Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Kazdağları Butik Otelleri - Küçük Otellerde Uygun Fiyatlı Tatil

Yükleniyor..
Kazdağları'da kriterlerinize uyan 50 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Kazdağları Butik Otelleri Hakkında

Otel tercihleri kişiden kişiye değişmektedir. Tatilde otelin kuralları, sınırlandırılmış zamanları, yemek saatleri gibi planlanmış zaman çizelgesi bazılarını memnun etmez. Tatilde daha küçük, daha sıcak, daha samimi bir ortam isteyenler tercihlerini buna göre yaparlar. Butik otellerde insan daha çok mekana alışır ve mekanı doldurduğunu hisseder. Bu da ayrı bir his verir insana. Çok fazla kişinin kaldığı kalabalık otellerde insanlar bunu bulamazlar. O yüzden genelde butik oteller tercih edilir.
Doğa tatili dediğimizde aklımıza ilk gelen yerlerin başında Kazdağları ve eteklerinde kurulan turistik köyler gelmektedir. Kazdağları sahip olduğu coğrafi avantajlarıyla yerli turistleri bu ihtiyacını fazlasıyla karşılamaktadır. Her geçen gün sayıları artan Kazdağları butik oteller gittikçe popüler hale gelmektedir. Oteller ve turistik tesisleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Kazdağı hızla yerli turizm merkezi olmaya doğru emin adımlar ile yürümektedir. Ülkemizde oksijen oranının en fazla olduğu yerlerin başında gelen Kazdağları yaz ve kış turizmin yükselen yıldızı haline gelmiştir.  
Sağlık ve kültür turizminde özellikle tercih edilen oteller ya apart otellerdir ya da butik otellerdir. Bu talepler doğrultusunda her geçen gün Kazdağı butik otel sayılarında bir artış görülmektedir.
Doğayı bozmadan yapılan butik oteller, başarılı imar politikaları ile ekolojik dengeyi bozmadan da turizm merkezi olunabilirliğini bizlere ve diğer turistik merkezlere başarılı bir şekilde göstermiştir.

Kazdağları Küçük Oteller

Butik oteller genellikle ailelerin tercih ettiği otel çeşitleridir. Genellikle küçük otellerdir. Konaklama sayıları sınırlıdır. Bu da daha samimi ve daha doğal hissettirir insanı. Tamamen aile bütünlüğü ve rutinine göre planlanmış otel tipleridir. Normal hayat rutinimizi bozmadan doğanın içinde ailece zaman geçirmenin zevkini Kazdağları butik otel ile daha çok hissedebilirsiniz. 
Kazdağlarının en büyük başarısı yukarıda da değindiğimiz gibi ekolojik ortam ve konaklama tercihlerine göre gözetilerek yapılan otel ve tesislerdir. Doğal güzellikler yok edilmeden tamamen yeşile ve ekolojiye saygı duyularak gelişen yapılaşma tüm Türkiye’ye ve dünyaya örnek teşkil etmektedir. Eteklerde kurulan köylerin hemen hemen hepsinde aynı hassasiyet gözetilmiş ve kısa sürede Kazdağları turizm cenneti haline gelmiştir. 
Köy merkezlerinde veya köy dışında kurulan oteller ve butik oteller yerli tatilcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir.  Kazdağları tatilin yanında köy yaşamının da tüm güzelliklerini yaşayabileceğiniz ender yerlerden biridir. Yöresel yemeklerin ve lezzetlerin sunulduğu otellerde misafirler beklentilerinin ötesinde bir hizmet kalitesiyle karşılaşır. 

Benzersiz Bir Kazdağları Tatili

Kazdağları sahip olduğu doğal güzellikler ile sağlık turizminde de üst sıralara tırmanmayı becerebilmiştir. Ülkemizin oksijen oranı en fazla olan doğal merkezlerden olması özellikle göğüs hastalarını bu bölgeler çekmektedir. Havası ve doğal kaynak sularıyla mükemmel olması tarihte de buraları yerleşim merkezi olarak tercih edilmesine sebep olmuştur. Ayrıca sahip olduğu termal kaynakların etrafında kurulan Kazdağları termal butik oteller, yaz kış turizme hareket getirmektedir. Sağlık turizmi için genelde tercih edilen oteller apart otellerdir. Termal tesislerin etrafında çoğunlukla butik otelleri görmemizin nedeni ailelerin buraları tercih ediyor olmasıdır. Fiyat açısından diğer otellere göre daha uygun olması da ayrı bir tercih sebebidir. Yılın farklı dönemlerinde erken rezervasyon fırsatları sunan Kazdağları butik oteller ile siz de uygun fiyata eşsiz bir tatil yapabilirsiniz.