Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Erdek Ocaklar Havuzlu Oteller - En İyi Ocaklar Havuzlu Otelleri

Yükleniyor..
Erdek Ocaklar'da kriterlerinize uyan 11 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Erdek Ocaklar Havuzlu Otelleri Hakkında

Tatil planlarımızı yaparken deniz ve havuzu düşleriz. Her ikisinin bulunduğu tesislerin genellikle turizm tesislerinin çok olduğu tatil merkezlerinde bulunması buraların çok hareketli ve kalabalık olmasını beraberinde getirir. Eğer sessiz, sakin ve küçük bir yer hayal ediyorsanız hem deniz hem de otelde havuz beklentilerinizin karşılanması için ciddi araştırma yapmanız gerekmektedir. Çünkü küçük tatil beldelerinin ve tatil köylerinin de çoğunda özel havuz bulunmamaktadır. Denizin kendine özgü bir keyfi ve güzelliği varsa da oteldeki havuzun konforuna da ihtiyaç duyarız. Erdek Ocaklar Köyü havuzlu oteller bu konforu size sağlar. Bu konfora normalde küçük beldelerde pek sık rastlayamazsınız. Sakin ve fazla kalabalık olmayan yerler de havuzlu otellerin sayısı azdır. 
Plajlar her zaman tatilin vazgeçilmezidir ama plajda aileniz ile bulunuyorsanız devamlı tetikte olma ihtiyacı hissedersiniz. Çünkü uçsuz bucaksız denizde çocuklarınızın ve ailenizin güvende olduğunu görmek istersiniz. Bu da haliyle yorar insanı. Plajdaki bu yorgunluğunuzu otelin havuzunda şezlongta atarsınız. Havuz her zaman için denizin size yüklediği yorgunluğu giderir. Havuz başında aileniz ve çocuklarınız daha gözünüzün önündedir. Çocuğunuz denizde iken her zaman gözünüzün üstünde olma zorunluluğu havuzda yoktur. Denize göre daha emniyetlidir. Hele de aileniz veya çocuklarınız yüzme bilmiyorsa havuzun rahatlığını denizde bulamazsınız. Otellerdeki havuzun kalitesi, temizliği ve hijyen kurallarına uyup uymadığı çok önemlidir. Eğer bu standartları sağlayan Erdek’e bağlı Ocaklar Köyünde bir oteldeyseniz hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz havuzu. Erdek Ocaklar Köyü havuzlu oteller hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeker.

Ocaklar Köyü’nde Muhteşem Tatil

Erdek Ocaklar Köyü havuzlu oteller dışında doğa yürüyüşlerinde de size muhteşem güzellikler sunar. Yarımada şeklindeki kordonda yürüyüş ve tekne gezintileri ayrı bir zevkin kapılarını açar size. Havuzun başında insanlar daha rahat eder. Plaj keyfinin ardından yapacağınız bir doğa yürüyüşünün yorgunluğunu otelde havuzun başında atarken Kazdağlarının bol oksijenli havasını Ocaklar Köyünde hissedebilirsiniz. 
Erdek Ocaklar Köyü özel havuzlu oteller arasından tercih yaparken havuzun kalitesini incelemeniz gerekir. Günlük bakımları ve temizliği kadar çevre şartları da önemlidir. Güvenlik açısından çevre taşlarının kaygan olup olmaması önem arz eder. Ayrıca çocuk havuzlarının derinliği ve emniyeti de çok önemlidir rahat bir tatil için. Tüm şartlara sahip otel sayısı her geçen gün Erdek’te artmaktadır. Denizinin, doğasının güzelliği kadar otelli havuzların standartları da her geçen gün artan Erdek Ocaklar Köyü havuzlu oteller bu konuda da ihtiyaç duyulan bütün beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Ocaklar Köyündeki oteller özellikle yerli turizme hitap ettikleri için müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutarak ideal havuz için gereken tüm bakım masraflarından kaçmadan kaliteli bir hizmet vermektedirler.

Çocuk Dostu Tatil

Hepimiz tecrübe etmişizdir. Çocuklar havuzu denize her zaman tercih ederler. Havuzda daha bir keyif alırlar ve daha kolay sosyalleşirler çevreleriyle. Ama denizde çevrelerine pek dikkat kesilemezler, dikkatlerinin hepsini dalgalara, kumlara verirler. Oysa havuzda tüm dikkatleri sınırlı bir mekanda olduğu için çevresini daha kolay fark ederler. Havuz başında edindikleri arkadaşlıkları genelde plajlarda kuramadıklarını hemen hemen hepimiz tecrübe etmişizdir. Doğa gezisi sonunda gördüklerini havuz başında tanıştıkları arkadaşlıklarını 1 yıl boyunca anlatır dururlar. Bu yüzden özellikle çocuklu ailelerin tercihi genelde Erdek Ocaklar havuzlu oteller olmaktadır. Çocukların geçirdiği güzel vakit bizim de hanemize yazıldığı için bizim de tatilimiz eğlenceli hale gelir.

Tatilde Deniz - Doğa - Havuz Üçlüsü

Tatil denince özellikle yaz tatillerinde deniz, doğa kadar havuzda önemlidir. Denizin tadını kokusunu almadan, doğanın size sunduğu güzellikleri yaşamadan havuzun konforunu tatmadan eksiksiz bir tatil yapmış olmazsınız. Doğa, deniz ve havuz üçlüsü ideal bir tatil ihtiyacınızı karşılamaktan öte değişik anılar biriktirmenize de sebep olur.
Akşam saatlerinde plajda denize giremeyeceğimiz için akşamdan sabaha geçen tüm zamanımızı havuz ve havuz etrafında yapılan sohbetlere ayırırız. Havuzsuz bir otelde ne kadar yavan bir zaman geçireceğimizi düşünürsek havuzun tatilde bizim ve çocuklarımız için ne kadar önemli olduğunu anlarız. İdeal tatil denizi, doğası ve havuzu ile tamamlanır. Yerli turistler için Ocaklar Köyü mükemmel bir tatilin merkezi olmaya aday şirin bir köy olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.