Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Adası Muhafazakar Oteller

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 3 tesis bulundu.

Avşa muhafazakar oteller, inancı gereği her konaklama tesisinde rahat edemeyen tatilciler için en uygun seçeneklerden biri. Daha çok yaz tatilleri için tercih edilen Avşa Adası'nda muhafazakar otel seçenekleri kısıtlı olsa da karma yapıda hizmet veren pansiyon, apart ve otel seçenekleri mevcut. Avşa Adası muhafazakar otellerin çoğu denize sıfır veya yürüme mesafesinde. 

 

Avşa Adası'nın merkezi özellikle yaz aylarında oldukça kalabalıklaştığı ve her kesimden insana ev sahipliği yaptığı için muhafazakar tatilciler burada rahat edemeyebilir ancak Avşa'nın merkezine 2 km mesafede, adanın doğu kıyısında bulunan Yiğitler Köyü ve Yiğitler Köyü muhafazakar oteller merkeze oranla her zaman çok daha sakin bir atmosfere sahip. 

 

Avşa otelleri arasında karma bir yapıda hizmet veren Avşa muhafazakar oteller, denize sıfır olabildiği gibi denize yürüme mesafesinde de bulunabiliyor. Avşa muhafazakar otellerden başta Yiğitler Köyü'ndeki tesisler olmak üzere bazıları tesettürlü tatilcilerin de rahat edebileceği ıssız, sessiz, sakin plajlara sahip olabiliyor. 

 

Avşa muhafazakar oteller, apart tipi kendin pişir kendin ye sistemine sahip olabildiği gibi oda kahvaltı, yarım pansiyon ya da tam pansiyon seçenekleri de sunabiliyor.