Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Adası Özel Plajlı Oteller ve Pansiyonlar

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 9 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Avşa Adası Özel Plajı Olan Oteller Hakkında

Marmara denizinin güney batı kısmında sıralanan 3’ü büyük 9’u küçük inci gibi sıralanan adaların en büyükleri içinde yer alan Avşa adası turizmde her geçen gün üst sıralara atlamayı başarabilen tatil adamızdır.  Ada sahip olduğu muhteşem koylar ve 37 km’yi bulan çevresiyle adeta tatil için düzenlenmiş bir coğrafyadır. Yoğun geçen iş hayatımız ve koşturmalarımızın hem zihnen hem de bedenen yorduğu zaman ardından hemen tatil hülyalarına dalarız. Plajda kumun üstünde, güneşin altında geçen uzun saatlerin özlemini çeker tatil planlarını yapmaya başlarız. Tatil artık insanlarımız için istek, lüks halinden çıkmış ihtiyaç haline gelmiştir. Yoğun geçen bir yılın ardından kendimize ve ailemize ayıracağımız 10-15 günlük tatil gerçekten ihtiyaçtır. Dinlenmek, kendimize ailemize zaman ayırmak, beraber kaliteli zaman geçirmek ve tekrar yoğun bir iş temposuna hazır hale gelmek için tatil adeta bir yenilenme ve tekrar şarj olma dönemidir. Avşa adası özel plajlı otelleri bu anlamda önemli bir alternatif olarak öne çıkmaktadır. 

Avşa Adasında Plajlı Oteller

Tatilde bütün beklentilerimize cevap verecek otel veya tesis ararken bunlara dikkat etmeliyiz. Bu beklentilerimizden birisi eksik olduğunda istediğimizi bulamayabiliriz. Seçim yaparken titiz davranılmalı, alacağınız hizmetin en ince detayına kadar araştırılmalı ve öyle tercih yapılmalıdır. Alacağınız otel hizmeti kusursuz olabilir ama yaşayacağının sorunun çoğu genelde denize girerken ortaya çıkar. Otelin kaliteli hizmeti plajda size ulaşamıyor olabilir. Çünkü plajlar genelde kamu malı olduğu için her vatandaşın kullanımına açıktır. Bu sebeple kamuya açık plajlarda siz sıradan bir vatandaşın kullandığı şezlonglarda, şemsiyelerden faydalanabilirsiniz. Otellerin kamu plajlarında müşterilerine hizmet vermesi mümkün değildir. Tüm yıl kurduğunuz deniz-kum ve plaj hayaliniz bu ayrıntı yüzünden suya düşmesini istemiyorsanız rezervasyon yaptıracağınız zaman bu ayrıntıyı özellikle sormalısınız. Yaz tatili tabi ki denizsiz olmaz. Zamanınızın çoğunu plajda geçireceğiniz için temiz, rahat ve güvenli özel plajı olan otelleri tercih etmenizde fayda var. Avşa özel plajlı oteller ile kaliteli tesislerin olduğu bir turizm merkezidir. Yukarıda saydığımız imkanların hepsini bünyesinde bulunduran otellerin varlığı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Niçin Özel Plajlı Oteller?

Otelde geçirdiğiniz zamanın daha fazlasını plajda geçirdiğimiz için Avşa özel plajı olan oteller hizmetlerini plajda siz şezlongunuzda uzanırken yanı başınıza kadar getiriyor olması büyük avantajdır. Her otelin plajda, otele ait özel plajı bulunmamaktadır. Bu onların hizmet eksikliğinden değil, sorumlu oldukları alanın dışında bulunmanızdan kaynaklanmaktadır.  Tatil planlarınızı yaparken bu detayı iyice araştırmanızı tavsiye ederiz. Avşa özel plajlı otelleri ile tüm beklentilerinize cevap verecek kalitede tesislerin varlığı tercihlerinizi belirleyecek etmenlerden biridir. Planlama yaparken bu ayrıntıyı göz ardı etmeyin.

Avşa Adası Farkı

Kısıtlı dar bir tatil adasında özel plajlı otel de kalma ayrıcalığı göz ardı etmemeniz gereken bir ayrıntıdır. Avşa adasında bunun ayrıcalığını rahatça yaşayabilirsiniz. Plajda ailenizle geçireceğiniz zaman diliminde güvenliğiniz ile ilgili tereddütleriniz otel güvenliği, cankurtaran hizmetleriyle giderilmiş oluyor. Siz denizde iken bir gözünüz eşyalarınızda veya çocuklarınızda olması gerekmeyecek stressiz bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Avşa özel plajlı otelleri bir tatil adasında sizlere bu hizmeti sunabilecek ender tatil yerlerinden biridir.  Avşa adası tatillerini diğer tatillerden farklı kılan özelliği hem ada oluşu hem eşsiz yeşilliğiyle, nostaljik ortamıyla bir tatilden beklenecek tüm ayrıntıları ve güzellikleri yaşamanızdır diyebiliriz. Ayrıca Avşa özel plajlı oteller de sizleri her zaman özel hissettirecek hizmet kalitesi ve çeşitliliği ile de ayrıcalıklı bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır.