in Erdek ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Topraklarının bir kısmı Ege’ de, bir kısmı ise Marmara' da bulunan Balıkesir' in, Marmara kısmında yer almaktadır. Balıkesir turist çekmeye yetecek başlıca güzelliklere sahiptir. Edremit, Ayvalık, Marmara Adaları gibi turistik yerlerden biri de Erdek'tir. Özellikle Erdek' e bağlı Düzler tatil köyü çoğu turistin uğrak noktasıdır. İstanbul' a yakın olduğu için İstanbul’ dan dan gelen çok sayıda tatilciyi ağırlar.

Tatil İçin Düzler' e Gitmek

Tatil için Düzler' e gitmek, sakin bir plajda, doğa ile iç içe olmayı sevenler için en doğru seçenektir. Düzler, doğal ve temiz plajları ile sizlere güzel bir tatil imkânı sunuyor. Eğer ki tatil yapmak için Düzler’ i seçtiyseniz, uygun Düzler apart oteller pansiyonlar ya da butik oteller için erken rezervasyon yaptırmalısınız. Keyifli bir tatil için Düzler güzel bir tercihtir.

Düzler' de Gezilecek Yerler

Düzler, tatil mevsimi açıldığında birçok tatilcinin ilgisini çeken güzel bir köydür. İyi bir tatil geçirmeniz için gerekli olan denizin ve gökyüzünün mavisi, huzurun rengi olan yeşil ile harmanlanmış bir halde karşınıza çıkar. Tercihiniz, Düzler' e gitmekten yana ise bütçenize uygun oteli seçmek için ucuz Düzler apart oteller diye araştırma yapabilirsiniz. Böylece size göre olan oteli kolayca bulabilir ve yer azaldıkça artan fiyatlara maruz kalmadan uygun bütçeli bir tatil yapabilirsiniz.

Düzler' de Konaklama İmkânları

Düzler' de çeşitli konaklama imkânları mevcuttur. Bu imkânlar ve otel çeşitleri şunlardır
•    Butik oteller
•    Apart oteller
•    Moteller
•    Pansiyonlar
•    Tatil otelleri
Bunlardan dilediğinize, zevkinize ve bütçenize uygun olanı seçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Otellerin konumuna ve fiyatına bağlı olarak konforu da değişmektedir. Lükslük ve hizmet arttıkça fiyat artmaktadır. Siz de bunu göz önünde bulundurarak ona göre rezervasyon yaptırmalısınız.

Düzler' de Bulunan Apart Oteller

Tatil beldelerinde en çok tercih edilen oteller arasında, apart oteller bulunur. Apart oteller uygun fiyatlı olduğu için çok tercih edilir. Apart oteller diğerlerinden farklı olarak, bir oda değil daire kiralamaktır. Kendine ait mutfağı, odaları ve banyosu bulunur. Genellikle ailelerin tercihi apart otellerdir. Düzler’ de de apart oteller bulunur. Eğer ki eşiniz ve çocuklarınız ile Düzler' e tatile geliyorsanız sizin için en uygun olanı apart otellerdir. Düzler apart oteller fiyatları için gerekli internet sitelerine bakabilirsiniz. 
Düzler’ de çok sayıda tatil oteli, apart otel, butik otel ve pansiyon hizmet vermektedir. Düzler' e rağbet çok olduğu için bu konaklama yerlerinin hepsi çabucak dolmaktadır. Özellikle bayramlarda ya da yaz tatilinde, gitmeyi düşünüyorsanız önceden yerinizi ayırtmanız gerekir. Aksi takdirde konaklayacak yer bulamazsınız. Bu yılki tasarladığınız tatil planları arasına Düzler' i de eklemeli ve huzur veren masmavi denizin keyfini çıkarmalısınız.