Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Ayvalık Sarımsaklı Aile Otelleri ve En İyi Ayvalık Sarımsaklı Aile Otelleri

Yükleniyor..
Ayvalık Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 59 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Ayvalık Sarımsaklı Aile Otelleri Hakkında

Ayvalık’ın Küçükköy beldesinde bulunan Sarımsaklı ismini bölgede ev yapımında bulunan sarımsı renkli taşlardan almaktadır. Sahip olduğu 7 km’lik muhteşem plajı ile dünya harikalarından biridir. Sarımsaklı denilince turkuaz renkli temiz ve pırıltılı denizi akla gelmektedir. Küçük bir nahiye olmasına karşı sahip olduğu ün kendisinden büyük olan ender turizmin yerlerimizden birisidir. Her geçen gün adından daha da sık söz ettirmeyi başaran Sarımsaklı sahip olduğu doğal güzelliklerle de insanları büyülemeyi başarıyor. İç turizm dediğimizde çoğunlukla ailemizle yaptığımız tatil aklımıza gelir. Kültürümüzde tatil arkadaşlardan çok aile ile birlikte yapılır. İç turizme yönelik çalışan işletmeler aileye yönelik konseptler oluşturmuşlardır. İç turizm ve dış turizm tatil tesislerimiz arasında hizmet açısından fazla bir fark olmamakla birlikte genel de seçilen tatil bölgesi ile farklılıkları ortaya çıkar. Yerli turizme yönelik tesisler genellikle Ege bölgesi, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde yoğunlaşmıştır. Her ne kadar yabancı turizme açık olsa da tamamına yakını yerli turistlere yöneliktir. Ayvalık Sarımsaklı aile otelleri ile öne çıkmaktadır.
Aile Otelleri dediğimiz otel konseptlerinde aile ortamını bölmeden verilen hizmetler sunulmaktadır. Yabancıya verdiğimiz hizmet ile yerli turistlere verdiğimiz hizmet arasında belirgin farklılıklar vardır. Aile otellerinde örf ve ananeler göz önüne alınarak programlar düzenlenir ve sistem ona göre planlanır. Birlikle eğlenme ve dinlenme için gerekli bütün planlamalar en ince ayrıntısına kadar düşünülecek sezona hazırlık yapan tesisler iç turizm de büyük bir boşluğu doldururlar.  Ailenin temel tatil ihtiyaçlarına cevap verecek tesisler hususunda Ayvalık Sarımsaklı aile otelleri gerçekten fark yaratmıştır. Hem konaklama yerlerinin mütevazi ve her bütçeye uygun olması ve aynı zamanda da temiz ve kaliteli olması Sarımsaklıyı her geçen gün daha fazla tercih edilir hale getirmiştir.

Huzur Dolu Sarımsaklı Tatili

Dünyada olduğu gibi artık ülkemizde de aileler birlikte zaman geçirme imkanlarına sahip değiller. İş hayatının yoğunluğu ve yoruculuğu ile aile içi iletişim ve beraber zaman geçirme lüks haline gelmiştir. Hızlı akan hayatın için de boş zamanlarımızı genellikle telefon ve sosyal medya ile doldurunca birlikteliğe zamanımız kalmıyor. İyi bir tatilin şartlarından birisi de tatilde sosyal medya da ve telefonda olabildiğince uzak durmak olacaktır. Hayatımızın neredeyse tamamını kapsayan internete hiç değilse tatilde ara vermeli ve birbirimize zaman ayırmalıyız. Ayvalık Sarımsaklı aile otelleri bu birlikteliği kaliteli kılacak ortamlar hazırlayabildiği için tercih ediliyor. Aile tatilin birlikte zaman geçirme yeri olduğunu ve bu yüzden aile ekonomisini etkileyecek kadar bir bütçe ayrıldığının tüm bireyler farkında olarak tatilde en yüksek verim sağlamayı amaçlamalıdır. 
Sosyal medya ve telefon olmadan birlikte geçirilecek 10 günlük tatil, her aile bireyinin yeniden birbirlerini keşfetmelerini sağlayacaktır. Çok hızlı akan yaşam şartlarımızda tatil artık istek değil ihtiyaç halini almıştır. Bunun için kaliteli bir tatil yapabilmek için yer ve tesisin seçiminde titiz davranılmalı, ödenecek ücret ile alınacak hizmetler tek tek tetkik edilerek karar verilmelidir. Araştırılmadan alınan bir tatil kararı sizi rahatlatmak yerine ailece gerilmenize sebep olabilir. Bu yüzden referansı olan yerlere ve tesislere göz atmaktan fayda var. Ayvalık Sarımsaklı aile otelleri yerli turizmde daha çok tanınır olma istekleri ve gayretleri tesislerin ciddiyeti sizlere tercih hususunda kolaylıklar sağlayacaktır.

Ayvalık Sarımsaklı Aile Tatili

Aile oteli konseptimiz aslında turizmimizde yeni bir model değil. Tatil kültürümüz oluşmaya başladığından günümüzü kadar olan var olan bu model son yıllar da artık ayrın bir sektör haline gelmiştir. Ailenin kültürüne aykırı hizmet vermeyen, aileyi tanıyan ve iletişim dilini ona göre kullanan Ayvalık Sarımsaklı aile otelleri gibi tesislerimiz sayesinde aile otellerimiz her geçen gün büyümekte ve cirolarını artırmaktadır. Aile sıcaklığını ve samimiyetini verebilen eğitimli elemanların sayesinde de ileride yabancı aile otellerinin sayısı hızla artacaktır. Ayvalık Sarımsaklı’da aile otelleri ile ailenizle ve tüm sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil yapabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak oldukça uygun fiyata tatil planınızı şimdiden gerçekleştirin, Ayvalık Sarımsaklı’nın keyfini ailenizle çıkarın.