Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Ayvalık Sarımsaklı Özel Plajlı Oteller ve Pansiyonlar

Yükleniyor..
Ayvalık Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 46 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Ayvalık Sarımsaklı Özel Plajlı Oteller Hakkında

Sarımsaklı dünyada eşi benzeri olmayan 7 km’lik bir plaja sahip olması ona bütün diğer yerlerden farklı bir ayrıcalık kazandırır. Coğrafyanın Sarımsaklıya sağladığı bu doğal avantaj sayesinde ismini duyursa da ailelere uygun yapılan kaliteli oteller ile de adını duyurmayı başarmıştır. Yerli turizmin tüm temel tatil ihtiyaçlarına en güzel bir biçimde cevap veren Sarımsaklı ülkenin turizm incisi olmaya aday turistik bir beldemizdir. Muhteşem sahili ve yapışmayan kristal gibi kumları ile tercihlerimiz arasında üst sıralara çıkmayı başarmış olması ileride daha da çok adından söz ettireceğe benziyor. Ayvalık Sarımsaklı özel plaja sahip oteller ile öne çıkmaktadır.
Yoğun geçen iş hayatımız ve koşturmalarımızın hem zihnen hem de bedenen yorduğu zaman ardında hemen tatil hülyalarına dalarız. Plajda kumun üstünde, güneşin altında geçen uzun saatlerin özlemini çeker tatil planlarını yapmaya başlarız. Tatil artık insanlarımız için istek, lüks halinden çıkmış ihtiyaç haline gelmiştir. Yoğun geçen bir yılın ardından kendimize ve ailemize ayıracağımız 10- 15 günlük tatil gerçekten ihtiyaçtır. Dinlenmek, kendimize ailemize zaman ayırmak, beraber kaliteli zaman geçirmek ve tekrar yoğun bir iş temposuna hazır hale gelmek için tatil adeta bir yenilenme ve tekrar şarj olma dönemidir. 

Ayvalık Sarımsaklı Tatili

Tatilde bütün beklentilerimize cevap verecek otel veya tesis ararken bunlara dikkat etmeliyiz. Bu beklentilerimizden birisi eksik olduğunda istediğimizi bulamayabiliriz. Seçim yaparken titiz davranılmalı, alacağınız hizmetin en ince detayına kadar araştırılmalı ve öyle tercih yapılmadır. Alacağınız otel hizmeti kusursuz olabilir ama yaşayacağının sorunun çoğu genelde denize girerken ortaya çıkar. Otelin kaliteli hizmeti plajda size ulaşamıyor olabilir. Çünkü plajlar genelde kamu malı olduğu için her vatandaşın kullanımına açıktır. Bu sebeple kamuya açık plajlarda siz sıradan bir vatandaşın kullandığı şezlonglarda, şemsiyelerden faydalanabilirsiniz. Otellerin kamu plajlarında müşterilerine hizmet vermesi mümkün değildir. Tüm yıl kurduğunuz deniz-kum ve plaj hayaliniz bu ayrıntı yüzünden suya düşmesini istemiyorsanız rezervasyon yaptıracağınız zaman bu ayrıntıyı özellikle sormalısınız. Yaz tatili tabi ki denizsiz olmaz. Zamanınızın çoğunu plajda geçireceğiniz için temiz, rahat ve güvenli özel plajı olan otelleri tercih etmenizden fayda var. Ayvalık Sarımsaklı özel plajlı otelleri verdikleri kaliteli hizmetler sayesinde adını sıkça duyurmayı başarabilen turizm tesisleridir. Yukarıda saydığımız imkanların hepsini bünyesinde bulunduran otellerin varlığı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ayvalık Sarımsaklı Özel Plajlı Tesisler

Otelde geçirdiğiniz zamanın daha fazlasını plajda geçirdiğimiz Ayvalık Sarımsaklı özel plajlı otelleri sizin için özel plaj hizmetlerini plajda; siz şezlongunuzda uzanırken yanı başınıza kadar getiriyor olması büyük avantaj sizin için. Her 5 yıldızlı otelin plajda otele ait plajı bulunmamaktadır. Bu onların hizmet eksikliğinden değil, sorumlu oldukları alanın dışında bulunmanızdan kaynaklanmaktadır.  Tatil planlarınızı yaparken bu detayı iyice araştırmanızı tavsiye ederiz.

Güvenlik İçin Ayvalık Sarımsaklı Özel Plajlı Otelleri

Plajda ailenizle geçireceğiniz zaman diliminde güvenliğiniz ile ilgili tereddütleriniz otel güvenliği, cankurtaran hizmetleriyle giderilmiş oluyor. Siz denizde iken bir gözünüz eşyalarınızda veya çocuklarınızda olması gerekmeyecek stressiz bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Emniyetli deniz sınır şeritleri ile denizden gelebilecek tehlikelere karşı, sahilde ise çeşitli tedbirler ile de çevreden gelebilecek tehlikelere karşı korunmuş olursunuz. Bütün bu özenler Sarımsaklıyı ulusal bir tatil merkezi haline getirmesi ülke turizmimiz açısından da önemlidir. İyi tatil, iyi planlama ile olur. Siz de Ayvalık Sarımsaklı özel plajlı oteller ile benzersiz ve unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz.