Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Balıkesir Bungalov Evleri

Yükleniyor..
Balıkesi̇r'de kriterlerinize uyan 54 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Balıkesir Bungalov Evler

Balıkesir, birçok farklı özelliği ile ön plana çıkan bir şehirdir. Bu şehirde hem doğal güzellikler hem de tarihi alanlar bir hayli fazladır. Bunun yanı sıra şehirde çok sayıda konaklama yeri de bulunuyor. Tatil yapmak için ideal şehirlerden bir tanesi olan Balıkesir, yaz aylarında iyi tatil deneyimleri sağlıyor. Güzel sahilleri ile ön plana çıkan şehir, tatil amacı ile çok fazla ziyaret ediliyor. Aynı zamanda doğal alanlarda huzur bulmak için de ideal bir yerdir. Bunun yanı sıra Balıkesir, tarihsel birikimi ile de çok yoğun bir şekilde ilgi gören iller arasındadır. 

Gezi Yönünden Balıkesir

Balıkesir, gezmek ve eğlenmek isteyen kişiler için ideal şehirlerden bir tanesidir. Antik kentler bu şehirde oldukça fazla ilgi çekiyor. Şehirde eskiden yaşayan uygarlıklar olması sayesinde antik kentler günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra doğal güzellikler de Balıkesir şehrinin önemli gezilecek yerleri arasında bulunur. Doğal alanları oldukça fazla olan Balıkesir, gezilecek alanlar bakımından oldukça değerli bir şehirdir. Bunun yanı sıra şehirde yer alan cami ve külliyeler de insanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Kaplıcaları, yeşil alanları, Kaz Dağları ve benzeri daha birçok güzelliği ile Balıkesir gezmeyi seven birçok insana ev sahipliği yapıyor.

Balikesir'de Gezilecek Tarihi Yerler

Balıkesir ilinde gezilebilecek birçok farklı tarihi yapı ve alan bulunuyor. Tarihi yapılar arasında ziyaret edilebilecek olanlardan bir tanesi Antandros Antik Kenti olarak ön plana çıkıyor. Bu kent Roma dönemine kadar uzanan kalıntı ve yapılara sahiptir. Hem çok eski olması hem de tarihi bir unsur olması ile gezilebilecek yerler arasında bulunur. Aynı zamanda Kyzikos Antik Kenti de Balıkesir ilinde gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Erdek ilçesi yakınlarında bulunan bu antik şehir, MÖ 5. yüzyıla dayanan çok eski bir tarihe sahiptir. Balıkesir Saat Kulesi de şehirde gezilecek ve görülecek şeylerden biridir. Halk arasında Koca Saat ismiyle anılır ve Belediye Parkı içinde yer alır. Kuva-yı Milliye Müzesi de Balıkesir ilinin gezilecek yerleri arasına girer. Uygun Balıkesir bungalov evler aracılığı ile hem bu şehirde tatil yapmak hem de tarihi yerleri görmek mümkündür.

Balıkesir Doğal Yerler

Balıkesir şehri tarihi yerleri ile ön plana çıkmasının yanı sıra doğal alanları ile de tam bir tatil şehri haline geliyor. Şehirde bulunan doğal alanlar sayesinde huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek, güzel yerler görmek çok kolay olur. Kaz Dağları bu doğal alanların başında gelir. Tertemiz bir havası bulunan bu dağlar, gezilecek yerler arasında ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Cunda Adası da Balıkesir ilinin doğal yerlerinden bir tanesidir. Burada tatilciler ve gezmeyi seven kişiler çok iyi vakit geçirelebilir. Balıkesir bungalov evler fiyatları kapsamında bu şehirde çeşitli maliyetler ile birçok şekilde konaklayabilirsiniz. 

Balıkesir Otelleri

Balıkesir'e gelecek olan kişiler bu şehirde farklı otellerde konaklayabilir. Bu sayede de konaklama konusu birçok şekilde çözümlenir. Şehirde bulunan oteller farklı hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Otellerde yemek, duş, çeşitli eğlenceler ve daha birçok hizmet vardır. Ucuz Balıkesir Bungalov Evler ile konaklama ihtiyacını gidererek herkes bu şehre gezmek ve tatil amaçlı gelebilir.