Balnet

Erdek Narlı Otel ve Pansiyonları Hakkında

Tatili sadece deniz kum ve havuz üçlemesinde düşünürsek hayallerimizi kısıtlamış oluruz. Tamamen doğanın ve tarihin kucağında her günü değişik sürprizler ile yaşamak için bazen de konfordan uzaklaşmamız gerekir. Her ne kadar konfor da tatilde beklenilen ihtiyaçların başında gelse de inanılmaz bir doğa ve macera için vazgeçilebilir bir şeydir. Tatil konseptlerini sadece deniz, havuz, eğlence ile sınırlamak bazı güzellikleri geç keşfetmemize sebep olabiliyor. Erdek Narlı otel ve pansiyonları ile alternatif doğa tatilini keşfedebilirsiniz.

Bir Doğa Harikası Erdek Narlı

Narlı Kapıdağ yarımadasını en batısında yer alan küçük ve şirin bir köydür. Köyün geçim kaynağı balıkçılık ve turizmdir. Erdek’e yakın mesafede bir balıkçı köyü olan Narlı Köyü denizin, ormanın ve doğanın iç içe geçtiği harika bir saklı cennet konumundadır. Eskiden yoğun olarak balıkçılık yapılan köyde şimdiler de yerli turizme yönelik yatırımların ve tesislerin yapıldığına şahit olmaktayız. Bandırma’ya ve Erdek’e çok yakın bir yerde olan Narlı köyüne ulaşım oldukça kolaydır. Kazdağları eteklerinde kurulan köyde ormanın varlığı, akarsuların çokluğu ile yerli ve yabancı turistlerin her geçen gün daha fazla dikkatini çekmektedir. Erdek Narlı otel ve pansiyonları kaliteli hizmetleri ve doğayla iç içe yapıları ile öne çıkmaktadır.
Narlı Köyü denizin yanında değişik tatil alternatifleri de sunar tatilcilere. Sakin ve sessiz bir tatil beldesi arayanlar için bulunmaz bir yerdir. Hem sahil köyü olması hem ormanların ve emsalsiz doğa güzelliklerini barındırmasından dolayı; buranın tatilcileri otel, deniz ve havuz üçlemesinden daha farklı ortamlarda tatilini geçirir. Planlı doğa yürüyüşlerinin yapıldığı, onlarca mesire ve piknik yerlerini ve tesislerini barındıran Narlı Köyü her yıl gelişerek ismini duyurmaktadır. Narlı Köyü sahip olduğu tüm güzelliklerinin yanında, her geçen gün ihtiyaca cevap verebilen otellere, pansiyonlara ve farklı turistik tesislere de sahip olarak modern bir tatil köyü halini almaktadır. Erdek Narlı otelleri ile hayalinizdeki tatilin çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Doğayla İç İçe Tatil

Tatil planlarımızda eğer doğadan kopmadan, doğa ile iç içe bir ortamda tatil planlaması yapıyorsak tercih edebileceğimiz yerlerin başında Narlı Köyü gelse diğer yerlere kesinlikle haksızlık etmiş sayılmayız. Çünkü sahip olduğu doğal ve bozulmamış güzellikleriyle size denizi, dağı ve ormanı aynı mekânda sunabildiği için bir ayrıcalığı hak ediyor. Her bütçeye uygun otel ve pansiyonlar kolay bir konaklama imkanı sağlar. Erdek Narlı otelleri uygun fiyata kaliteli hizmet imkanı verir. Öte yandan, pansiyonculuk da en az otel hizmetleri kadar gelişmiş durumdadır. 
Denizin ve ormanın etraflarında oluşan mesire ve dinlenme yerleri ülkenin her tarafında görebileceğiniz türden yerler değildir. Kazdağlarının muhteşem havasını eteklerindeki bu tesislerde kolayca hissedebilirsiniz. Ülkemizde bulunan adeta saklı cennetlerde biri olan Narlı Köy yerli tatilcilerin bütçesini zorlamadan çok uygun bir fiyat ile tatil geçirebilme imkanı sağlar. Ayrıca son yıllarda Erdek Narlı pansiyonları ve Erdek Narlı otelleri yabancı turistlerin de çokça ilgisini çekmektedir. 

Muhteşem Bir Tatil İçin Narlı

Narlı Köy İstanbul ile kolay ulaşıma sahip olduğu için genellikle İstanbul merkezli bir yoğunluk yaşar. Büyük şehirlere olan yakınlığı ile ulaşım konusunda pek sıkıntı çekilmez. Aile pansiyonlarının çok olması genelde pansiyonu tercih eden aileleri buraya çekmektedir. Pansiyon tatilleri otel tatillerinden daha farklı taraflara sahiptir. Ortak kullanım alanları, bu alanları kullanırken kurulan dostluklar genelde pansiyon ortamlarında çok olur. Sahildeki kafe ve lokantaların ihtiyaca cevap verebilecek düzeyde olması tatilcileri tesis konusunda herhangi bir sıkıntıya sokmaz. Yerli turistin tüm beklentilerini yeterli derece de karşılayabiliyor olması Narlı Köyünü her geçen gün daha tanınır hale getirmiştir. Narlı küçük, şirin, sessiz ve huzurlu bir tatil ortamı arayanların ve doğa ile başbaşa bir tatil geçirmek isteyenlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bir tatil köyüdür. Siz de tatilinizi Erdek Narlı otelleri ya da Erdek Narlı pansiyonları ile en keyifli şekilde geçirebilirsiniz. İster sevdiklerinizle, ailenizle ya da kendi başınıza Narlı Köyde sakin, sessiz, huzurlu ve doğayla iç içe mükemmel bir tatile kapı aralayabilirsiniz.