Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Ayvalık Sarımsaklı Balayı Otelleri

Yükleniyor..
Ayvalık Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 24 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Sarımsaklı Balayı Otelleri

Tatil denilince akla gelen deniz, kum, güneş üçlüsü şu sıralarsa herkesin hayallerini süslüyor. Tatil fikri yaz aylarında insanları daha da cezbediyor. Sıcakların artması ile birlikte insanlar denizin ve güneşin tadını çıkartmak istiyor. Tatil yaparak dinlenmek, iş stresinden uzak kalmak, şehrin boğucu havasından bir an olsun kurtulmak fikri insanları cezbediyor. Tam anlamıyla tatil başlı başına bir dinlenme şekli aslında. İnsan kendine gerçekten zaman ayırmalı, kendini ara sıra dinlemeli. Ufak kaçamaklar yaparak kafa dinlemeli. Bu sayede daha dingin bir ruh haliyle gerek sosyal, gerek iş hayatı için daha motive edici ve verimli olur. Sarımsaklı balayı otelleri fiyatları yeni evli çiftleri zorlamayacak şekilde ayarlanmış olup oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Bu sebeple sorunsuz bir şekilde yeni evli çiftler kalabilmektedir.

Saklı Cennet Sarımsaklı

Ucuz Sarımsaklı balayı otelleri sayesinde düşük fiyatlara otellerde kalmak mümkün olup bölgede fiyatlar oldukça uygundur. Tatil planı yaparken Balıkesir ilini tercih edebilirsiniz. Balıkesir'in birçok ilkesi vardır. Bu ilçeler ve ilçelerin beldeleri turizm açısından oldukça gündemdedir . Bunlar bir tanesi Sarımsaklı bölgesidir. Sarımsaklı Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Küçük köy beldesinde bulunur. Tam anlamıyla tatil beldesidir. Kalabalık insan akını yoktur. Sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz. 

Sarımsaklı Sahili

Sarımsaklı uzun plajın bulunduğu bir bölgedir. Altın sarısı kumlarıyla vazgeçilmez bir plaja sahiptir.  Uzun bir plaja sahiptir. Plaj boyunca cafeler, beacler, restoranlar bulunmaktadır. Hem denize girip masmavi suyun tadını çıkarabilir, restoranlarda bir birinden lezzetli yemek yiyebilir, kafelerinde kahvenizi içip hoş vakit geçirebilirsiniz. Denizi çok temiz ve berraktır. Tartışmasız Balıkesir'in en iyi plajıdır. Sakin yapısı, eşsiz denizi ile tercih edilmektedir. Ulaşım i ise  karayoluyla sağlamak mümkün. Ayrıca yaz boyunca bölgede minibüs seferleri gece geç saat kadar devam ediyor.

Balayı Otelleri 

Sarımsaklı bölgesinde birbirinden farklı otel ve konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Otel seçeneği oldukça fazladır. Balayı otelleri, suit oteller, butik oteller, muhafazakâr aile konseptli oteller bulunmaktadır. Otellerin bir birinden güzel imkân ve fiyatları vardır. Otel çeşitliliği çoktur. Restoranın zenginliği, otelin sunduğu olanaklar, odaların şekil ve dizaynı, odalarda kullanılan eşyaların model ve yapısı otellerin fiyatlarının belirlenmesinde rol oynuyor. Sarımsaklı otel fiyatlarını araştırıp sizde kendi bütçenize en uygun oteli bulup tatilini yapabilirsiniz.  

Çeşitli Otel İmkânları

Otellerde farklı konsept ve birlikte yapılan aktiviteler bulunuyor. Beach parti, animasyon gösterileri, çeşitli konserler, çocuklar için etkinlikler, köpük partileri otellerde yapılan bir kaç aktivite. Balayı için gelen çiftlere özel konsept ve imkanlar sunabiliyorlar. Balayı çiftlerine ayrıca jest yapabiliyorlar. Muhafazakâr aileler için de kendi aile yapılarına göre bayan ve erkeklerin ortak kullanım alanları olan bölgeleri ayrı oluyor. Havuz bayan ve erkek için ayrı, sauna ve hamam bayan ve erkek için ayrı kullanılıyor. Siz de kendi aile yapınıza en uygun oteli bulup konaklayabilirsiniz. Balayı otelleri çiftlerin gözdesi halindedir. Sarımsaklı bölgesinde kalmak için uygun konaklama imkânları bulmak oldukça önemlidir. Bu sebeple bu oteller modern ve yeni sistemler ile yapılmış olup müşterilerin ihtiyaçlarını sorunsuz karşılamaktadır. 

Uygun Balayı Otelleri

Uygun Sarımsaklı balayı otelleri ile sizlere sorunsuz hizmet veren balayı otelleri yeni evli kişilere verilebilecek en büyük hizmettir. Bu oteller bölgenin en güzel ve doğa ile iç içe bölgeleridir. Yeni evli çiftlerin ilk tatillerini burada geçirmeleri oldukça önemli ve çift için çok iyi bir durumdur. Bunun yanında bölgenin doğa ile iç içe olması şehir stresinden kurtulmaya ve güzel bir orman hayatı yaşamanıza olanak sağlayacaktır.