Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Ayvalık Sarımsaklı Muhafazakar Oteller

Yükleniyor..
Ayvalık Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 3 tesis bulundu.

Sarımsaklı Muhafazakâr Oteller

Tatilin insanların vazgeçilmezi olduğu bu dönemlerde insanlar kendilerine en uygun tatil yerlerini aramaktadırlar. Bu seçeneklerden en çok tercih edilen yerlerden biri de Ayvalık’a bağlı Sarımsaklı tatil beldesidir. İstanbul'a yakın olması nedeniyle İstanbullular da çok sık tercih edebiliyorlar. 

Sarımsaklıda Yapılacak Aktiviteler 

Sarımsaklı tatil beldesinde tam 22 adet plaj mevcut olup her sene bu plajlar dolmaktadır. Turistlerin genelde orayı seçmesindeki önemli ayrıntılardan biri de sualtı güzellikleridir. Tekne turları sayesinde adaları da gezme olanağı sağlanan bu belde de tatil sürekli, farklı ve birbirinden güzel aktivitelerle geçebiliyor. Bölgede bulunan ucuz Sarımsaklı muhafazakar oteller ile hem konaklama ihtiyacınızı giderecek hem de kendi dininize uygun ortamda kalmanın rahatlığına varacaksınız.

Sarımsaklı Beldesi Tatilin Adresi

Eskiden beri adının tımarhane adası olması insanları büyük bir merak içinde bırakıyor. İçerisinde bulunan manastırın etrafındaki kayalıkların şekilli oluşumları da doğaseverleri ayrı bir merak içerisinde bırakmayı başarıyor. Ulaşım konusunda da hiçbir sıkıntısı olmayan bu belde hem İstanbul’a hem de Balıkesir’e yakın olması nedeniyle çok merkezi bir konumda bulunmaktadır. Konaklama konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İçerisinde bulunan muhafazakâr oteller sayesinde insanlara huzur içinde bir hizmet sunmaktadırlar. Özellikle içerisinde ailelere yer veren bu oteller gayet sakin bir tatil geçmesine de olanak sağlıyor. Alkolsüz konseptleri sayesinde insanların tercih etmesine neden olan bu otellerde kadın ve erkek ayrımı yapılarak daha rahat bir tatil imkânı sunuyor. Farklı uygulamalarda aile ortamına özen gösteren bu oteller birçok aktiviteyi de memnuniyetle yapmaktadırlar. 

Sarımsaklı Ulaşım İmkânları

Bulunduğu konum itibariyle de şeytan tepesi diye adlandırılan yerde ise gün batımını izlemek ayrı bir hoşluk. Sırf bu yüzden oteller tekne turlarıyla adalara seferler yaparak orada yemek eşliğinde gün batımı fırsatını turistlere sunmaktadırlar. Otel odalarında eksiksiz hizmet sunmaya gayret gösteren otel yönetimleri, sadece huzurlu bir tatil geçirmek için gelenlere ekstra hizmetler sunarak onları memnun edebiliyorlar. Alkollü ortamlardan rahatsız olan aileler için çok kullanışlı olan muhafazakâr oteller günümüzde yaygınlaşmaya başladı. Bölge de bulunan oteller sayesinde insanlar hem tatilin tadını çıkarabilecek hem de tatil sırasında doğabilecek konaklama sorunlarını da giderebileceklerdir. Balayı otelleri bölgenin oldukça yoğun olarak talep gören otellerindendir. 

Yeşil Ve Sahilin Buluşma Noktası 

Beldenin denize kıyısı olmasının en büyük yararı büyük bir sahile sahip olmasındandır. Bu sayede tatilcilerin günlerinin çoğunu denize girerek ve yüzerek geçirebilmektedirler. Gün boyu sahilde güneşlenip yeşil ortamın ve güzel havanın zevkini yaşayacaksınız. Bölgeye ulaşım zor değildir. Araç yolu ile sorunsuz bir şekilde kısa sürede ulaşmak mümkündür. Bunun yanında muhafazakâr otellerle insanların talepleri karşılanmaktadır. Sarımsaklı muhafazakar oteller fiyatları otelin fiyatına göre değişiklik göstermekte ve bulunduğu konuma göre de fiyatlar çoğalıp azalmaktadır. Birçok firma bölgeye çeşitli içeriklere sahip otel yapmıştır. Bu sayede insanlar kendilerine en uygun oteli seçebilmektedirler. 

Bölgenin En İyisi Sarımsaklı

Yeşil ortam ve temiz su olarak en geniş ve en güzel duruma sahip olan Sarımsaklı her geçen gün yeni aktivite alanlarına sahip olmaktadır. Oldukça geniş bir alana sahip olmasına karşın güzel bir sisteme sahip olan bölgenin içerisinde trafik sorunu yaşanmamaktadır. Bunun yanında bölgede insanların zaman geçirmesi için birçok otel mevcuttur. Bu oteller çeşitli türlerde yapılmış olup ihtiyaçların karşılanması için oldukça kullanışlıdır. Bölgede en çok ilgi çeken otel türü ise muhafazakâr otellerdir. Uygun Sarımsaklı muhafazakar oteller bularak bölgede konaklama ihtiyacınızı kendinize en uygun şekilde karşılayabilir ve tatil boyunca sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.